# Halil Altıntop - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Halil-Lincoln takası mı?

Schalke'de sağda oynadı Halil son zamanlarda. Baros'dan çok daha kaliteli bir oyuncu olduğu tartışma götürmez. Galatasaray'lıdır ayrıca. :)

Ben 10 maç oynayacak Lincoln yerine 20-30 maç oynayacak Halil'i alırım.Yetti artık Lincoln'den çektiğimiz ya adam gibi kendine çeki düzen versin yada gitsin.Allahım ya bu ne sanıyor kendini anlamıyorum ki hadi o kadar iyiysen niye milli takıma gitmiyorsun?Bülent hoca Baros ve Kewell ıda küstürdüğü söyleniyordu ama onlar tatile mi gitti?Bizim taraftarlarımız ne kadar düşmüş ya bu kadar sorumsuz oyuncudan hala umut ediyorlar.İlk yarıdaki performansını çabasını göstersin başımızın üstünde yeri var ama böylede olmaz ki!Birşey değil bu adamı gencecik çocuklarımız,geleceğimiz izliyor şimdi diyecekler taraftar böyle oyuncuyu seviyor diye kötü örnek olucak,onlarda aynısını yapacak sonra vay halimize!

Schalke'de sağda oynadı Halil son zamanlarda. Baros'dan çok daha kaliteli bir oyuncu olduğu tartışma götürmez. Galatasaray'lıdır ayrıca. :)

Üstad yapma be :D Baros nere Halil nere yav. Halil, Baros kadar teknik ve hızlı mı ? Yanyana oynasalar çok iyi anlaşırlar ama. Rijkaardın kuralını bozar o da. Sağ açıkta denenebilir ama ben Halil'in yerine daha kaliteli bir oyuncu görmek isterim sağda.

Üstad yapma be :D Baros nere Halil nere yav. Halil, Baros kadar teknik ve hızlı mı ? Yanyana oynasalar çok iyi anlaşırlar ama. Rijkaardın kuralını bozar o da. Sağ açıkta denenebilir ama ben Halil'in yerine daha kaliteli bir oyuncu görmek isterim sağda.

Halil santrafor değil evet. Sağda oynadı bu sezon çoklukla ama takım ayar tutturamayınca arada kaynadı. Arif'i arıyorum Halil'i izlerken. :)

Hamit & Halil

Rijkaart'ın Listesi

Ezeli rakipleri 8taş ve FeneVbahçe'nin Mehmet Topuz kavgasını uzaktan seyreden Galatasaray transfer bombalarını patlatmaya hazırlanıyor.

"Gerekli mevkileri belirleyip, buna uygun adam alacağız" diyen teknik direktör Rijkaard'a sunulan listede Futbol Şubesi'nin uzun zamandır görüşmelerini sürdürdüğü Hamit ve Halil Altıntop, Lucas Neill için Hollandalı teknik adamdan onay çıktı. Sağ bek, stoper ve forvete takviye isteyen Rijkaard'ın Mehmet Topal'ın satılması halinde bir de ön libero istediği öğrenildi.

Sporx- Onlarda Sabah'tan araklamış..

Cevap: Hamit & Halil

Hamit olursa cok mutlu olurum.

Hakkaten kaliteli bir topcu ama Halil vasat bence onun yerine genc oyuncularimiza yer verelim....

Rijkaart'ın Listesi

Ezeli rakipleri Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Mehmet Topuz kavgasını uzaktan seyreden Galatasaray transfer bombalarını patlatmaya hazırlanıyor.

"Gerekli mevkileri belirleyip, buna uygun adam alacağız" diyen teknik direktör Rijkaard'a sunulan listede Futbol Şubesi'nin uzun zamandır görüşmelerini sürdürdüğü Hamit ve Halil Altıntop, Lucas Neill için Hollandalı teknik adamdan onay çıktı. Sağ bek, stoper ve forvete takviye isteyen Rijkaard'ın Mehmet Topal'ın satılması halinde bir de ön libero istediği öğrenildi.

Sporx- Onlarda Sabah'tan araklamış..

Arkadaşım öncelikle lütfen şunu yapmayalım.. 3 kuruşluk adamların yarım kuruşluk hareketlerini yapmayalım kulüp adları neyse onu yazalım..

Daha sonrasında ise medya transfer adına şu an en ufak bilgiye sahip değil.. Hatta yönetim bile şu an oyuncular ile anlaştı Rijkaard'ın raporuna göre onay bekliyor.

Hamit'in listemizde olduğunu düşünüyorum ancak daha kimlere kimlere yazacaklar onu.. Şu an anlaşmış olduğumuz oyuncular yazıkdıktan sonra transfer olmuyorsa bilelim ki aldık o oyuncuyu;)

Mesela Ufuk Ceylan ve Orhan Şam..

İkisininde gelmesini isterim.. Barosun iyi bir yedeği yok şu an. Halil iyi bir yedek olur.

Bu yıl çok maç oynayacağımızı düşünürsek vasat maçlarda Halille rahatlıkla çıkabiliriz maçlara.

ikisinide takımda görmek isterim.halili pek beğenen yok ama bence bu iki kardeşi aynı takımda doğru düzgün bir şekilde oynatırsanız çok iyi verim alırsınız,halilin iş yapacağınada inanıyorum ben.Gelseler çok büyük transfer yapmış oluruz,hem kim bilir ajaxdaki efsane de boer kardeşlerin bir benzerini reijkard tekrar görmek ister altıntop kardeşler ile :)

İkiside gelsin, Hamit'in kalitesi tartışılmaz zaten, orta sahanın sağına tam aradığımız adam. Halil'de Baroşla kapışırlar forma için, kanatlarda oynayabilirmi bilmiyorum. Lincoln'ü takasla verelim tek derdim o. :happy0025:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt