Halil'in menajeri İstanbul'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil'in menajeri İstanbul'da

Cevap: Halil'in menajeri İstanbul'da

Siz Halil´i amatör futbolcu mu sandiniz?

Halil savasan pres yapan bir futbolcu.Aradigimiz forvet mi bilmiyorum sadece.

Ama tüm kadroyu yabancilarla dolduramayacagimiz icin, Türk olarak alabilecegimiz en önemli forvet.Baska Türk forvet söyleyin alabilecegimiz?

Halil´den kaliteli kim var?

Defansa 2 yabanci alacaksak, Halil iyi bir tercih olur...

Hamit icin de yatirim olur

Alcaz alcaz hepsini alcaz :D Bekle bekle sıkıntı gelmeye başladı yav açıklayın işte 1 tane yok ciddi ciddi kimle görüştüklerini söyleseler bari..

evet. :D halil'in yerine hamiti tercih ederim.

Halil ve Hamit aynı mevki bile değil. ne alakası var onu tercih etmekle?

Halil'i tanımayanlar var burada. Schalke'nin 4-3-3'ünde forvetin sağında, solunda veya direk en uçta oynayan bir futbolcu kendisi. 4-3-1-2'de oyun kurucu görevini de yapıyor. bir adamı oyun kurucu mevkisine koyuyorlarsa, bu adam iyi pas atar. zaten fiziğini iyi kullanıyor. mücadele ediyor. nerede duracağını biliyor. daha ne olsun.

Galatasaray, Rijkaard gibi bir dünya yıldızını hoca olarak takımın başına getirdi ya... Başladı herkes sağda solda konuşmaya:

'Görün bakın; bu Adnan Polat, şimdi de süper star bir futbolcu alacak!'

Geçen hafta Ankara'da yapılan Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda da konu buydu. Adnan Polat'ı gören soruyordu:

'Hadi başkan. Kim bu dünya yıldızı?'

Hele bir de tebessüm varsa yüzünde ısrar ediyorlardı:

'Başkan, çok mutlusun. Herhalde sen süper star bir futbolcu transferini bitirdin. Hadi bize de söyle!'

Bir iki üç derken... Israrlı sorular sürerken... Adnan Polat sonunda bombayı patlattı:

'Evet getiriyorum. Müthiş bir isim! Dünyada tanımayan yok! Ama adını söylemem. İmkanı yok demem. Kendisine ayıp olur. Çünkü söylemeyeceğime söz verdim. Zorlamayın beni canım!'

Biri 'Bari ülkesini söyleyin' dedi, diğeri 'Santrfor mu, forvet mi? Golcü mü, kaleci mi?' diye ısrar etti.

En sonunda 'Tamam' dedi; meraklı gözlerin bakışları arasında; 'Sıkı durun, söylüyorum. Getireceğim dünya yıldızı Angelina!'

Bir an sustu herkes... Başkan devam etti: 'Tanımadınız mı yoksa? Angelina canım; şu Angelina Jolie var ya; işte o!'

Kimi güldü, kimi küstü!

Gülenlerle başkan da güldü. Küsenlere de; 'Arkadaşlar bir dünya yıldızını getirmek o kadar kolay değil, ayağımız yorganımıza göre uzatacağız... Haaa bu arada Angelina Jolie'yi eşi Brad Pitt'le birlikte ancak Galatasaray'ın bir maçına davetli olarak getirebiliriz o kadar' diye takıldı.

:D:D:D

Baskanimiz kimleri de biliyormus:D

Üst Alt