Hamzaoğlu'nun İstemediği Mario Gomez'den 22 Gol, 3 Asist! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu'nun İstemediği Mario Gomez'den 22 Gol, 3 Asist!

Şu da bir gerçek ki bizde bu kadar etkili olamazdı bence. Tabi katkısı olurdu da ama bizde Gomezi besleyecek adamlar kanat oyuncuları yok.

Eh Sneijder biraz da Podolski. Biz takım olarak hücuma çıkmayı beceremiyoruz bir kere. Evet ligin en çok gol atan 2.takımı olabiliriz ama bu gollerin kaç tanesi kanatlar üzerinden geldi? Gomez gibi adam aldın mı kanatların tıkır tıkır işleyecek.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Forumda da istemeyen çoktu. ;)

Bunu yazmaya geldim , herkesin istedigi RVP ile istemedigi Gomez in performanslari ortada ,bana su forumdan 1 kisi cikarin , alinti yapalim , sunu demis olsun

"Beyler ne RVP si , o adam birak bjk yi ,fenere bile gelse elestiri odaklarinin sonu gelmez, performansi memnun etmez , ama o Gomez var ya , birak fb yi ya da bizi , bjk ye bile gitse 20-25 gol atar ,tonla da asist vs faydasi olur ..."

Bunu diyen vardiysa gelsin hamzayi , dursunu elestirsin ... hatta demediyse bile elestirsin ama bir zahmet KENDINI de elestirsin ..

Bunu yazmaya geldim , herkesin istedigi RVP ile istemedigi Gomez in performanslari ortada ,bana su forumdan 1 kisi cikarin , alinti yapalim , sunu demis olsun

"Beyler ne RVP si , o adam birak bjk yi ,fenere bile gelse elestiri odaklarinin sonu gelmez, performansi memnun etmez , ama o Gomez var ya , birak fb yi ya da bizi , bjk ye bile gitse 20-25 gol atar ,tonla da asist vs faydasi olur ..."

Bunu diyen vardiysa gelsin hamzayi , dursunu elestirsin ... hatta demediyse bile elestirsin ama bir zahmet KENDINI de elestirsin ..
Bunu diyen varsa derhal tespit edip yorumlarını okumamaya gayret gösterelim. "BJK'ye bile" ha? :asd2: Topu en iyi hücuma taşıyan takım Beşiktaş, geçen sezon da böyleydi.

RvP'nin tarzı ayrıca bize daha uygun Gomez'den. Oyunun daha çok içinde olabilen bi forvet çünkü.

Bizde bu kadar atamazdı. Gomezi besleyen kanatlar yok bizde. Ben alınmasını çok istedim ama. Kardeşim elinde Gomez ve Sneijder varsa ona göre kanat ve beklerin olacak ki daha iyi ol. Ama dediğim gibi bizim mevcut kadroda yapamazdı bunu gerçi yapamasada bu kadarda kötü olmazdık o ayrı tabi.

Valla kimse kusura bakmasin, sezon basinda kim bjk yi biz ve fb den daha "favori" goruyordu ? Herkes looser herkes muzmin 3 uncu diye lanse etmiyor muydu ? Durust olalim birbirimize once.

Ardindan herkes Gomez e ,Niasse ye burun kivirmiyor muydu ? Peki ne oldu ? Niasse basligi Bakambu basligi acildi burda (Bakambu yu ornek olarak verdim , bize alsak Bursanin copu muamelesi gorurdu , yalan mi ?)

Simdi herkesin RVP dedigi Gomezi tukaka yaptigi bir donemde kalkip hala bizde o kadar atardi atamazdi muhabbeti yapiliyor

Gomez bu sene RVP den de , Sneijderden de , Poldiden de faydali oldu . Takim yapilanmasi kadar kendi kisisel soguk kanliligi ve is ahlaki da bu basarida pay sahibidir

Simdi kalkip da dursunu ,hamzayi elestirirken sanki herkes Gomezi cok istedi de alinmadi gibi elestirmeyin .. Vurulacak yer var vurulmayacak yer var , adam niasse yi istedi , burda ve baska forumlarda akhisara cevirdi muhabbetleri yapildi , niasse ne durumda su an ?

Ben yonetim ve teknik kadrolara yapilan elestirilere bir sey demiyorum ,ama bakiyorum da biz de taraftar seyirci olarak ,soylediklerimizi unutup , yorumlarimizi unutup burnumuzdan kil aldirmiyoruz

hamza hoca istedi yönetim 8 milyon euro diye almadı, beşiktaş bedava aldı.

bunu çok iyi biliyorsun ama sırf hamza hocayı kötülemek için yalan söylüyorsun.

yalan karakterli şerefli insanların söyleyeceği bir şey değildir.

Eğer Gomez' i alsaydık onu besleyecek kanat oyuncularından biri Podolski olacaktı, üstelik Beşiktaş' ta bir Sneijder de yok. Linnes ile Carole' u da yere göğe sığdıramayan yine aynı forum ayrıca. Gelseydi bizde de en az 20 tane atardı, gözlerimizi kapamaya gerek yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eğer Gomez' i alsaydık onu besleyecek kanat oyuncularından biri Podolski olacaktı, üstelik Beşiktaş' ta bir Sneijder de yok. Linnes ile Carole' u da yere göğe sığdıramayan yine aynı forum ayrıca. Gelseydi bizde de en az 20 tane atardı, gözlerimizi kapamaya gerek yok.

Aynen oyle , bizim insanimiz hep bu sekildedir , bugun abartiyorum Ronaldo mu Umut Bulut mu alinsin densin , 1 kisi Umut Bulut demez (haliyle) , ama ikisini tek tek denesek ve Umut Bulut daha faydali ciksa bunu kabul etmezler asla , hakli cikmak icin bin tane dereden su getirirler

ornegi absurd ve abartili verdim konuyu anlatmak icin , franz kafka style ...

Simdi birileri cikip su argumanlari verebilir , cok duyduk , birincisi "kim gelecegi tahmin edebilir , tabi ki o gunun sartlarinda bunu dedik ama boyle oldu ,nereden bilecektik" , e peki be insanoglu arkadasim , karar vericiler zaman makinesi icat etti de biz mi bilmiyoruz , onlar da senin benim gibi insan

ikinci arguman da , "seyirci istedigini soyleyebilir , ama bu is onlarin isi , dogruyu yapmak onlarin sorumlulugunda" , evet oyle ama biz hangi insani dogruyu yapma adina sabirla bekliyoruz , sampiyon adama 7 hafta tahammul edebildik , peki arsenal wengere , united fergusona basarisiz zamanlarda ne kadar tahammul etti ?

7 yil ? belki daha fazladir

İstemediği değil 9m para istediler dediği.
Muhtemel altında yine bi yönetici başarısızlığı var.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ağabey hep söylüyorum. Poldi şu an Beşiktaş'ta olsaydı. Vay bu nasıl adammış diye forum yıkılırdı. Beşiktaş'ın kadrosunda koy Olcay'ın yerine Poldi'yi şu an en az 16-17 golde o atmıştı. Gomez'e gelirsek adam ligin 3-4 haftası zaten hazır değildi kadroya bile giremedi adam gibi. Hazır başladığı sezonda 30'u şu an net bulurdu. Gomez gibi adamı Burak ile aynı kefeye koyan adamı utanmasalar imparator ilan edecekler :D

bu olay ozelinde ben yine bilinmeyenler oldugunu dusunuyorum , ya da halen bjk tarafindan aciklanmayanlar ... cunku hic bir takima bir oyuncu 9 milyon bonservisle teklif edilip ayni ulkeden baska bir takima 0 liraya verilmez

boyle bir ornek yok .. hani 9 yerine 6 denir anlarim , ya da bjk 3 e almistir , biz de pazarlikla 6 ya indirebilecekken bunu becerememisizdir onu da anlarim

ama 9 yerine bedava mumkun degil , kisisel dusuncem bu ama eminim yani mantigim boyle diyor

kaç yıldır her transfer döneminde kanat sağbek forvet stoper diye yırtındık melo gitti şimdi de bunlara ek ön libero diye de yırtınacağız :( bizim takımın adam olması için hem paraya hem işi bilen yöneticilere hem adam gibi teknik adama ihtiyacı var ! şu anda bir ışık varmı ? YOK ! olumlu bir gelişme var mı ? YOK !

Üst Alt