Hamzaoğlu'nun İstemediği Mario Gomez'den 22 Gol, 3 Asist! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu'nun İstemediği Mario Gomez'den 22 Gol, 3 Asist!

mario-gomez-1251.jpg

Süper Lig'de bu sezon 14 takımın filelerini sarsan Mario Gomez, 22 gol ve 3 asistlik performansıyla siyah-beyazlı ekibe 27 puan kazandırdı

Lider Beşiktaş, Sivas deplasmanında zorlansa da Mario Gomez önderliğinde üç puanı hanesine yazdırıp şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.

TEK BAŞINA 27 PUAN

Krallık yarışında takipçisi Eto’o’nun dün G.Saray maçında Muslera’yı iki kez avlayıp 18 gole ulaşmasının ardından gözler akşamki maçta Mario Gomez’deydi. Sivasspor mücadelesinde takımının kurtarıcısı rolünü üstlenen Alman yıldız, fileleri havalandırarak Süper Lig’deki gol sayısını 22’ye yükseltti. Ligde Mersin İdman Yurdu, Çaykur Rizespor ve Akhisar Belediyespor haricindeki 14 takımın ağlarını sarsmayı başaran Gomez, 22 gol ve 3 asistlik performansıyla takımına şu ana kadar tek başına 27 puan kazandırdı.

AMK Spor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Bulut sahada yürüyebildiği sürece kalmalı
Aha geldi yıldız
Gomez için inanılmaz paralar istediler (0 euro kiralama bedeli)

Bizde Podolski den fazla gol biraz zor atardi. Kanat oyuncularin Yasin ve Olcan olursa forvet te suc aramayacaksin.

hamzaoğlu eğer gomezi istemediyse şerefsizdir

ama eğer istedi ve beceriksiz transfer sorumluları adamlara fiyatı sorup hiçbir akılcı teklif sunmaksızın "hocam 9 milyon çektiler" diyip döndülerse

bu başlığı atan nedir

ama eğer istedi ve beceriksiz transfer sorumluları adamlara fiyatı sorup hiçbir akılcı teklif sunmaksızın "hocam 9 milyon çektiler" diyip vazgeçtiyse

bu başlığı atan nedir

1.ci yazdığın madde doğru.. 2.ci yanlış..

Zira Sabri ile sözleşme imzalayan ve Jem karacan gibi çöpleri alanda hamzaogluydu...

ama eğer istedi ve beceriksiz transfer sorumluları adamlara fiyatı sorup hiçbir akılcı teklif sunmaksızın "hocam 9 milyon çektiler" diyip vazgeçtiyse

bu başlığı atan nedir

Hamzaoğlu şeref kırıntısı barındırmayan komisyoncu bir teknik direktör müsvettesidir, bu transferi istemiş olsa da istememiş olsa da bu gerçek değişmez.

1.ci yazdığın madde doğru.. 2.ci yanlış..

Zira Sabri ile sözleşme imzalayan ve Jem karacan gibi çöpleri alanda hamzaogluydu...

bu konuda kaynağın nedir

gomezin transferini yapan bjkli yönetici de gomezi ilk sorduğumuzda 9 milyon euro istediler dedi

hamzaoğlunun yerli sevici olduğu doğru ancak gomezi istemedi demek ne kadar doğru

bu konuda kaynağın nedir

gomezin transferini yapan bjkli yönetici de gomezi ilk sorduğumuzda 9 milyon euro istediler dedi

hamzaoğlunun yerli sevici olduğu doğru ancak gomezi istemedi demek ne kadar doğru

bütün Galatasaraylı muhabirler Hamzaoglunun , Konoplyanka , Mbia ve andre Ayew'i veto ettiğini söyledi...

Hatta burda konularınıda açtık bunların... bu 3 oyuncuyu veto eden, ''Umut Yürüyene kadar futbol oynamalı'' diyen bir adamın böyle bir şey yaptığına %100 inanıyorum kusura bakma..

Dursuna çok kızıyoruz yılanın başı o zaten ama Hamzaoglununda bu enkazda çok büyük payı var.. burda hamzaoglunu savunmanı yakıştıramadım sana..

bütün Galatasaraylı muhabirler Hamzaoglunun , Konoplyanka , Mbia ve andre Ayew'i veto ettiğini söyledi...

Hatta burda konularınıda açtık bunların... bu 3 oyuncuyu veto eden, ''Umut Yürüyene kadar futbol oynamalı'' diyen bir adamın böyle bir şey yaptığına %100 inanıyorum kusura bakma..

Dursuna çok kızıyoruz yılanın başı o zaten ama Hamzaoglununda bu enkazda çok büyük payı var.. burda hamzaoglunu savunmanı yakıştıramadım sana..

mesele burda hamzaoğlunu doğru bilgiler üzerinden eleştirmek

gomez için görüşme yapan adam istenen bonservisi hiçbir pazarlık yapmadan 9 milyon diye geri bildirim yaparsa o da basına o tarz açıklama yapar

yoksa hamzaoğlunun sabri jem melo umut vs konularda savunulacak bir yanı yok

Bu konuda hakkını yemeyelim Hamza bunu istedi ama fiyatında saçmaladı. Ya da buna öyle ilettiler.

Gomez'i istemeyenlerden biri bendim. Bitik olduğunu ve sürekli sakatlık çıkacağını düşünüyordum. İki konuda da yanılttı beni. Yalnız gelseydi bizi şampiyonluk yarışına sokamazdı o da gerçek. Tek başına yetmezdi yani. Bizim forvetten bile daha temel eksiklerimiz var. Forvet çok çok önemli eksik ama orta sahası kanatları hiç olmayan bir takım için ileri uca kimi koyarsan koy fark yaratması çok zor. Koyacağın adamın Suarez, Agüero falan olması lazım.

Aynı performansı bizde göstereceğini sanmıyorum.Biz özellikle yabancı futbolcuları faydalanmaya çalışmak yerine sürekli karalamaya çalışıyoruz.

Üst Alt