Haldun Üstünel Nerede, Ne Yapıyor? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Nerede, Ne Yapıyor?

07-08'de gayet iyi top oynayan ve euro 2008'de iyice parlayan arda'nın soldaki yeri garantiyken ve takıma sağ kanat almak gerekirken tutup sola kewell'ı almak gibi bir olayın aktörlerinden biriydi. kewell tamamen yanlış bir transferdi.

2018 yılı kırılma yılıydı kendisi için duruldu artık. Önce divan kurulu üyesi oldu ardından da babası vefat edince Galatasaray'dan iyice koptu. Mustafa Cengiz'in kendisine yöneticilik teklifini hem dernek yönetim kurulu hem de sportif aş üyeliği olarak ayrı ayrı reddetti. Bilginize ahali...

2018 yılı kırılma yılıydı kendisi için duruldu artık. Önce divan kurulu üyesi oldu ardından da babası vefat edince Galatasaray'dan iyice koptu. Mustafa Cengiz'in kendisine yöneticilik teklifini hem dernek yönetim kurulu hem de sportif aş üyeliği olarak ayrı ayrı reddetti. Bilginize ahali...
Neden reddetti üstad?

Kulislere girip bana başkan adaylarını ulaştır acil.
Geçen yine denk geldim Borsa İstanbulda ama atmayayım dedim reklam oluyoruz diye geçen cumartesi adile sultanda hasan bülent kahraman ile aykutalp derkan, burçin tuncel ve tanımadığım birkaç kişi daha öğle yemeği yiyordu yengeniz cepheden görüyordu bir iki poz çekti.

Girerlerken anladığım Eşref Hamamcıoğlu kesin aday ve Dernek desteğini almış. Sürenlerin adayı da Naci Cansun ki onu da söylemiştim. Işın Çelebi bir ara nabız yoklamış şu an bir şey yok. Ali Fatinoğlu yine aday olacak gibi. Başka bir bilgim yok üstat.

Geçen yine denk geldim Borsa İstanbulda ama atmayayım dedim reklam oluyoruz diye geçen cumartesi adile sultanda hasan bülent kahraman ile aykutalp derkan, burçin tuncel ve tanımadığım birkaç kişi daha öğle yemeği yiyordu yengeniz cepheden görüyordu bir iki poz çekti.

Girerlerken anladığım Eşref Hamamcıoğlu kesin aday ve Dernek desteğini almış. Sürenlerin adayı da Naci Cansun ki onu da söylemiştim. Işın Çelebi bir ara nabız yoklamış şu an bir şey yok. Ali Fatinoğlu yine aday olacak gibi. Başka bir bilgim yok üstat.
Elmas?

Hamamcı kesin aday olacak ondan şüphem yok.

Elmasla Korkut ekibi Naci ile mi olacak yani?

naci cansun kazanır umarım. Liyakatlı birine benziyor

Elmas?

Hamamcı kesin aday olacak ondan şüphem yok.

Elmasla Korkut ekibi Naci ile mi olacak yani?
Öyle gözüküyor. Korkut ve Elmas yerine Naci olacak diye duydum ben kendim. Hamamcıoğlu'nun arkasında İnan Bey vardı ben pek şans vermiyordum zira Eğitim Vakfının gücü yetmiyor gördük yıllardır ama Dernek de kendisine destek vermiş Fidel Berber ile anlaşmışlar.

Öyle gözüküyor. Korkut ve Elmas yerine Naci olacak diye duydum ben kendim. Hamamcıoğlu'nun arkasında İnan Bey vardı ben pek şans vermiyordum zira Eğitim Vakfının gücü yetmiyor gördük yıllardır ama Dernek de kendisine destek vermiş Fidel Berber ile anlaşmışlar.
Yerine mi yoksa ekip olarak mı? Ozan Korkut'un çekilmesi ilginç olmuş keza Burak Elmas'ın da.

Yerine mi yoksa ekip olarak mı? Ozan Korkut'un çekilmesi ilginç olmuş keza Burak Elmas'ın da.
Ekip olarak yani Adnan Öztürk filan yine destek verir mi bilmiyorum da Faruk Süren ile Mehmet Cansun sanki bir konsensus sağlamış Fatih Altaylı vesaire. Ozan Korkut mağlup oldu diye Burak Elmas da yıprandı diye belki bilemiyorum ama Adnan Öztürk gibi adamı bile eküri yapan bir tayfa papermoon. Güçlüler.

Mevzu Mustafa Cengiz yine aday olacak ekibini siliyor. Okan Böke, Dorukhan Acar, Ömer Cansever, Erol Özmandıracı (Ciciş Reis), Mahmut Recevik gibi destekçileri bile olmayacakmış. Mahşerin Dört Atlısı modunda Mustafa Başkan, Albayrak, Günay ve Kaan Kançal kalacak gerisi düşük profil olacakmış. Bunlar ne kadar oy alırsa Hamamcıoğlu o kadar başkanlığa yakın gibi.

Ali Fatinoğlu da ayrı bir çalışma yapmış oy almak için 400 kişilik bir görev listesi yapmış geçen seçimde oy aldıklarının hepsi aday idi :) Yavaş yavaş seviyorum Ali Başkanı tam bir reis...

Üst Alt