Halil'in menajeri İstanbul'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil'in menajeri İstanbul'da

Cevap: Halil'in menajeri İstanbul'da

Halil bence gereçkten 4-3-3 oynayacaksak hem as hem yedek olarak harika bir oyuncu olur.

Böyle birşey olabileceğini zannetmiyorum ama bu adama da kazma diyenleri anlamıyorum ne bekliyorlar Messi'yi mi getirelim.

Hem Türk olarak hemde yaş ve tecrube olarak hemde kurtulacak bir adam varken gerçekten harika olurdu ama çok çok zor ve küçük bir ihitmal bu.

Messiyi beklediğimizi kim söyledi ki? Halili beğenmemek gayet normal siz nasıl beğeniyorsanız biz de beğenmiyoruz. Bilmem kaç milyon euroya imza atacak ve yedek olacak bir oyuncuyu neden isteyelim ki. Ha oynayacak ve yararlı olacaksa amenna. Ancak hiç tahmin etmiyorum. Saç yoldurmayı bırakın kelle koparttırır bu adam. Yanında Hamit gelecekse bonus olarak halile razıyım.

Halil'in nesi yakışmıyor? 1 senedir rezil oynayan Ümit ve Nonda çok mu yakışıyordu?

Halil'in nesi yakışmıyor? 1 senedir rezil oynayan Ümit ve Nonda çok mu yakışıyordu?

Aynen katılıyorum...

Halil bu takıma yakışırda,oyununu oynarda kimse merak etmesin..Arkasından hamitin geleceğide muhtemel zaten,bu transfer sezonu olmasa bile gelecek sezon kesin gözü ile bakarım.Benc burda halil altıntopu yerden yere vurmanın bir mantığı yok,lincoln ile bire bir takasla iş bitirilecek ve lincolne verilen ücretin belki yarısı halile verilerek büyük bir külfetten kurtulacak klüp.Lincolnün zaten futbol oynamaya niyeti yok.2 sezondur bekliyoruz futbolunu ama sahada varlığı ile yokluğu belli olmayan bir adam için milyon euroları çöpe atamayız,adam oalcak oyuncu kendini 2 sezonda fazlasıyla gösterirdi.bunlar unutulmamalıdır.

Ben halil altıntopun gelmesini isteyenlerdenim,futbolunu en azından ümit karan,nonda ve lincolnden daha profosyonelce oynar,aldığı paranında hakkını verir,kimsenin şüphesi olmasın.Yerli statüsünde oynamasıda büyük artı...

Bende anlamadım gitti ya shalke de oynuyo milli takıma çağrılıyo boş adam olsa ne işi var buralarda hem neyi varda istemiyorsunuz ki ??

Bu kalası ne yapacaz biz ya,bırakın boş boş konuşmayı utanmasanız adamı eto yerine sokacaksınız,Birde L10 nün üstüne para istemiş utanmaz schalkeliler:mad::mad::mad::mad:

ben de halili destekliyorum. gelirse hem iyi bir ileri adamamız olur ( barosun yedeği olarak) hem de sağ açık olarak gayet iyi performans sergiler. umarım gerçekleşir transfer. kaliteli yabancıların yanında kaliteli türk oyuncuları da almak gerekiyor.

Bu kalası ne yapacaz biz ya,bırakın boş boş konuşmayı utanmasanız adamı eto yerine sokacaksınız,Birde L10 nün üstüne para istemiş utanmaz schalkeliler:mad::mad::mad::mad:

Sen boş boş konuşma kim kalas Halilmi? kaç kere izledin acaba sallayıp duruyon. Kaiserslautern de 128 maçta 91 gol attı Bundesliganın en değerli oyuncusu seçildi. Orta sahanın her yerinde görev alabiliyor atıp durma izlemeden!

Sen boş boş konuşma kim kalas Halilmi? kaç kere izledin acaba sallayıp duruyon. Kaiserslautern de 128 maçta 91 gol attı Bundesliganın en değerli oyuncusu seçildi. Orta sahanın her yerinde görev alabiliyor atıp durma izlemeden!

Boşver dostum sinirlenmeye gerek yok.Halil in kalitesi belli bu kadar önyargılı olmayın açın bi bakın bu adam ne yapmış etmiş.

Halil altıntopu ben çok severim.

niye beğenmiyorsunuz anlamadım.Kanat forvet işini de çok iyi yapıyor.Bence aradığımız bir oyuncu.Ümit karanın yerini ancak halille doldurabiliriz.

Üst Alt