Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Harry Kewell KALMALI'dır!!! | Destek Başlığı

+2 olarak kalmalı bence, hatta +2+2 oyuncusu olarak bile kalsa mutlu olurum :) Tabi maliyet dengesi ve onun da mutlu olması kaydı ile.

25 Numarana kurban :tiphat:

th7rq6ucvf.jpg

Transfer yapamıyorsun,bari elindeki oyuncuları tut.Bu sene Kewell ve Gio yerine Serdar Özkan'ı sahada görürsem oturur ağlarım.

türkiyenin en kaliteli kanat oyuncusu elimizde inşallah kalır hala yok stoch yok bilmem ne akıllı olalım azcık yaa lütfen varmı kewell gibisi...

Stoch'u elinizden kaçırdınız neyse de asıl Kewell'ı kaçırırsanız en büyük hatayı yaparsınız.

Stoch'u elinizden kaçırdınız neyse de asıl Kewell'ı kaçırırsanız en büyük hatayı yaparsınız.

ya stoch u niye almaya çalıştık anlamış değilim zaten,yahu arda kalır,caner in bonservisini 3 e falan alırsın,kewell la sözleşme uzatılır,caner arda nın yedeği,kewell da baros un yedeği olur,böyle sol açık,santrafor falanda aramazsın işte,orta sahaya yönelebilirsin rahatça,hatalı işler yapılıyor kanımca.

Cevap: Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

hadi kewell reyis

Dünya kupasında göster kendini , kal takımda :eek:

Kalma ihtimali olması beni çok sevindirdi. Umarım Dünya Kupası'nda başarılı olur. Onun takımda kalması en büyük transferimiz olur.

Artık Herşey Kewell'ın Elinde Umarım İyi Bir Performans Sergiler Ve Takımda Kalır..

Yemişim Stoch'unu, Göster kendini be koçum. Başkan da söyledi dünya kupasında iyi bir performans gösterirse kalır diye. Zaten Kendisi teklif etmiş "Futbolu galatasaray da bırakmak istiyorum. Dünya kupasında beni izleyin kararınızı verin ben problem yaratmam" demiş. Stay With Us Wizard.

Bu adama ne denirki Rabbim ona güç versin Dünya Kupasında döktürsün ve futbolu bizde bırakmak üzere imzalasın ! (İnşallah).

Ve o müthiş an Galatasaray'ımızın golüüüüüüü

19 numaralı formasıylaaaa

Harrrry

-Keweeeeell

Haaarry

-Keweeell

Haarry

-Keweeelll

Haaarryyyy

-Keweeeeeeeeeeeellll !!!

Ve o muhteşem an 52 bin kişi hep bir ağızdan Daddy Cool söylüyor :heart::eek:mg:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt