Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Cevap: Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Araştırmayı düzgün yapmadan topic açmak üstelik de iddialı bir söylemle yanlış bilgiler vermemek adına daha iyi araştırma yapılmasından yanayım.Bu topici okuduktan sonra Kewell ve Alex'in son 1,5 yıldaki attığı gol sayılarını araştırdım.

Harry Kewell toplamda 21 gol atarken,Alex aynı süreçte 26 gole imza atmış.

Kewell geçen sezon 36 bu sezon ise 15 maç olmak üzere 51 resmi maça çıkarken ,bunların 38'inde ilk 11'de yer almış.Kewell geçen sezon ligde 8,UEFA Kupasında ise 4 gol,Süper Kupa'da 1 gol atarken Türkiye Kupasında fileleri havalandıramamış.Bu sezon ise ligde 4,Avrupa Ligi'nde 3 ve Türkiye Kupası'nda 1 gole imza atmış.Yani toplam gol sayısı;

8+4+1+4+3+1=21

Alex ise geçen sezon 39,bu sezon ise 12 maçta yani toplamda 51 resmi maçta görev almış.Alex geçen sezon ligde 11,şampiyonlar liginde 2,türkiye kupasında 4 gole imza atmış.Bu sezon ise ligde 5,Avrupa Liginde 2, ve Süper Kupa'da 2 gol kaydetmiş.Yani toplam gol sayısı

11+2+4+5+2+2=26

Yani son 1.5 senede Alex'i ikiye katladı sözü gerçeği yansıtmamakta..

Fatih Terim futbolcuyken bir başarı yoktu .

Efsane değil mi Terim ?

Efsane. Keweel zaten efsane olmuş kariyeri belli. Galatasaray'ın efsanesi olması için daha çok çok erken onu söylüyorum Seneye burda kalıp kalmayacağı belli bile değil. Buraya gelirken Galatasaray ile Avrupa'da büyük başarılara imza atarak kendimi birkez daha ispatlamak istiyorum demişti.Bu olacak ki Galatasaray'ın efsanesi olsun.

Efsane. Keweel zaten efsane olmuş kariyeri belli. Galatasaray'ın efsanesi olması için daha çok çok erken onu söylüyorum Seneye burda kalıp kalmayacağı belli bile değil. Buraya gelirken Galatasaray ile Avrupa'da büyük başarılara imza atarak kendimi birkez daha ispatlamak istiyorum demişti.Bu olacak ki Galatasaray'ın efsanesi olsun.

Ahmet Yıldırım , Avrupa'da kupa kaldırdı , Galatasaray formasıyla .

O şimdi Galatasaray efsanesi mi ?

:eek:

Kewell, efsanedir.

Ancak Hagi'yi karıştırıp durmayın lütfen. Galatasaray'da (tüm zamanlarda) hiçbir oyuncu onun çıktığı mertebenin yanına bile yaklaşamaz. Bunu bilmiyormuş gibi davranmayın...

Kewell'a gelince, onun yeri apayrıdır. Profesyonelliği ve duruşuyla diğer oyunculardan kolayca sıyrılabilen futbol ustasıdır. Ayrıca, taraftar ve herkes ona bayılıyor...

Herkesi abartmaya bayılıyoruz, kewell efsaneyse Beşiktaşlı Tello hiper efsane...

Gerçekten efsane olan futbolcularımıza ayıp oluyor.

Kewell olmasa yeri bitiriciliği hariç çok rahat dolar. Kewell önüne top atıp depar atan adamdı eskiden ama ben bize geldiğinden beri görmedim. Kewell bizde sadece basit ve akıllı oynuyor. O yüzden hata yapmıyor gibi duruyor ama riskde almıyor. Risk almadan bende efsane olurdum.

Arda yerine Harry Kewell kaptan yapilmaliydi. Karakteriyle, is ahlakiyla tam bir ornek futbolcu. Bu takimda oldugu icin gurur duyuyorum.

Herkesi abartmaya bayılıyoruz, kewell efsaneyse Beşiktaşlı Tello hiper efsane...

Kewell olmasa yeri bitiriciliği hariç çok rahat dolar. Kewell önüne top atıp depar atan adamdı eskiden ama ben bize geldiğinden beri görmedim. Kewell bizde sadece basit ve akıllı oynuyor. O yüzden hata yapmıyor gibi duruyor ama riskde almıyor. Risk almadan bende efsane olurdum.

Evet evet hatta LAZAROV superb efsane

Arda yerine Harry Kewell kaptan yapilmaliydi. Karakteriyle, is ahlakiyla tam bir ornek futbolcu. Bu takimda oldugu icin gurur duyuyorum.

Öyle birşey olursa yerli yabancı kavgası tekrar başlar Yerlier kaptanlık yabancılara veriliyor diye tavır alır.Bizde burda sabretmekten kanser oluruz.

Bkz. Hız konusundaki derin riskleri deparları ve koşularıyla efsane adam "Pini Balili" Kewellda kimmiş yahu :rolleyes:

benim en sevdiğim futbolcuların başında geliyor kewell. ah bide şu hastalığı olmasa eski hızlı kewell olsaydı neler yapabileceğini düşünmek bile heyecan verici ama tabi o zamanda ne işi var türkiye de derdik. bir kere karakter olarak takımımıza gelen en iyi yabancıların başında geliyor hatta ilk 3 e bile girer. sahadaki o duruşu soğukkanlı hareketleri topa dokunuşu topa vuruşu hakikaten beni mest ediyor tam anlamıyla bir futbolcu keşke futbolu bırakana kadar hep bizde kalsa. kıymetini bilmeliyiz böyle futbolcuların bizim için önemli bir değer ve markadır kewell.

Kesinlikle kapta yapılması gereken oyuncu. Bizi bırakmaz umarım kulubede oturması bile güven veriyor..

kewell-baba.jpg

Harry Kewell: İtirazım Var! - PCLion FC

cok sempatik hep arka direkte topun sekmesini bekliyor

dün süper bi gol atti yine

insallah daha 2-3 sene bizde oynar

simdi onu gönderirsek aricaz onu sahada onun gibisi yok suanda takimda

Biz onu sadece futboluyla değil karakteriyle, duruşuyla ve hırsıyla seviyoruz..

Herkes Kewel gibi profesyonel olsa, onu örnek alsa, onun kadar akıllı olsa, kolay maç kaybetmeyiz.Arda bile onu örnek almalı.

Taraftar da şu ana kadar yarattığı intibaya bakıcak olursak evet efsane yolunda hızla ilerliyor.

Üst Alt