Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Harry'ye Destek Topiği #19

Rijkaard bakıcı olsaydı dediğin doğru ama Rijkaard'ın futbolculara pas atmayı öğreteceğini düşünmüyorum. Gidip satar, adam gibi ayağı düzgün bir oyuncu alır. Hem bir futbolcu için kendini yormaz hem de zamanımızı bunlarla harcatmaz.

:eek: O zaman nasıl güveneceğiz biz bu adama.Kusura bakmayın ama,Neill,Baros,Keita,Elano gibi yıldızlar varken,birde hala 3-4 yabancı ve çok iyi futbolcu istecek bir hoca,bence iyi hoca değildir.

Bu oyuncuları babama versen babamda oynatır bir şekil.Kimse karşı çıkmasın.

Bursa dediğin takım 9 m euroya kurulmuş takım.Bizde Elano 8 m euro.Hesap edin şimdi bakayım.

İşini bilen t.direktör orhan aklarla da cihanlarlada başarılı olur.Onlarla ilgilenip Pas atmasını da öğretir.

Hasan bunları programında mı söyledi ?

Ve başka neler söyledi.Transfer v.s detaylarına indi mi ?

Rijkaardin 4 tane cok kaliteli yabanci transfer istedigini söyledi. Sol acik ve defansif orta saha, diger 2 transferi de söyledi ama hatirlamiyorum.

30-40 milyonluk transfer mis bunlar. Galatasarayin bu futbolculari alacak gücü olsada, bu riske girecek gücü yok mus. bu yüzden de yöneticilerden bazilari Rijkaardin yerine Fatih Terimi getirelim diyorlarmis.

Rijkaardin 4 tane cok kaliteli yabanci transfer istedigini söyledi. Sol acik ve defansif orta saha, diger 2 transferi de söyledi ama hatirlamiyorum.

30-40 milyonluk transfer mis bunlar. Galatasarayin bu futbolculari alacak gücü olsada, bu riske girecek gücü yok mus. bu yüzden de yöneticilerden bazilari Rijkaardin yerine Fatih Terimi getirelim diyorlarmis.

30-40 mı ? :tiphat:

Nerede olduğunun farkında mı FR ? :eek:

ne ses etmiyor... bi Galatasaray rahat birakmadi...

Alacagi da filan yoktur yalan hikaye... O alismis fakir fukura hikayelerine...Sas cok karektersiz birisi

ergün, arif gibi olamaz hic bir zaman

Karaktersiz dediğin adam senden benden büyük Galatasaray'lı. Yönetimle alacak verecek meselesi var diye adama çamur atmayalım.

Nedenmiş o? Barış için sistemini mi değiştirecek. Adam zaten Türkiye'de şampiyonluktan önce kendi ekolünü oturtmaya gelmiştir. Günlük başarı için sittin sene getiremezsin Rijkaard'ı...

Sistem uğruna,bizi 2 sene önce şampiyno yapmış oyunculara demediğimiz laf kalmadı.M.topala,servete,barışa,e.güngöre,aykuta...

Biz ispanyol toplumu değiliz.Veya bacelona değiliz.Messi'miz veya ronaldinhomuz yok bizim.

Madem sistem için getirildi Rijkaard,gelirken en az 5 yıl sözleşme imzalanmalıydı.Şimdi sen diyorsun sistemi oturtmak için geldi.Peki Rijkaard ile 1+1 yıl sözleşme imzalandı.Bu sözleşme çokmu gerçekçi sence?

Hoca dediğinin oyuncusunun yeteneklerini açığa çıkarması,kendini geliştirmesini öğretmesi makbuldür.

Barış'ın da sistem için kesinlikle olmaz olduğunu düşünmüyorum.

Kimin yetenekli kimin yeteneksiz olduğuna o karar verir. Futboldan futbolcudan bizden daha iyi anladığı kesin. Yetenekli dediğin oyuncu futboluyla zaten kendini belli eder. Arada sırada parlar, topu sürüşü ve kontrol edişinden bile anlarsın yetenekli olduğunu ama Barış'ta o ışığı görmüyorum. Topu kontrol bile edemiyor doğru düzgün, pas verirken bile sıkıntı yaşıyor. Bunları kendisinin aşması gerekirken, Rijkaard mı ona göstersin? Hoş kendisi bir çok kez söylemiştir kesin ama adam yapamıyorsa Rijkaard'ın yapacak bir şeyi yok.

Ayrıca Barış'ın bu yaştan sonra Alman 2. liginden başka ligde oynayacağını da düşünmüyorum. Oyun felsefesi şu anlık sadece o kademeye uygundur.

Karaktersiz dediğin adam senden benden büyük Galatasaray'lı. Yönetimle alacak verecek meselesi var diye adama çamur atmayalım.

Ben dogrusu inanmiyorum... Hincal da güye Galatasarayli oda camur atmaktan bisey bilmiyor.

Sanki Yönetim degisnce o artik Galatasaraya birsey demicek...

Ne kadar laf sayarsan, TV ye cikarsin, Sas anlamis bu olayi, ama güzel birsey degil, o yüzden inanmiyorum benden, ve senden daha cok Galatasarayli oldugunu

Sistem uğruna,bizi 2 sene önce şampiyno yapmış oyunculara demediğimiz laf kalmadı.M.topala,servete,barışa,e.güngöre,aykuta...

Biz ispanyol toplumu değiliz.Veya bacelona değiliz.Messi'miz veya ronaldinhomuz yok bizim.

Madem sistem için getirildi Rijkaard,gelirken en az 5 yıl sözleşme imzalanmalıydı.Şimdi sen diyorsun sistemi oturtmak için geldi.Peki Rijkaard ile 1+1 yıl sözleşme imzalandı.Bu sözleşme çokmu gerçekçi sence?

Rijkaard'ın imza atmamasının temel nedeni bu kadar sabırsız olduğumuzdandır. Sen ilk senede bunları sorgularsan Allah bilir 2-3 sene de neleri sorgulamazsın. Adam bakacak burada oluyorsa, yönetimde istiyorsa kalacak.

Rijkaard'ın imza atmamasının temel nedeni bu kadar sabırsız olduğumuzdandır. Sen ilk senede bunları sorgularsan Allah bilir 2-3 sene de neleri sorgulamazsın. Adam bakacak burada oluyorsa, yönetimde istiyorsa kalacak.

Kendine güvenip atacak.Kulağını tıkayacak.Burdan yazmayla Rijkaardı yediğimizde yok gördüğünüz gibi.Biz taraftarız.Sorgulucaz tabiki de.

9 m euroluk Bursa bize 11 puan fark atıyosa hergün sorgularım

Kimin yetenekli kimin yeteneksiz olduğuna o karar verir. Futboldan futbolcudan bizden daha iyi anladığı kesin. Yetenekli dediğin oyuncu futboluyla zaten kendini belli eder. Arada sırada parlar, topu sürüşü ve kontrol edişinden bile anlarsın yetenekli olduğunu ama Barış'ta o ışığı görmüyorum. Topu kontrol bile edemiyor doğru düzgün, pas verirken bile sıkıntı yaşıyor. Bunları kendisinin aşması gerekirken, Rijkaard mı ona göstersin? Hoş kendisi bir çok kez söylemiştir kesin ama adam yapamıyorsa Rijkaard'ın yapacak bir şeyi yok.

Ayrıca Barış'ın bu yaştan sonra Alman 2. liginden başka ligde oynayacağını da düşünmüyorum. Oyun felsefesi şu anlık sadece o kademeye uygundur.

Yetenekli yeteneksiz olduğuna Rijkaard karar versin diyorsun,ardından Barış'ın nasıl bir oyuncuğu olduğunu söylüyorsun.Benimde yaptığım farklı birşey değildi.

Ve Barış'ın dediğin kadar vahim durumda olduğunu düşünmüyorum.2-3 seneye kadar en çok oynayan en verimli olan adamlarımızdandı.

Hoş kendisi bir çok kez söylemiştir kesin ama adam yapamıyorsa Rijkaard'ın yapacak bir şeyi yok.

Bu konuya bu kadar hakim olabileceğini düşünmüyorum.

Yaklaşık 2 aydır beri yazarım.Mesajlarıma bakabilirsiniz.M.topal,sarp,servet,jo,kewell,leo,gökhan zan bu takımdan gider diye yazardım.Topal gitti,sıra diğerlerinde.

Haydin iyi geceler

Yetenekli yeteneksiz olduğuna Rijkaard karar versin diyorsun,ardından Barış'ın nasıl bir oyuncuğu olduğunu söylüyorsun.Benimde yaptığım farklı birşey değildi.

Ve Barış'ın dediğin kadar vahim durumda olduğunu düşünmüyorum.2-3 seneye kadar en çok oynayan en verimli olan adamlarımızdandı.

Hoca dediğin yetenekli oyuncuyu bilmem ne yapar demiştin o yüzden oyuncuların yetenekli-yeteneksiz olduğuna o karar verir dedim. Düşüncelerimin geneli o değildi, sonra da kendi düşünce mi yazdım.

Deminden beri söylüyorum. Verimli bir oyuncu olabilir ama Kalli dönemindeki verimini Rijkaard da beklemek saçmalıktır.

Tabi ki hakim olamam. Rijkaard'ın orta sahada yaptığı değişiklikler nedeniyle oyuncularına bazı telkinlerde bulunduğunu düşünerek bu konu hakkında da fikrimi belirttim. Zaten hakim olsam benim burada işim ne? Varsayım ve fikir belirtmekten başka yaptığım bir şey yok forumda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt