Hamit&Reyes Aslan’a - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit&Reyes Aslan’a

Cevap: Hamit&Reyes Aslan’a

Reyes ve Forlan sallama değildi. Ünal Aysal özel uçağıyla bu futbolcuları almaya gitmemişmiydi. Hatta döndüğünde "Futbolcuların kulüpleriyle anlaştık kendilerinde de sorun çıkmaz. Hepsi Galatasaraya gelmek istiyor"" demişti.

Ben hepsine sölemiyorum renkdasım,ama cogu kolpa bence.Bunların yüzünden gazetedeki transfer haberleri bana cok sacma ve bos geliyor.

Ben hepsine sölemiyorum renkdasım,ama cogu kolpa bence.Bunların yüzünden gazetedeki transfer haberleri bana cok sacma ve bos geliyor.

Gazetelerin spor sayfalarına transfer dönemlerinde bakmaya bile gerek yok. Artık transfer sezonu kapalıyken bile transfer haberleri çıkıyor. Birçok kişi bu haberlere inanıyor maalesef. Bu da gazete satışlarını arttırıyor... Sırf dalga geçmek için kolpa transfer haberi yapan gazeteler var.:asd:

Ama bu sene bizim transfer politikası eskisi gibi gizli değildi. Adı çıkan futbolcuların çoğuyla görüşülmüş.

.......Sabri..... Ujfalusi......Semih.... Balta.......

......................Melo.....Selcuk......................

Hamit.................Rosicky......................Arshavin..

....................Elmander......................................

Reyes'e gerek yok. O gelmese de olur bu kadroya gøre :)

.......Sabri..... Ujfalusi......Semih.... Balta.......

......................Melo.....Selcuk......................

Hamit.................Rosicky......................Arshavin..

....................Elmander......................................

Reyes'e gerek yok. O gelmese de olur bu kadroya gøre :)

Rosiçkinin yerine Luis Adriano Arshavin yerine de Willianı alalım daha dinamik takım olur. Ama biraz maliyetli olur :asd:

Gary Neville : "Reyes iyi bir oyuncu. Ama ona karsi oynarken konsantrasyonunu bozmak cok kolaydi. Fizik acidan cok zayifdi. Zorladiginda oyundan kopuyordu"

Reyes reis bir futbolcu. Teknik kapasitesi mukemmel. Sol ayagi oyle. Ama cok zorlanir. Zaten Madrid'in birakacagini sanmiyorum. Kendiside Ispanya'dan gitmez.

Hamit'e artık eskisi kadar ihtiyacımız yok, Engin var çünkü, formunu devam ettirdiği ve üstüne koyduğu sürece çok büyük bir fark olmaz, ama tabi Hamit ne olursa olsun iyi transfer. Reyes'e gelince, çok beğendiğim bir oyuncuydu ama şımarık ve saygısız hareketleriyle soru işareti yaratıyor. Riera'nın yerine Podolski, orta sahaya da Hamit alınırsa bence Ocak dönemini iyi kapatmış oluruz.

Muslera - Sabri, Semih, Ujfalusi, Hakan - Selçuk, Melo, Hamit - Podolski, Elmander, Engin

Sezon sonunda Lyonlu Ali Sisshokho(sol bek), Serdar Aziz(stoper) ve Seydou Doumbia(Forvet) gibi 3 sağlam takviye ile şampiyonlar ligi ayarına geliriz.

Muslera - Sabri, Serdar, Ujfalusi, Sissokho - Selçuk, Melo, Hamit - Podolski, Doumbia, Engin

Halkımızın sanata verdiği değer
confused-smiley-17433.gif

Üst Alt