Haldun Üstünel Transfer Forumu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Transfer Forumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumu

İrfan Kurtoğlu.

Keşke söylemeseydin, şimdi fellik fellik Google'dan aramaya başlamıştı eminim birkaç kişi. :) Yani Real Madrid'in "Perez Transfer Forumu" yapmasını anlarım da Galatasaray'ı hiç anlayamam arkadaşlar kusura bakmayın. Ayrıca Anelka klasında Türkiye'ye gelen bir başka oyuncuya da şahit olmadım Popescu transferinden beri (Ortega ve Hagi nispeten daha kolay transferlerdi) ama Anelka'nın akıbetini de hepimiz biliyoruz. Bazen olmayınca olmuyor.

Bir yanlış, tüm doğruları götürüyor. Kewell - Baros gibi nokta transferler yapılmışken başarı elde edemeyebiliyor, Anelka gibi tüm ligin klasını toplasan klasına erişemeyeceğin bir adam ile de hiçbir kupa alamayabiliyorsun.

Geçin bunları, Hasan Doğan forumu kabak gibi duruyor orada hala. Haldun Üstünel ile falan rakipleri güldürürsünüz ancak. Hayır cebinden falan mı veriyor parayı çok merak ettim. Elbette vermiyor.

Zamanında Hagi ve Barça kaptanı Popescu transferlerini bitiren abinin adını bile bilmiyorsunuz ama şişmeye gelince UEFA da UEFA diye mangalda kül bırakmazsınız. :) Nasıl geldi o adamlar, Haldun mu bitirdi onları da? :) % 99'u hatırlamıyor onları getiren ismi, ben de inadına yazmayacağım Google'da bile aratsanız zor bulursunuz çünkü.

Vefa ne kadar güzel bir şeyse, popülizm o kadar iğrenç bir şeydir. ;)

Daha iki gün önce başka bir forumda konuştuk bu abimizi.İrfan Kurtoğlu'dur kendisi.Uzayda aramaya gerek yok.Ki konuyla ne alakası var. Altı senelik Galatasaray'ı yoketmek için görev yapmış bir yönetimden sonra;

Adnan Polat da, Haldun Üstünel'de en büyük Galatasaraylıdır.

Çok kişi bilmiyor, iddia ediyorum % 99 Galatasaray'lı bilmiyordur kaç milyon taraftarımız var diyorsanız. Şimdi isim yazıldıktan sonra gerek yok zaten konuşmaya.

Haldun Üstünel transfer forumu yapmak, 4 sene önce Hakan Bilal Kutlualp transfer forumu yapmasına benzer Antu'nun. Yine de yapabilirsiniz tabi, kendi kararınız. Yolunuz açık olsun. :)

Haldun Üstünel'in bitirici yönü çok yüksek olabilir Hakan Bilal Kutlualp vardı FB'de şimdi kimse adını hatırlamıyor. Anelka'ları bitiren adamdı kendisi. Böyle bir şey yapacaksanız adamın parayı cebinden vermesi lazım ya da başka extra şeyler lazım.

Manasız dememin sebebi Hagi ve Popescu gibi adamı Barcelona'dan koparan getiren bir yönetici abimiz var, kimse onun da adını hatırlamaz. Haldun Üstünel'in getirdiği oyuncular da çok isimli kariyerli olabilir ancak ben herhangi bir başarıya imza attığını görmedim bu oyuncuların, Barcelona'nın kaptanı diyorum, Popescu diyorum bu az bir iş değildi o zaman. Çok efsanevi bir hareketti ama malesef kimse hatırlamaz o transferi bitireni.

Kendiniz bilirsiniz yine de, ben sadece fikrimi söyledim. :) Haldun Üstünel'in getirdiği oyuncular 2-3 seneye bir Avrupa Kupası kaldırır da inşallah ben de ikna olurum, son sözüm bu.

Fikrini söyle ve kal konuları başka yerlere çekme o zaman;)Konudaki fikrini söylediğinde sorun zaten yok.Sorun Konunun dışına çıkıp hesap sorar veya konuyu aşşağılayıcı olunca doğuyor.Tekrar ediyor ve tamamen kişisel düşüncem ben bundan rahatsız oluyorum.;)

Konu:Haldun Üstünel Transfer Forumu budur.Uygun buluyorsan Ankete evet dersin.Bulmuyorsanda Hayır dersin.Millet senin sorduğun sorulara cevap vermek zorunda değil.Konuya yorum yapılıyor senin düşüncelerine veya sorularına değil.

Bundan dolayıda sana bu konularda tavsiyem.Konularda kal,konuları farklı yerlere götürme;)

Götürdüğünde malesef manasız trazı kelimeleri duyacaksın;)

Çok kişi bilmiyor, iddia ediyorum % 99 Galatasaray'lı bilmiyordur kaç milyon taraftarımız var diyorsanız. Şimdi isim yazıldıktan sonra gerek yok zaten konuşmaya.

Haldun Üstünel transfer forumu yapmak, 4 sene önce Hakan Bilal Kutlualp transfer forumu yapmasına benzer Antu'nun. Yine de yapabilirsiniz tabi, kendi kararınız. Yolunuz açık olsun. :)

Konu sadece bi öneri;)

Ve gerekli kararı GSCimbom Yönetimi en doğru bi şekilde verir;)

Başarıya endeksli insan, ufak bir başarısızlıkta yok olup gider o mantıkla bakılırsa.Allah'tan 14 senelik özlem yıllarında ortalıkta gerçek Galatasaraylılar vardı.

Seni niye bu kadar geriyor forumun adının değişmesi

@Koray, seni kaale almıyorum inatla yazıyorsun. Sana da kolay gelsin bakalım.

Anelka bu senenin Premier Lig gol kralı. Bilmem size bir şey ifade ediyor mu? :) Fenerbahçe'ye geldiği vakit de süper bir kariyeri vardı, 30 yaşında hala da üstüne koyuyor.

Türkiye'de 14 gol atmış ancak hatırlandığı nokta kaçan şampiyonluk, elle attığı gol. İyi olarak akıllarda kalan şey ise GS maçında attığı güzel goldür çok olsa. Ama olmayınca olmuyor işte, demeye çalıştığım şey sadece bu. Hep gıcık oldum Anelka'ya ama bugnü Barça'ya gelse yok demem. :)

Anelka deyince Ribéry geliyor aklıma bir de, onu da hiç sormayın.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nicolas_Anelka

Anelka bu senenin Premier Lig gol kralı. Bilmem size bir şey ifade ediyor mu? :) Fenerbahçe'ye geldiği vakit de süper bir kariyeri vardı, 30 yaşında hala da üstüne koyuyor.

Türkiye'de 14 gol atmış ancak hatırlandığı nokta kaçan şampiyonluk, elle attığı gol. İyi olarak akıllarda kalan şey ise GS maçında attığı güzel goldür çok olsa. Ama olmayınca olmuyor işte, demeye çalıştığım şey sadece bu. Hep gıcık oldum Anelka'ya ama bugnü Barça'ya gelse yok demem. :)

Sen bana cevap veremezsin ki sendeki kapasite atıl:D

Bende seni kaale almıyorum..

Bknz:Baros:f68.gif:

Çok manasız. Madem öyle, Hagi ve Popescu'yu getiren, şimdi burada % 99'un adını bile hatırlamadığı bir abimiz var onun adını verin. (Araştırın bulursunuz. ;))

Madem bu kadar meraklı ve ilgilisin sende İrfan Kurtoğlu adına bir anket aç. İstatistik kurumdan falanmısın %99'luk oranı veya hatırlamadığımızı nereden çıkardın..? Ola ki isteyen hatırlamaz sana ne oluyor.. Bana ne senin konuyla ilgisiz hakan bilalinden, anelka'nın performansından guzi'de ispanya ligi gol kralıydı sana birşey ifade ediyormu, fenere gelen çöküyor giden kral oluyor..

haldun abinin yürüttüğü transfer politikasını avrupadaki kuluplerde bile bu yok bizim ayrıcalığımız ne yaparsak gündem oluyoruz en iyi oluyoruzz....

Hazmedemeyen insanlar olabilir aramızda.Baros'a Keita'ya kulp bulmaya çalışan insanlar bunlar.Dinlemeye değmez.Forumada Haldun Üstünel'in ismide son derece yakışır ;) :)

Galiba Oğuz Serdar geçen sene forumun moderatörlerinden biriydi.Murat Durgun ve onunla tarışmıştım ve Murat durgun beni ihraç etmişti.Hakikaten geçen sene diktatörlük hakimdi bu foruma,bu sene bu diktatörlüğü görmediğim için üye oldum zaten.Şimdiki yöneticilere teşekkürlerimi sunarım:)

Hakan Bilalin Alexi getirir Aziz başkanın Josicoyu getirir para var ikna gücü yok

Ona o yetkiyi kim veriyor acaba onu da düşünmek lazım...

Transfer yapmak gidip adamı özel uçakla eskortla getirmek değildir.Hakan Bilal Kutlualp gidip kendi başına mı bir adamı getiriyordu.O adama gidilmesini kim söylüyordu...

Galiba Oğuz Serdar geçen sene forumun moderatörlerinden biriydi.Murat Durgun ve onunla tarışmıştım ve Murat durgun beni ihraç etmişti.Hakikaten geçen sene diktatörlük hakimdi bu foruma,bu sene bu diktatörlüğü görmediğim için üye oldum zaten.Şimdiki yöneticilere teşekkürlerimi sunarım:)

Benimle ne zaman tartıştın Eren yav ? 1-2 kişi daha böyle dedi bana,tartıştık seninle diye,hatırlamıyorum. :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt