Hamzaoğlu'nun İstemediği Mario Gomez'den 22 Gol, 3 Asist! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu'nun İstemediği Mario Gomez'den 22 Gol, 3 Asist!

Forumun %99'u Gomez haberleri çıktığında "Hamza bunu mu istiyor, vay vizyonsuz" vs. diye laf ediyordu.

Şimdi aynı kişiler istemediğini iddia edip yine laf ediyor.

Az tutarlı olun.

Bunu yazmaya geldim , herkesin istedigi RVP ile istemedigi Gomez in performanslari ortada ,bana su forumdan 1 kisi cikarin , alinti yapalim , sunu demis olsun

"Beyler ne RVP si , o adam birak bjk yi ,fenere bile gelse elestiri odaklarinin sonu gelmez, performansi memnun etmez , ama o Gomez var ya , birak fb yi ya da bizi , bjk ye bile gitse 20-25 gol atar ,tonla da asist vs faydasi olur ..."

Bunu diyen vardiysa gelsin hamzayi , dursunu elestirsin ... hatta demediyse bile elestirsin ama bir zahmet KENDINI de elestirsin ..

Ben rvp'nin dunya kupası da dahil kötü olduğunu çok yavaş olduğunu belirttim. Hollandalı burak dedim hatta hep.

Gomez'e gelince o dönem adı çıktığında gelmesini çok istedim ligi sallar demis olmam lazim demediysem yakın bisey demisimdir.

Bazen şunu unutuyoruz altın çamura düşerse yine altındır. O nedenle yıldızlarının sahip cikalim

Icim rahat ben cöp möp dememistim zaten bunu demek icin de Süperlig takiminin degil de ne bilim EPL takiminin falan taraftari olmak lazim, Gomeze cöp diyecek bir kalitede ligimiz yok.

Yanilmiyorsam ben sadece bizim kanat kitliginda verimi düser/verimsiz olur demistim.

beyler ... gomezi koyun bizim forvete bakalım durum değişiyormu ? adamın arkasında quaresma .. sosa ... oğuzhan var ! ... podolski yi koy bjk a en az 20 atar oda

Burak Yilmaz bu hücum özürlüsü takimda sakatliklarina ragmen 15 macta 9 gol atti. Burak BJK´de oynasa, cok rahat ayni bu ortalamalara ulasir... Galatasaray üc büyükler arasinda, bir forvet icin en kötü takim. Istedigi tarz olsun. Bizde Drogba bile hayata küstü.

Üst Alt