Hamit&Reyes Aslan’a - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit&Reyes Aslan’a

Cevap: Hamit&Reyes Aslan’a

Gary Neville : "Reyes iyi bir oyuncu. Ama ona karsi oynarken konsantrasyonunu bozmak cok kolaydi. Fizik acidan cok zayifdi. Zorladiginda oyundan kopuyordu"

Reyes reis bir futbolcu. Teknik kapasitesi mukemmel. Sol ayagi oyle. Ama cok zorlanir. Zaten Madrid'in birakacagini sanmiyorum. Kendiside Ispanya'dan gitmez.

Gary Neville'i de oldum olası sevmem.

Ne Reyesi? Bir zahmet oldugu yerde kalsin! Kendini bulunmaz hint kumasi sanipda sene basi gelemeyen adam A.Madridde yedege düsünce Galatasaraya muhtac oldu. Istemiyorum. Gelmesin!

Hamit'e her zaman evet :)

Hamit'e artık eskisi kadar ihtiyacımız yok, Engin var çünkü, formunu devam ettirdiği ve üstüne koyduğu sürece çok büyük bir fark olmaz, ama tabi Hamit ne olursa olsun iyi transfer. Reyes'e gelince, çok beğendiğim bir oyuncuydu ama şımarık ve saygısız hareketleriyle soru işareti yaratıyor. Riera'nın yerine Podolski, orta sahaya da Hamit alınırsa bence Ocak dönemini iyi kapatmış oluruz.

Muslera - Sabri, Semih, Ujfalusi, Hakan - Selçuk, Melo, Hamit - Podolski, Elmander, Engin

Sezon sonunda Lyonlu Ali Sisshokho(sol bek), Serdar Aziz(stoper) ve Seydou Doumbia(Forvet) gibi 3 sağlam takviye ile şampiyonlar ligi ayarına geliriz.

Muslera - Sabri, Serdar, Ujfalusi, Sissokho - Selçuk, Melo, Hamit - Podolski, Doumbia, Engin

Doumbia'yı nereye alıon sen renktaş ?

hamit çok işimize yarar

gelsin futbolu bırkana kadar burda oynasın

kaptan da olsun yakışır

Hamit'i mutlaka almalıyız eğer Real'den ayrılacaksa.

Reyes ayısı ise gelmesin.

aslinda ihtiyacimiz olan adam reyes

080508130609454007xv6.jpg

Hamit gelsinde ama su Reyes otursun oturdugu yerde. Reyes e verilecek parayla Gökhan Töre ve Mervan Celik alinir...

Üst Alt