Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV) - Sayfa 344 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocanın hayalindeki kadroda sneijder, melo, burak ve podoslki yoksa bende bişey bilmiyorum. hatta yasini bile istemiyor. onun hayalindeki kadro
muslera???
sabri chedju hakan teles
olcan jem selçuk bilal
umutb niase

başımıza gelen bu olayların baş sorumlusu hamza denen o iblistir.

cüneyt tanman bugün bunu açıkca dile getirmiş adam sabri ye verdirdiğin o paralar bi taraflarından çıksın hamza

Cüneyt ve Dursun Hamza kadar sorumlular bence. Cüneyt kendini kurtarmak için herkesi kendisi hariç suçluyor simdi, onun sözleri pek önemli oldugunu zannetmiyorum. Hamza ve Dursun'un pasif kalmalari bizi bu duruma soktu. Bu kadroyu yeterli zanneden CL'de 0 tecrübesi olan Hamza (Arsenal maçini saymiyorum - zaten önemi yoktu) bu gidisle sezonu Galatasaray hocasi olarak bitirmeyecek.

Otur da biraz yabancı oyuncu ismi ezberle.. ŞL takımları hakkında bilgi edin. Kuradan sonra röportaj yapmaya kalkan olursa denge denge diye saçmalamaktan başka diyecek iki kelimen olsun.

hahahah lan hamza ne adamsın :D

526x297-QEU.jpg

Aslında takımın başına geçtiğinden beri bugünlerin geleceğini biliyorduk.Burda da tartıştık birkaç kez.Ölü takımı diriltti,şampiyon yaptı 1 yıl daha hakkı var gibisinden cevaplarla karşılaştık.Fakat şuan da hepimiz daha sezonun başında psikolojik olarak kaybettiğimizi hissediyoruz.Yıllardır yabancı sınırının kalkmasını bekleyen taraf bizken,hayallerimizi rakibimizin gerçekleştirmesi haliyle hepimizi üzüyor.Kısacası bugünlerin oluşmasında taraftar olarak bizim de çok büyük payımız var.Umarım bu günlerden ders çıkarırız ve bir daha böyle perişan olmayız.

Aslında takımın başına geçtiğinden beri bugünlerin geleceğini biliyorduk.Burda da tartıştık birkaç kez.Ölü takımı diriltti,şampiyon yaptı 1 yıl daha hakkı var gibisinden cevaplarla karşılaştık.Fakat şuan da hepimiz daha sezonun başında psikolojik olarak kaybettiğimizi hissediyoruz.Yıllardır yabancı sınırının kalkmasını bekleyen taraf bizken,hayallerimizi rakibimizin gerçekleştirmesi haliyle hepimizi üzüyor.Kısacası bugünlerin oluşmasında taraftar olarak bizim de çok büyük payımız var.Umarım bu günlerden ders çıkarırız ve bir daha böyle perişan olmayız.

Bunun sorumlusu Hamza mı yönetim mi?Hamza hoca bizzat kendisi geçen seneden beri her basın toplantısında Mario Gomez gibi bir santrafor istiyorum demedi mi?Yönetim de boştaki oyuncuyu getiremedi mi?Bence yanlış kişi suçlanıyor.
Hedefte Hamza hocanın olması ama yine kendi hatası.Genelde teknik direktörler yönetim istediğim oyuncuyu almadı der ama Hamza bunu demiyor nedense.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt