Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Harry'ye Destek Topiği #19

Ben gelmeden öncede karşıydım. Fikirlerim hiç değişmedi. Ha kendisinin futbolunu beğenir misin diye sorsan; evet beğeniyorum ama gitmesi takım adına daha yararlı olacaktır.

Geçmişe bakarak biz şunu şunu yapamayız dersen evet, bence de geçiniz. Geçmişe bakarsan şu anki kadronda olan oyuncuları alma ihtimalinde yoktu. Hatta daha da geçmişe inersen UEFA'yı bile alamazdın. Geçmişe paralel ilerliyoruz sanki... Kewell'ın gencini başkaları kapmadan bulursun. Ki bir çok futbolcu vardır, bize yararlı olacak.

sen inanıyormusun öyle bir adam bulacağımıza?

ben inanmıyorum o yüzden Kewell kalsın diyorum çünkü yok baba bu adamdan kaliteli futbolcu yok takımda...

daha kalitelisi devamlılığı olanı vs alınacaksa eyvallah ama alınmayacak bak görürsün... uğur incedemirler veli kavlaklar harbuziler gelecek... bari elimizdekilerden olmayalım..

Dünya Kupasinda cok iyi oynasin, süper performans göstersin, ne degisir ki?

Sakatliklar yüzünden sezonun yarisini oynamadan gecirir, bu yüzden giderse bir gram üzülmem.

sen inanıyormusun öyle bir adam bulacağımıza?

ben inanmıyorum o yüzden Kewell kalsın diyorum çünkü yok baba bu adamdan kaliteli futbolcu yok takımda...

daha kalitelisi devamlılığı olanı vs alınacaksa eyvallah ama alınmayacak bak görürsün... uğur incedemirler veli kavlaklar harbuziler gelecek... bari elimizdekilerden olmayalım..

Başında Frank gibi bir sistem adamı var. O kendisine lazım olanı bilir, transfer listesine de o ismi yazar. Bak Kewell'ın genç versiyonunu bulamayabiliriz ama işimize yarayacak bir isim elbet bulunur.

Başında Frank gibi bir sistem adamı var. O kendisine lazım olanı bilir, transfer listesine de o ismi yazar. Bak Kewell'ın genç versiyonunu bulamayabiliriz ama işimize yarayacak bir isim elbet bulunur.

F.R. ye güvenim sonsuz ama para yok... para olmadan da kaliteli kimse kara kaşına kara gözüne bakıp gelmez..

Ya saçmalamayın gece gece.Adam 32 yaşında.Zaten sakat.Hele ki son sakatlığından sonra eskisi gibi hiç olamaz.Zaten 90 dk'yı zor çıkartıyordu,şimdi 45 dk dayanamaz.Kolaymı bu işler.

Öyle sakata can kurban...

Hagi de 20 Yasinlan gelmedi bize...

Adam Tecrübe kaynagi... Ikinci yarida giren goller atan baskasi miydi ? Baros Sakatlaninca, takimin bütünü yükünü tasiyan da Sarp mi di ? ben mi bilmiyorum...

Kewell 15 mac oynasa bile o paraya deger !!!

F.R. ye güvenim sonsuz ama para yok... para olmadan da kaliteli kimse kara kaşına kara gözüne bakıp gelmez..

30 milyonluk oyuncu almayacaksın. Adam akıllı scout ekibi kur 1 Milyon Euroya da genç, yetenekli oyuncu bulursun. Scout ekibine bile gerek yok, az çok takip ettiğin bir lig olsun orada bile bulabilirsin.

30 milyonluk oyuncu almayacaksın. Adam akıllı scout ekibi kur 1 Milyon Euroya da genç, yetenekli oyuncu bulursun. Scout ekibine bile gerek yok, az çok takip ettiğin bir lig olsun orada bile bulabilirsin.

iyi de o da tutar mı tutmaz mı olayı var,yabancı sınırından dolayı yabancı bi oyuncuya 2 sene falan tahammül edilmez

iyi de o da tutar mı tutmaz mı olayı var,yabancı sınırından dolayı yabancı bi oyuncuya 2 sene falan tahammül edilmez

Transfer işi her zaman risktir. Sadece bu işte geçerli değil ki... Bak Elano geldiğinde herkes havalara uçuyordu şimdi herkes küfür edecek noktaya geldi.

Harry Kewell gibi profesyonelce düşünün. Kendisi bu başlığı görse kesin bunu derdi: "Futbol takımı yönetmek, bir ilişkiyi yönetmeye benzemez." O yüzden duygusallığı bırakarak düşünelim, artıları ve eksileri ile gidip gitmemesine karar verelim.

Artıları :

1 - Sisteme en uygun isim

2 - Futbol zekası üst düzey

3 - Teknik

4 - Tecrübeli

5 - Oldukça profesyonel

Eksileri :

1 - Yaşlı

2 - Kronik bir hastalığı var

3 - Kondisyon sorunu var

4 - Kolay sakatlanabiliyor

5 - Son sakatlıktan sonra nasıl bir performans sergileyeceği şüpheli

Gördüğünüz gibi genelde artıları genel, eksileri ise güncel maddelerden oluşmaktadır. Kronik hastalığının olması, kolay sakatlanabilmesi ve son sakatlık evresi bunlar takımı yarıda bırakmasına neden olacak sebeplerdir. Bu durumda olan yine Galatasaray'a olur. Objektif düşündüğümüzde gitmesi en makul olanıdır. Onun yerine daha diri, daha genç ve sisteme onun gibi en uygun, kısaca Harry Kewell'ın genç versiyonunu bulmalıyız.

10 numara analiz olmuş. Artık konuyu uzatmanın bir anlamı yok bence. Artık yaşlandı. Fakat yönetim 1+1 yaparsa, fena olmaz diye düşünüyorum. Çünkü gelecek sene iyi oynarsa, uzatırız; sakatlıklarla boğuşup oynayamaz veya kötü oynarsa, +1 kullanmayız.

Kewell takımda banko diyebileceğim 1.adam.

Ama sakat maalesef.Yıllık ücretinde indirime gidilecekse kalmalı,riske değer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt