# Hamit Altıntop - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Cevap: Hamit’te Flaş Gelişme

UEFA tüm Türkiye'ye men verirse ve Avrupa'ya gidemezsek Melo alınmaz bence vb transferler de yapılmaz.

Hayır anlamıyorum avrupadamen olduk diye süper ligde oynamayacakmıyız. O zaman ligden çekilelim madem transfer falan yapmiyacagız. Fener her turlu karar çıksa bile deli gibi transfer calışması yaparken biz neden bekliyoruz ki. Bu takımın avrupaya gitsekde gitmesekte 2-3 transfere ihtiyacı var açık ve net...

ya Mehmet Topal fener'e giderse gitsin.. sanki çok mu iyi oynuyor ? az mı küfür ettik ? adam bildiğin sap! efendiliği mefendiliği geçin şimdi onun sırası değil..bize katkı sağlayacak oyuncular lazım.. bunların biride %100 Hamit'dir ! nasıl beğenmiyorsunuz bu adamı anlamış değilim.. kalsın o zaman Yiğit, Aydın, Ceyhun bunlar doldurur Hamit'in yerini dimi ? yoksa siz sol kanada Gareth Bale sağa Nani'yi alacağımızı mı düşünüyorsunuz.? Hamit hem türk hem Okan Damgacı'nın dediği gibi gelmiş geçmiş en kariyerli türk futbolcusu..adam Real Madrid'de ?? Mourinho isteğiyle aldı bu adamı zorla değil..

Hamit'te gelirse ilk 11'in tamamı milli takımlarda ilk 11 oynayan oyunculardan oluşmuş olacak nerdeyse

Bos bos konusan sensin koç.

Xelçuk Manisa'dayken bile buram buram kalite kokuyordu. Hamit sadece iyi bir takim oyuncusu oldu her takimda, Xelçuk ise her gittigi takim'in önemli ismi oldu (Manisa-Trabzon-Galatasaray)

dogru hamiti zaten shalke bayer münih madrid laf olsun diye transfer ettiler. hamiti yeni köy kasabı olan morinho onun icin istedi. haklısın brother. hamitte kaliteli bir oyuncudur. illa süper star olmasına gerek yok.

Hamit'te gelirse ilk 11'in tamamı milli takımlarda ilk 11 oynayan oyunculardan oluşmuş olacak nerdeyse

Hakan alınmadı Milli takıma, Ujfa yok milli takımda, Melo alınmıyor, Eboue yedek kalıyor, Riera ve Emre (solkanat) Milli değiller..Semih'in ilk 11 çıkacağını düşünürsek.. Hamit'ide sayarsak.. 5 oyuncu hariç hepsi ilk 11

Bir futbolcunun milli takımından şu an itibariyle bile olmasa ilk 11 oynamış olması onun kalitesini belirtir.

muslera....ilk 11 oynadı, oynuyor

eboue....ilk 11 oynadı,

ujfalusi...ilk 11 oynadı, milli takımı kendi isteğiyle bıraktı

chivu ( gelirse )...ilk 11 oynadı, oynuyor

hakan...ilk 11 oynadı, oynuyor (sakatlığı olduğundan şu anda kadroda yok, yoksa değişme sol beki milli takımın )

hamit...ilk 11 oynadı, oynuyor

melo...ilk 11 oynadı ( hem de brezilya milli takımı gibi bir takımda bir dönem değişmez adamıydı ilk 11 in )

selçuk...ilk 11 oynadı, oynuyor

elmander...ilk 11 oynadı, oynuyor

alınacak sol kanat ve forvet de milli takımında 11 oynamış ya da oynayan futbolculardan gelirse gerçekten çok kaliteli bir takım oluşacak...

Hamit-Chivu..bu 2 adam bize geldigi zaman Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olacaz...Transfer dönemini sadece 2 adama bağlı olarak geçiren bir Galatasaray..Galatasaray'ın eski futbolcusu ve yerli bazından en kaliteli defansif ortasaha adamını kapan bir fener..

kimi alalım paşam sağa ronaldo solada bale yimi tamam hemen görüşmelere baslıyoruz siz sınırlenmeyın

Hamit'in kalitesi tartışılmaz,takıma büyük katkı sağlar ama 1 seneden beri Hamit'te Hamit..Bu iş böyle gitmez,yani Hamit'e odaklanmanın maliyeti başka kaliteli topcuları kacırmak demek..Misal bugün bir Mehmet Topal fenere gidiyor ama Galatasaray yönetiminin umrunda değil,zaten bu gidisle daha cok oyuncu kacıracaz..

biz mehmet topalı napacaz ya. 5 e sattıgımız adamı daha iyisi olan meloyu almak varken 7 milyon euroyamı alıcaz. sizde fener ne alırsa kücük cocuklar gibi bende isterim bende isterim diye aglıyorsunuz. transfer sezonu bittide bizimmi haberimiz yok yoksa.

Hamit-Chivu..bu 2 adam bize geldigi zaman Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olacaz...Transfer dönemini sadece 2 adama bağlı olarak geçiren bir Galatasaray..Galatasaray'ın eski futbolcusu ve yerli bazından en kaliteli defansif ortasaha adamını kapan bir fener..

antu bir yan sekmede kardeşim sen çok yanlış gelmişsin.

Bos bos konusan sensin koç.

Xelçuk Manisa'dayken bile buram buram kalite kokuyordu. Hamit sadece iyi bir takim oyuncusu oldu her takimda, Xelçuk ise her gittigi takim'in önemli ismi oldu (Manisa-Trabzon-Galatasaray)

Kiyaslama fail

Schalke 04 - Bayer Munchen - Real Madird

Masia - Trabzon - Galatasaray

?????????????

Kiyaslama fail

?????????????

arkadaş ağır saçmalıyor hacı

Hamit milli takımın ruhu euro 2008'i bile izlemememiş o arkadaş çok net schalke 04 den bayern'e transfer ordan da real madrid gibi dünya devine gidebilmek sadece şansla açıklanamaz..

hamiti eleştirmek eğer piyasada ondan daha iyi yerliler varsa yapılabilir. hamit piyasadan alıp alınabilecek en iyi yerli futbolcudur. ondan iyisi gökhan inler ama onuda almamız impossible. Hamit hem takım oyuncusu hemde maç kazandıran oyuncudur. Yani biraz melo birza selçuk tipinde. mükemmel bir orta sahamız olacak. Allah bozmasın.

Kiyaslama fail

?????????????

Mantik ozurlusu kardesim

Ben nediyorum sen nediyorsun?

Selçuk gittigi her takimda en iyi futbolcular arasinda olmustur.

Bayern Munchen ve Real Madrid'de yedek'ten baska birsey degildi.

Nuri yedek ama adam'i gelecek için aldilar

arkadaş ağır saçmalıyor hacı

Hamit milli takımın ruhu euro 2008'i bile izlemememiş o arkadaş çok net schalke 04 den bayern'e transfer ordan da real madrid gibi dünya devine gidebilmek sadece şansla açıklanamaz..

Sans mi dedim?

Gittigi her takim'a sadece yedek ve cok mevkide oynayabildigi için gitti.

Hamit Selçuk'tan iyi diyene bir yerimle gulerim

Sans mi dedim?

Gittigi her takim'a sadece yedek ve cok mevkide oynayabildigi için gitti.

Hamit Selçuk'tan iyi diyene bir yerimle gulerim

kim dediyse ona gül o zaman ben hamit kaliteli bir oyuncu diyorum ve bu kanıtlanmış bir gerçek kariyeri ortada hamite yeteneksiz imasında bulunan sensin hamit şut özelliği liderliği oyun içindeki aktifliğiyle çok iyi bir oyuncu tekniksiz kazma filanda değil siz hangi gözle izliyorsunuz bilmiyorum..

Ben Hamit'e kötü felan demedim. Yararli olur diyorum ama Xelçuk'un verecege katkinin yarisini veremez diyorum ki bu hiç de sasirtacak bir durum degil.

O katkiyi veremiyecege için de 2 milyon dan fazla yillik olmamasi lazim diyorum...

Sürekli gelecek gibi yapip gelmediginden de sogudum bu transferden.

Gelirse de destekleriz, her Galatasarayli futbolcuyu destekledigimiz gibi.

Saygilar efenim

Üst Alt