# Halil Altıntop - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hamit & Halil

ikisinide takımda görmek isterim.halili pek beğenen yok ama bence bu iki kardeşi aynı takımda doğru düzgün bir şekilde oynatırsanız çok iyi verim alırsınız,halilin iş yapacağınada inanıyorum ben.Gelseler çok büyük transfer yapmış oluruz,hem kim bilir ajaxdaki efsane de boer kardeşlerin bir benzerini reijkard tekrar görmek ister altıntop kardeşler ile :)

aynen

Cevap: Hamit & Halil

Sağbek - Stoper ve Forvet istemiş Rijkaard... Kaleci de alınacağına göre.. Kewell - Baros zaten oynuyor. Bu durumda ortasaha alınmayacak. Ortadaki 3'lü için bence bir maestro şart.. Ayhan, Barış, Topal ve Sarp ile koca sezon geçmez 3 kişinin oynayacağını düşünürsek.. Görünüşe bakılırsa Emana, Deco hayalleri başka bahara..

Cevap: Halil & Hamit Altıntop

Son dakika!!

Hamit Altintop'un Fenerbahce'ye imza atmasi an meselesiymis...

Kaynak : Lig radyo

Ihtimal bile vermiyorum...Hatta eminim bu sefer..

Fener Papa´yi alir...

Hamit Türkiye´ye gelmeye karar verdiyse o takim Galatasaray olur.

Bosuna 2-3 kere Haldun Üstünel´le mac izlemedi Ali Sami Yen´de.

Haldun Üstünel´in hayallerinden birtanesi Hamit...

Aziz´e dansöz kiyafeti giydirir Hamit icin:D

Dagitir valla:D

Ihtimal bile vermiyorum...Hatta eminim bu sefer..

Fener Papa´yi alir...

Hamit Türkiye´ye gelmeye karar verdiyse o takim Galatasaray olur.

Bosuna 2-3 kere Haldun Üstünel´le mac izlemedi Ali Sami Yen´de.

Haldun Üstünel´in hayallerinden birtanesi Hamit...

Aziz´e dansöz kiyafeti giydirir Hamit icin:D

Dagitir valla:D

Ya Haldun ne yapıyor peki?? Adam ahanda İstanbul'da... :mad: Bu adamı bu angutlar kaparsa çok kızarım yönetime çok, elimizde ki adam gidiyor gibi bir hissiyat içerisindeyim şu an:mad:

Ya Haldun ne yapıyor peki?? Adam ahanda İstanbul'da... :mad: Bu adamı bu angutlar kaparsa çok kızarım yönetime çok, elimizde ki adam gidiyor gibi bir hissiyat içerisindeyim şu an:mad:

Fenerbahce panik icinde..Herkese cullaniyor..Artik Fener´in verdigi paralari Galatasaray da veriyor.Ayrica Hamit Galatasaray´li.

Ve en önemlisi Haldun Üstünel´in takimda görmek istedigi futbolcularin en basinda Hamit.Fener´in bir artisi kalmadi artik transferlerde.

Eskiden 3.5 Milyon veriyorlardi senelik bir futbolcuya ohaa diyorduk..

Artik bizde veriyoruz.Parasal anlamda sorun olmaz.

Haldun Üstünel kaptirmaz Hamit´i emin olun.

En önemli soru su bence...Hamit Türkiye´ye gelmek istiyormu?

Ya arkadaşlar hala çözemediniz mi medyayı.Ben görüştüklerini bile düşünmüyorum ama belki Fb teklif yapmıştır basında hemen anlaştılar diye yazmıştır.

Gerçekse de gerçek olsun ne yapalım yani bir adam için Haldun Abi'nin kalbini kırmaya değer mi :D:D:D:D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt