Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV) - Sayfa 343 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kusura bakma bilader. Kimsenin haddine degil Galatasarayi oyuncak etmek makara konusu yapmak. Yapamiyorsan cekip gideceksin bu takima senin zarar verme hakkin yok. Bu dunyada Galatasaray benim ailen ile en onde gelen etkendir, kimseye alay konusu ettirmem, ettireninde yedi ceddini...desinki ben beceremiyorum yada yapamiyorum. Yada desinki transfere ihtiyacim var yonetim yapmiyor onun icin boyle devam edicem ozaman eyvallah. Ama sen gelip taraftar ile dalga gecer gibi umutu sag kanat oynatip ve sabriye sola atarsan adamin yedi ceddini hoplatirlar. Bu adam yilda 2 milyon dolar aliyor adam gibi isini yapacak, yapamiyorsa yol alacak. Yol almiyorsa her turlu lafi ederim onada yonetimede! Onlar yarin gidecek ben omur boyu bu takimin arkasinda olacagim.

Helal olsun , aynı fikirdeyim ,,
dün geceden beridir sinirden saç tellerimi hissediyorum ,,
Geçen sene ŞL de kalbim sıkıştı benim , kendi evimin içinde yerin dibine girdim utandım ,,
Biz kupalarla Galatasaraylı olmadık ,, Galatasaray'ın asaletiyle bu takıma tutulduk ,, bu armanın temeline 180 derece zıt adamları kabul edemiyorum arkadaş ben !

Skor falan değil mesele. Galatasaray böyle kötü futbol oy-na-ya-maz! Hele ki kendi sahasında.

Geçen sene iyi futbol oynamadan şampiyon olduk. Lâkin her zaman olmaz bu. Üstelik şampiyonluğun en büyük mimarları Sneijder ve Muslera idi. Fakat Hamza her güzelliği kendinden zannedip hâlâ 3 kupa ve 4. yıldızın rehavetinden çıkamadı, egosunun esiri oldu. Yok şampiyon kadroymuş, yok hepsi yıldızmış! Muslera ve Sneijder olağanüstü oynayınca alıp götürüyordu takımı. İki hafta düşük viteste oynadılar ne oldu? Anadolu takımına dönersin işte böyle.. Çünkü senin başka yıldızın YOK!

"Takımımızın hepsi yıldız, dengeler önemli, eksikleri takım içinden kapatabiliriz" diye saçmaladı durdu. Kapat da göreyim hadi. Şu ana kadar Galatasaray kalitesine yakışır, ŞL oynayabilecek yapılan tek hamle Podolski. Ve transfer dönemi bitmek üzereyken bu takımın en az 4 ilk 11 oyuncusuna ihtiyacı var. Ama artık bir önemi kalmadı maalesef.

Hamza bey kötü bir teknik direktör değil çok kötü bir teknik direktör! Ne zaman birşeyler denemeye kalksa fantazi yapıp saçmalıyor. Teknik/taktik bilgisi sıfır! Zaten bir sistemimiz, B planımız falan da yok. A planımız bile yok. Öyle rastgele oynuyoruz. Umut'tan kanat olmayacağını anlayamadı adam yahut anladı da sırf taraftara inat olsun diye yapıyor. Podolski'yi sağa, Wesley'i sola hapsetti. Birlikte oynaması gereken adamlar birbirini göremiyor. Hele kendi sahanda 2-1 mağlup durumdayken ve Umut da dururken "defansa yardım etmiyor diye Burak'ı çıkardım" demesi komedidir! Büyük bir otorite sorunu da var. Bu sefer en azından özür dilemedi ve Bilal'i, Olcan'ı falan sokmadı oyuna. Kendisi için büyük gelişme.

Bu maç Umut hasbelkader 1-2 gol atsaydı bu çapsız çıkıp utanmadan "forvet hattımız yeterli, transfere ihtiyacımız yok" diyecekti ancak planları tutmadı.

Sadece bunun gitmesi de çözüm değil. Yönetim de gitmeli. Zira ikisinin birbirinden pek farkı yok..

Her şeyi geçelim 3 kupalı sezonun ardından iç sahadaki ilk maça 15 bin taraftar geliyorsa yönetimin ve teknik direktörün yapacağı tek şey istifa etmektir!

Bu arada ucuz transferlerle bunların yapmak istediği takımı gençleştirmek mi? Bana kalırsa hedefleri küçültüp seviye düşürmek..

Son düzenleme:
Hamza Hamzaoğlu'nu futbol bilgisinin yetersizliği ve vizyonist olamaması dolayısıyla gram sevmem. Kaldı ki çokda eleştriririm ama başkan Hamza'yı gayet güzel bir şekilde taraftarın önüne atıyor. Transfer yapacakmısınız sorusuna Galatasaray FFP dolayısıyla transfer yapamıyor bu nedenle transferi kapattık demesinin üzerinden daha 1 saat geçmeden başka bir transfer sorusuna biz hoca istediği takdirde transfer yapacağız demesi güzel bir örnek buna.

Ayrıca İbra transferinde başkan, İbra, hocanın bize verdiği listede yok. Dolayısıyla almıyoruz demeside ayrı bir komedi. Sanki listede olsa alacak İbra'yı. Burda da görüldüğü gibi çok güzel yiyorlar hocayı. Her ikiside yetersiz bu klüp için. Bir an önce kovulmalılardır.

Kulüp sözcüsü var mı bizde ? Gördünüz mü bu transfer sezonunda açıklama yapan ? Varsa bile ben şahsen Hamza kadar görmedim. Paratoner olarak kullanıyorlar işte. Bu da saf kabul ediyor. Oysa ilk başta onun kellesi gidecek.

bütün günüm rezalet geçti çok da yoruldum..bazen hakkaten daraldığım oldu ve dünkü maç geldi aklıma.Sanırım beynime kan sıçraması ile tamamlayabildim bugünü..

Allah seni bildiğin gibi yapsın bu kadar ah aldın ibretlik olur umarım sonun.

Hamza Hamzaoğlu: Öyle bir algı oluştu ki sanki yabancı oyuncun olunca kadron daha kaliteli. Kendi insanımıza gerektiği değeri vermiyoruz !
:D

Kulüp sözcüsü var mı bizde ? Gördünüz mü bu transfer sezonunda açıklama yapan ? Varsa bile ben şahsen Hamza kadar görmedim. Paratoner olarak kullanıyorlar işte. Bu da saf kabul ediyor. Oysa ilk başta onun kellesi gidecek.

Klüp sözcüsü olmadığı gibi ortak bir karar da çıkmıyor ağızlardan. Birinin siyah dediğine diğeri beyaz diyor. Aslında ortada ne bir yönetim var ne de yöneten. Yaptıkları tek şey anlık düşüncelerini aktarmak. Yönetim tamamen kendisini düşünerek hareket ediyor ve bu uğurda da ne hocayı ne de taraftarı gözleri görüyor. Hoca da zaten kısıtlı bilgisiyle takımı yönetmeye çalışıyor ve ayrıca söyledikleri ile önce kendi sonunu hazırlıyor. Bu yönetim, takım iyice tökezlesin kendisini kurtarmak için hocayı bir kaşık suda boğacak.

Takım iyi oynuyor aslında ama transferler yapılmadığı için sıkıntı yaşıyoruz.Yalancı yönetim Hocayı tamamen yalnız bıraktı.Sinsi tualetçi hiçbir şekilde açıklama yapmıyor.Medyaya el altından yalanlar pompalıyor Hamza Hocayı da kamuoyunun önüne atıyor.

CNZiUYxUcAAdmBu.jpg

25 yaşına gelmiş adı sanı duyulmamış afrikalı tam Hamzanın vizyonuna uygun işte. Niasseyide böle mahalle takımlarından bulmuşlardı o zenci stoperi önermişti kabul etmişti buda. Hoş o Niasse bile Umuttan iyide bakma işte. 2 ucu pis değnek bizim durum.

Sadece Hamza giderse sorun çözülür mü? Yönetim Hamza'dan daha iyisini bulabilir mi? İstemediği hocayı gönderme alışkanlığı olan yerli çetesinden, Hamza'dan ve bu basiretsiz yönetimden kurtulmadan bu takım şampiyon da olsa profesyonel bir kulüp olamaz. Muslera-Chedjou-Melo-Sneijder-Podolski gibi oyuncular yanlarındaki beceriksiz Sabri-Selçuk-Balta-Burak-Umut gibi amatörleri daha ne kadar sırtında taşıyabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt