Hamit'ten tokat gibi sözler! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit'ten tokat gibi sözler!

Cevap: Hamit'ten tokat gibi sözler!

genç milli takımlar seviyesin de yendiğimiz rakiplere 10 yıl sonra a milli takım seviyesin de eziliyorsak kendimize dönüp bakmalıyız.

Bugün oynatılanlaın hepsi dünün başarılı gençleri değil maalesef. Futbolcu kaderleri yaver gidip ünlü takımlarda yer bulan ün yapmışlar, hocalar ile ahbap olanlar. Birde hala Aurelio'lardan medet umduktan sonra kimse gençlerden bahsetmesin bile. Necip diye bir futbolcu var 10 adet Aurelio'dan daha faydalı işler yapar. Ama hem Bjk de, hem milli takımda 35 lik yorgun ağır Brazilyalıya kurban ediliyor. Yok böyle milli takım dünyada.

kendisi de dün rezaletti ben değil biz diye konuşabilirdi, formsuzsa da böyle hayati bir maçta yedek bekleyecekti ağzı olan konuşuyor

"Bazı şeyleri idmanda görüyoruz, yetenekle bu işler olmuyor maalesef. Bazı tecrübeli arkadaşlardan duyuyoruz, yüzde 70-80'i çalışmakla oluyor.. Birlik beraberlikle oluyor..Duygusallığı bir kenara koyup kendimizi geliştirmemiz lazım. Kimse alınmasın. Diğer oyuncuların fizik durumunu bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim ama ben 6 ay sonra bir maça çıkıyorum ve siz bir fark gördünüz mü? İnsanlar dışarıdan daha iyi değerlendirebilir. Kimse üstüne alınmasın ama ben kendimi, takımı ve camiamızı düşünüyorum"

İyi bir hamit yoktu dün ama genel olarak, adam haklı ..

Hamit elinden geleni yaptı.

Dİğer futbolcular hiçbirşey yapmadı.

Biraz Burak tırmaladı, o kadar.

Hamit haklı..

İyi bir hamit yoktu dün ama genel olarak, adam haklı ..

Kusura bakma ama popülist ve demagojik bir yaklaşıma şakşakçılıktan başka bir şey değil bu yaptığın. Bu başlıktaki ilk yazımda neden Hamit'in düşüncelerini doğru bulmadığımı yazdım. Onu haklı bulanlar biraz açıklama yapsalar daha iyi olur.

Kusura bakma ama popülist ve demagojik bir yaklaşıma şakşakçılıktan başka bir şey değil bu yaptığın. Bu başlıktaki ilk yazımda neden Hamit'in düşüncelerini doğru bulmadığımı yazdım. Onu haklı bulanlar biraz açıklama yapsalar daha iyi olur.

Düşüncelerine saygı duyarım. Ama aynı saygıyı da beklerim.

Dün Hamit sahada olmasa,biraz top tutmasa,oyunu rahatlatmasa maç 1-5 biterdi.Hakkını yemeyin adamın.

Konuşuyorsa,herkesten iyi oynadığı için.

Dün sahada Hamit'ten daha iyi oynayan birini gösterebilirmisiniz?

Ben nacizane ufak bir açıklama yapayım.

Tamam Hamit dün çok iyi oynamadı diyelim. Fakat adam çıkıp şunu söylüyor. Ben 6 aydır sakatım. benim sakat olmayan oyunculardan bir farkım yoktu sahada. Şimdi bu adam ben çok iyi oynadım demiyor. ben sakatlıktan yeni çıktım ama koşuyorum diğerleri ne yapıyor demeye çalışıyor. Bu konuda haklı mı haklı bence.

Bu arada biz sadece maçı izleyip maç hakkında yorumda bulunduğumuz için perde arkası yaşanan olayları bilmiyoruz. Ama bu adam kamptaki bütün olaylar hakkında bilgi sahibi. Demek ki kendisini yormak istemeyen milli takım formasına yakışmayan oyuncular olduğunu görüyor ve söylüyor.

Ben teknik ekip hakkında yorum yaptığını hatırlamıyorum yanılıyorsam hatırlatın.

Bu arada Emre yileşmemişmiydi? geçen hafta fener maçında oynamadı mı ? bu milli maçta oynamamasının sebebi cezalı olması mı?

Gökhan Töre ve Hamit dışında maça isyan eden adam yoktu dün sahada.GG en reziliydi Sabri ile birlikte.Servet'i de unutmamak lazım tabi.Ayrıca güç ile oynayan Egemen de Pazartesi Cuma oynamasından dolayı 5 haftadır o tempoyu kaldıramadı ve o da Servet kadar sırıtmasa da kötü ve güçsüzdü.Sağ kanat olduğu gibi felç oldu.Selçuk'un çıkması iyice bitirdi bizi.5 Dakikalık 45-50 gazlı periyodu hariç.

Oyuncuların bu kadar yorgun oluşu da Federasyonun suçudur.

Fenerbahçeyi küme düşürmekten kurtaracağım diye play off sistemini getirdiler.

Oyuncular haftada 2 maç yaptı.Pestilleri çıktı.Sonra da bu sonuç ortaya çıktı.

fare 1-3 kedi.

Nokta

Gökhan Töre ve Hamit dışında maça isyan eden adam yoktu dün sahada.GG en reziliydi Sabri ile birlikte.Servet'i de unutmamak lazım tabi.Ayrıca güç ile oynayan Egemen de Pazartesi Cuma oynamasından dolayı 5 haftadır o tempoyu kaldıramadı ve o da Servet kadar sırıtmasa da kötü ve güçsüzdü.Sağ kanat olduğu gibi felç oldu.Selçuk'un çıkması iyice bitirdi bizi.5 Dakikalık 45-50 gazlı periyodu hariç.

Arda ilk yarıda çırpındı bence. Ama takımda birşeyler bozuk gidiyor, artık kişisel beceriler ile bile takım çoşamıyor.

Yapılan hamlelere bakacak olursak milli takım iyi yönetilmiyor.Şu forumdan seçmece adam göndersek daha iyi kadro kurar.Burada lafım sadece Hiddink'e değil, bütün teknik ekibe.Öncelikle milli takıma çağırdıkları oyuncuları iyi seçemiyorlar.Burada yanlışı yaptıktan sonra 2.bir yanlış olarak da kadro kurmayla devam ediyor.Üstüne de maçı TV'den izler gibi izliyorlar.Yapılan oyuncu değişikliklerin hepsi yalandan değişiklikler.

Sabri oynayacaksa sağ bekte oynar aksi durumda ya yedekte bekletirsin ya da kadroya çağırmazsın.Fantezi yapmaya gerek yok Sabri üzerinden.Lafım Sabri'ye değil onu orta saha olarak oynatan zihniyete.Beşiktaş'ta Necip isimli bir çocuk var sanarsın ki Polonyalı.Adam kadroya dahi çağrılmıyor bu orta saha sıkıntısının olduğu bir dönemde.Servet sakatlıktan yeni çıkmış ama bakıyorsun ilk 11'e ilk yazılan adam.Yahu Ömer Toprak bizim takımda oynasın diye Almanya'ya adam gönderip dil döküldü, adamı 18 kişilik kadroya dahi almıyorsun, ondan sonra Alman futbolcular neden bizi seçmekte tereddüt yaşıyor diyoruz.Eğer Hamit de yeni yeni takıma seçiliyor olsa eminim o da kadroya girmekte zorlanır.Nuri Şahin bile doğru düzgün oynatılmıyor bu takımda.

Ulan daha yazılacak o kadar çok şey var ama kursa gitmem gerekiyor şimdi.Bizim takım Euro 2012'ye gitse ne olur gitmese ne olur.Bu zihniyet değişmedikten sonra hiç bi halt olmaz.Selçuk Şahin arkadaşlıkta seviye mi atlatmış da kadronun vazgeçilmez ismi, buradan devam edicem ondan ekledim :)

Hamit'i severim, güzel noktalara değinmiş yine. Almanya bizi hem oyun olarak, hem de fizik olarak ezdi.

Arda ilk yarıda çırpındı bence. Ama takımda birşeyler bozuk gidiyor, artık kişisel beceriler ile bile takım çoşamıyor.

Ardanın milli takımda farklı oynadığı dönemler bitti.Onların hepsi Avrupa arenasında kendini gösterip yabancı bir kulube kapak atmak içindi uyanın beyler.Hedefine ulaştığı an bizde gösterdiği performansın yarısını bile göstermez demiştim ve haklı çıktım.Dün de unutmuşum ama sahanın en kötü 3-4 isminden biriydi bana kalırsa tıpkı Kazakistan maçında olduğu ki son dakika da gol atıp kazandırmıştı.

Üst Alt