# Hamit Altıntop - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Cevap: Hamit’te Flaş Gelişme

Hamit'in bize gelmek ve kariyerini toparlamak için son şansı.Bu seneyi de pas geçerse futbol kariyeri Nihat Kahveci gibi olur.İyi idman yiyip sakatlıktan kurtulması lazım tamamıyle.

Bu iş bitti artık son dakika süprizlerine alışkınız gerçi Galatasaray taraftarı olarak ama...

Yok artık bu sene bence olmasın öyle kötü süprizler...

Cevap: Hamburg'un Hamit ile İlgilenmediği Ortaya Çıktı

hamburg bizim emre çolakın dahi parasını verebilecek vaziyette degil suanda :D

Hamit'in manegeri Selcuga verilen imza parasinin kendilerinede verilmesini stiyormus.Her sezonun yarsini sakat geciren bir oyuncu icin senelik 3,5 milyon euro vermek ahmaklik olur.

Hamit-Chivu..bu 2 adam bize geldigi zaman Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olacaz...Transfer dönemini sadece 2 adama bağlı olarak geçiren bir Galatasaray..Galatasaray'ın eski futbolcusu ve yerli bazından en kaliteli defansif ortasaha adamını kapan bir fener..

Hamit-Chivu..bu 2 adam bize geldigi zaman Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olacaz...Transfer dönemini sadece 2 adama bağlı olarak geçiren bir Galatasaray..Galatasaray'ın eski futbolcusu ve yerli bazından en kaliteli defansif ortasaha adamını kapan bir fener..

12-05-galatasaray-kupa-t%C3%B6remni.jpg

Ya neye göre veremez ya,boş boş konuşuyorsunuz.İstatistik olarak bence de veremez ama liderlik,oyun bilgisi sayesinde fazlasını bile verir.Türkiye´nin en kariyerli futbolcusunu küçümseyip durmayın.

Bos bos konusan sensin koç.

Xelçuk Manisa'dayken bile buram buram kalite kokuyordu. Hamit sadece iyi bir takim oyuncusu oldu her takimda, Xelçuk ise her gittigi takim'in önemli ismi oldu (Manisa-Trabzon-Galatasaray)

Ya burada hamiti tartışmak bile abestir...Delirdiniz mi siz yahu?

Ben dua ediyorum inşallah bize gelir diye...Takımın çehresini değiştiricek bundan emin olabilirsiniz...Çok tecrübeli,çok yetenekli ve çok iyi bir futbolcudur hamit..

Bos bos konusan sensin koç.

Xelçuk Manisa'dayken bile buram buram kalite kokuyordu. Hamit sadece iyi bir takim oyuncusu oldu her takimda, Xelçuk ise her gittigi takim'in önemli ismi oldu (Manisa-Trabzon-Galatasaray)

Sanki Selçuk gitse Real Madrid´in banko oyuncusu olacak:DYanlış anlama ben çok ciddi hayranıyım Selçuk´un,ama Hamit Türkiye´nin en kariyerli futbolcusudur,yıllardır da Milli takımın en kilit adamıdır,bu böyledir yani.Onun için boş boş küçümsemenin anlamı yok.

Bu arada koç moç falan artistliğinde anlamı yok.

Ya burada hamiti tartışmak bile abestir...Delirdiniz mi siz yahu?

Ben dua ediyorum inşallah bize gelir diye...Takımın çehresini değiştiricek bundan emin olabilirsiniz...Çok tecrübeli,çok yetenekli ve çok iyi bir futbolcudur hamit..

Hamit'in kalitesi tartışılmaz,takıma büyük katkı sağlar ama 1 seneden beri Hamit'te Hamit..Bu iş böyle gitmez,yani Hamit'e odaklanmanın maliyeti başka kaliteli topcuları kacırmak demek..Misal bugün bir Mehmet Topal fenere gidiyor ama Galatasaray yönetiminin umrunda değil,zaten bu gidisle daha cok oyuncu kacıracaz..

Üst Alt