Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Cevap: Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Harry Kewell kariyeri boyunca genellikle frikik kullanmayan bir oyuncu olmuştur. O daha çok uzak mesafelerden kaleye yerden veya köşelere çok sert şutlar çekmesi, kalenin ölü noktalarına topu gönderme yeteneğiyle ve süratle tekniğini birleştirmesi sayesinde bir Dünya yıldızı olmuştur.

Bir gerçek var evet bugün ki Kewell, 1999 - 2003 yılları arasındaki Kewell değil. Maalesef geçirdiği bir hastalıktan dolayı performansını 90 dakika boyunca koruyamıyor. Ancak, gerek 11'de maç'a başladıktan sonra ki 60 dakika, gerekse oyuna sonradan girdiği son 30 dakika'da takımın ve maçın kaderini değiştiriyor.

Oyun zekasıyla ve yetenekleriyle, profesyonelliği ile birde üstüne üstlük şu an'da ki performansıyla en az 2 yıl daha Galatasaray formasını terletmeyi hakediyor.

Hagi'den sonra efsaneleşmeye en çok yaklaşan yabancımızdır. Neden olmasın ?

Yine bazılarının mantığına göre hain ilan edileceğim kendi düşüncemi belirttiğim için ama ben Kewella sezon sonu sözleşme yenilenmesini istemiyorum.

Ben günü kurtarmayı değil geleceği kurtarmayı istiyorum ve 90 dk tempo kaldıramayan ve uzun vadede bize bir faydası olmadığını düşündüğüm Kewella sezon sonu yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum .Tıpkı Keıta gibi fişek gibi hızlı bir adam lazım solada

Buyrun yine hain ilan edin eleştirin beni Umrmda değil açık açık görüşümü belirtiyorum. Olması gerekende bu

Kewellın gitmesi doğru olmazda ilk 11 düşünülmemeli..

Ben bıktım artık ilerdeki oyucuların koşmamasından..Kewell sadece 'yalancı pres' yapıyor..

O yüzden bu takım kewellı kaldıramaz gibime geliyor..Fenerbahçe Alexi oynatabilmek için nasıl koşan oyuncularla oynadığı ortada bizim zaten vazgeçemeyeceğimiz Arda ve elano var kewella olursa çöküyoruz resmen(defansif olarak)

Bunun yanında kewell kadrado bulunabilecek oyuna etki edebilecek yetenekte bir oyuncu..Kewell bulunmalı ama sadece iyi bir alternatif olarak

Kewell her zaman 11 de çıkmalı. Ruhunu Kewell kadar sahaya her oyuncu koymuş olsa şu an herşey daha güzel olurdu.

Buca maçında herkes oyunu sallıyor saçma hareketler. Kewell ise disiplinini bozmadan devam ediyor. Ben böyle ciddi futbolcu istiyorum. DEfans da çalım deneyen M.Topal ve Elano gibilerini değil.

Dün taraftarın sadece Kewell'ı tribüne çağırarak alkışmasıda bunun bir göstergesi değil mi ?

Kewell inanılmaz profesyonel ve sempatik bir oyuncu. O top ne zaman sol ayağına gelse birden ayağa kalkıyorum, heyecanı bile yetiyor.

kewell coktan efsane oldu bile benim icin GALATASARAY tarihi METİO OKTAY sonra HAGİ sonra KEWELL bu isimleri altın harflerle yazacak yonetime burdan sesleniyorum kewell yedek bile olsa 3 sene daha GALATASARAYDA futbol oynayıp jubilesini bizde yaptıktan sonra adnan sezginin gorevini ustlenmelidir.

FOREVER GALATASARAY.

Harry Kewell bence heyecanı, duruşu, saha içinde mücadelesi ile bence en fazla Galatasaray'a yakışan oyuncu

En önemlisi çok zeki ve kişisel karizmasıyla Galatasaray'a her zaman liderlik edebilecek bir isim...

TSL'de kim hangi takımı tutarsa tutsun müthiş takdir ettiği bir futbolcu, bu özelliğiyle kaptan dahil kimseyle kıyas kabul etmez

Harry nin en buyuk ozelligi, futbolu tempolu oynamasi, dikkat edin, asiri bir sekilde topla calima gitmiyor, pas trafiginde cok etkili.

hepimiz seviyoruz kendisini

Harry nin en buyuk ozelligi, futbolu tempolu oynamasi, dikkat edin, asiri bir sekilde topla calima gitmiyor, pas trafiginde cok etkili.

hepimiz seviyoruz kendisini

bu sezon en güzel örneği dün Arda'ya yaptığı asist, diğeri de Beşiktaş maçında yaptığı

resmen ders verir gibi topun hızını öldürmeden tam istediği yere verilen pas...

Çok basit görülebilir ama niye herkes yapamıyor düşünmek lazım

Karakteri birkere müthiş.Üstüne bu istatistikte eklenince.Efsane olmaması ayıp artık :)

Uzun zamandır favorim.febe maçında diğer futbolcular hiç gerekmeyen hatalar yaparken, Kewell taş gibiydi. Zaten efsane olduğu benim gibi çoğu taraftarın gözünde

kewell G.Sarayda hagiden sonra en sevilen futbolcu olmustur,efsane olmustur,gerisi de teferruatdir.

GElmiş geçmiş herşeyiyle en düzgün futbolcumuzdur.. O efsane oldu bile

Başarı yokken kim efsane olacak onu anlamadım geçen sene ligi 5.bitirmişiz bu sene neolacağımız belli değil seneye Keweelın bizde kalıp kalmayacağı belli değil birilerini efsane olarak kabul etmek için daha çok çok erken

Abicim nedir sende ki bu kara bulutlar anlamadım gitti.Her mesajında bir karamsarlık..

Başarı varken efsane olmak kolay,ama başarı yokken efsane olabiliyorsa işte gerçekten çok büyük bir insandır KEWELL...

O bu takimda varken Ardanin kaptan olmasini hic bir zaman anlamayacagim..

Üst Alt