# Halil Altıntop - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Halil-Lincoln takası mı?

:D ohaa, yok artık ağlanır buna yani gülmekten ağlanır...... sonra yine adam gibi gülünür ama... :D

Millet enayimi ya :D Isini gücünü yapan adamla akli bir karis havada olan adamimi takas edicekler. Schalke akillandi.

Lincoln ü alın da Halil gelmese de olur.Yeterki biri alsın şu adamı.Bari para kazandırsın.

Beyler Kanal A'da ki Ümit Aktan'ın sunduğu haydi maça programında Hakan söyledi,lincoln almanyadan bir türk oyuncu ile takas yapılmak isteniyormuş bu da büyük ihtimalle Halil'dir heralde...

Beyler Kanal A'da ki Ümit Aktan'ın sunduğu haydi maça programında Hakan söyledi,lincoln almanyadan bir türk oyuncu ile takas yapılmak isteniyormuş bu da büyük ihtimalle Halil'dir heralde...

Kim,bizim Küçük mü söyledi.Bülent Korkmaz gitti ya,o Küçük artık zor girer antremanları izlemeye.Takımda olan biteni,kadroları medyaya 1 hafta öncesinde sızdırıyodu,artık o imkanı da bulamayacak.İyi oldu Küçük'e.

hepsi salliyor daha toparlanamadilar rijkaard sokundan neymis Gs parasi yokmus butun parayi teknik direktore vermisler Sacmaliyorlar. bombalar batlayinca kacacak delik ariyacaklar:mad:

Halil noktayı koydu!

Almanya Birinci Ligi'nde (Bundesliga) mücadele eden FC Schalke 04'te forma giyen milli futbolcu Halil Altıntop, ''Türkiye'den herhangi bir transfer teklifi almadım. Schalke'de daha bir yıl sözleşmem var. Takımımı değiştirmeyi düşünmüyorum'' dedi.

Halil, gazetecilere yaptığı açıklamada, FC Schalke 04 teknik direktörlüğüne getirilen Felix Magath'ın transferini çok olumlu bulduğunu belirterek, ''Magath, Bayern Münih'i çalıştırdığı dönemde beni istemişti. Şimdi birlikteyiz. Benim için de Schalke için de olumlu olur'' diye konuştu.

Kendisinin de bazı hayalleri olduğunu ifade eden milli futbolcu, ''Daha bir yılım var. Schalke sözleşmemi uzatmak istiyor. Sözleşmem bittiğinde oturup karar vereceğim. Ancak önümde bir yılım var. Zamana ihtiyacım var. Almanya dışında oynamak gibi benim de hayallerim var'' dedi.

Halil, Türkiye'de de futbol oynamayı düşündüğünü, ancak bunun için şimdiden bir zaman söyleyemeyeceğini kaydetti.

Galatasaray teknik direktörlüğüne getirilen Frank Rijkard'ın da çok iyi bir hoca olduğunu belirten Halil, ''Umarım sabırlı ve güçlü olurlar. Rijkard Barcelona'da olduğu gibi Galatasaray'da da başarılı olur'' şeklinde görüş belirtti.

Halil'in Bayern Münih'te forma giyen kardeşi Hamit Altıntop ise Daum'un kendisini Köln'e istediği şeklinde çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine, ''Gazeteler yazmışlar. Ancak benim bilgim yok. Yani böyle bir şey yok'' dedi.

07.06.2009

Kaynak : AA

Eğer gerçekleşirse çok iyi olur.Hem Lincoln'den kurtuluruz hem Baros'u zorlayacak bir yedek gelir.Ama Schalke bir daha zor alır Lincoln'u.Herkes biz mi?

Olmayacak bu takas zaten cok mantiksiz halil bizde birsey yapamaz baros cebinden cikarir halili

Eğer gerçekleşirse çok iyi olur.Hem Lincoln'den kurtuluruz hem Baros'u zorlayacak bir yedek gelir.Ama Schalke bir daha zor alır Lincoln'u.Herkes biz mi?

Şakamı bu?Halilin bi halt yediği yok Shalkede..Gerek kuranyinin açıklamaları gerekse rakiticin Lincolnün çeyreği bile olamaması + magath faktörüyle Shalke oynaya oynaya takas etmek ister..Asıl bizim Halili istememiz garip..

ne halili özgürcan ondan 5 kat daha iyi futbolcu.

lincolnü isteyen kim varsa versinler,

kalırsa da görücez bakalım trip yapabilecek mi rijkaarda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt