Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Harry Kewell KALMALI'dır!!! | Destek Başlığı

Kewell gitsin diyenler bu konudan gitsin.. Başlığı algılamak o kadar da zor olmasa gerek :animation:

6+2+2 sonrası Kewell dusunulebilir. Ama sorun 2 yıllık yuksek garanti para istemesi.

Kewell fedakarlık yapmalı, yapar mı? Yapmaz. Aynı parayı aldıktan sonra adaya geri doner.

Herkes uzun uzun veda yazısı yazarken ben sadece seni Kapalı tribünden çağırdığımızda tam ortaya yani hayatın ortası Ali Sami Yen kapalısı'sına o şekil koşuşunla gelip tam önümde yumruk şov yaptığın günleri hatırlayacağım.

Goodbye my love…

Goodbye mye friend…

Kewell'dan mesaj var!

Galatasaaray'ın gözden çıkardığı Avustralyalı yıldız Harry Kewell, “Türkiye’de çok mutluyum. G.Saray formasıyla yine o muhteşem taraftarın önüne çıkmak için umudumu ve isteğimi koruyorum” dedi

Güney Afrika’da Dünya Kupası hazırlıklarını sürdüren Harry Kewell’ı HABERTÜRK yakaladı. Söze Türkçe ‘Merhaba’ diyerek başladığımız Avustralyalı bizi çok sıcak karşıladı ve o da selamımıza Türkçe karşılık verdi. Galatasaray’da çok mutlu olduğunu ifade eden yıldız oyuncu sarı-kırmızılı formaya ve taraftara elveda demek istemediğini belirtti. “Tabii ki herkes evinde rahat eden ama ben Türkiye’de çok mutluyum. İnsanların bize yaklaşımı çok iyi. Ortada basının yazdığı gibi ailemin benim İstanbul’dan ayrılmam için bir baskısı yok” diyen tecrübeli oyuncu, kariyerine İstanbul’da devam etmek istediğini kaydetti. “G.Saray’da kalıp kalmayacağımı bilmiyorum çünkü bana söylenen net bir şey yok. Bu yüzden ben yine Galatasaray formasıyla o muhteşem taraftarın önüne çıkmak için umudumu ve isteğimi koruyorum. Taraftarın beni çok sevdiğini biliyorum. Özellikle benim için yapılan tezahüratlar çok az futbolcuya nasip olur. Bu kadar sevildiğiniz bir yerden ayrılmak her zaman zordur” diyerek taraftarı son derece heyecanlandıracak bir mesaj göndermiş oldu.

‘KENDİMİ RİSKE ETMEDİM’

Yaşadığı sakatlık nedeniyle Cimbom’da bekleneni veremeyen Kewell, Dünya Kupası için kendisini riske etmediğini itiraf etti. Fizik ve sağlık olarak kupaya hazır olduğunu ifade eden yıldız oyuncu “Sakatlığımı atlattım ve Dünya Kupası’na hazırım. Bu benim için çok önemli bir turnuva. Çünkü yaşım ilerledi. Yaşınız ilerledikçe Dünya Kupası’na bir daha katılıp katılamayacağınızdan emin olamıyorsunuz. Bu yüzden ben de sezon içinde kendimi riske atmak istemedim” diyerek ilginç bir açıklamada bulundu.

‘GRELLA’YA G.SARAY’I ANLATTIM’

Galatasaray’ın anlaşmaya vardığı Blackburn Rovers’ın orta saha oyuncusu Vincenzo Grella hakkında da konuşan Kewell, “Ona Galatasaray’la ilgili gereken bilgileri verdim. Ama son durumu hakkında benim yerime kendisinin konuşması daha doğru olur” dedi. Türkçe ‘Merhaba’ diyerek Avustralyalı yıldız, daha sonra bize Türkçe ‘İyi akşamlar’ diyerek takım otobüsüne hareket etti.

HTSPOR / Senad OK

Kewell gitsin diyenler; bu bakış size ;)

dwcjg6.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt