Haldun Üstünel Transfer Forumu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Transfer Forumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumu

Vay anasını.

Artık eski Murat değilim,korkmayın gelin.Ulu Cami'ye gidip tövbe ettim,o gün bugündür kimseyi ihraç etmiyorum elhamdürillah. :asd:

evet renkdaşım,artık çok değişmişsin,halk tarafından sevilen bir lidersin diktatör değil ;)

tövbe olayına çok sevindim,namaz vakti geçiyor bu arada :D

Abartıyosunuz gerçekten adamın işi bu.Yapması gerekeni yapıyor zaten neden bu kadar abartılıyor anlamıyorum.

8 milyon euro yu cebinden verdiyse eyvallah dövmesini de yaparız ama görevi bu olan birinden işini düzgü yapıyor diye bu sevginin bu kadar abatılması da yanlıştır.

Şu yurt dışı transferlerde yüzümüzün akı olduğu için Haldun Abi bu kadar destek görüyor, bak başkalarına bu yoklukta kim getirebilir Rijkaard'ı, Baroş'u bu abartılması gereken bir durum, böyle adamları el üstünde tutmak lazım.

Şu yurt dışı transferlerde yüzümüzün akı olduğu için Haldun Abi bu kadar destek görüyor, bak başkalarına bu yoklukta kim getirebilir Rijkaard'ı, Baroş'u bu abartılması gereken bir durum, böyle adamları el üstünde tutmak lazım.

Tabiki sevilmeli,saygı görmeliler bunun onun işi olduğunuda unutmamamız gerekiyor.İşini düzgün yaptığı için canı gönülden teşekkürederim.

Transfer dedikoduları değilde, Haldun Üstünel adına gerçekleşen transferlerin olduğu bir bölüm açılsa daha mantıklı olur.. :)

Çok kişi bilmiyor, iddia ediyorum % 99 Galatasaray'lı bilmiyordur kaç milyon taraftarımız var diyorsanız. Şimdi isim yazıldıktan sonra gerek yok zaten konuşmaya.

Haldun Üstünel transfer forumu yapmak, 4 sene önce Hakan Bilal Kutlualp transfer forumu yapmasına benzer Antu'nun. Yine de yapabilirsiniz tabi, kendi kararınız. Yolunuz açık olsun. :)

hagi ve popescu Galatasaray'a geldiginde sen de ben de futbolla ilgilenmeyen ufacık çocuktuk.. sende internetten ogrenmedin mi sanki? Adam Galatasaraya imza attırdıgında sen oyuncaklarınla oynamıyormuydun sanki? Geç Bunları Oguz..!

Tüm Taraftarların demiyelimde 1985 ve sonrasında dogan taraftarların Yüzde 95 i bilmiyordur demek daha dogru olur bence...

Bana göre gerek yok böyle bir şeye. Daha Haldun Üstünel'in yöneticilik kariyeri yeni başladı sayılır. Özhan Canaydın transferlerinden sonra evet ilaç gibi geldi fakat biraz bekleyin. Kafanızdaki Özhan Canaydın dönemi iyice silinsin, sonra karar verin. Böyle bir şeyin olması için en az 3-4 sene daha yöneticilik yapması gerektiğini düşünüyorum. Olaya popülist yaklaşmayalım derim.

Daha var. Emeklerine teşekkür edelim. Yapılan transferlerin formalarını alalım yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt