Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Cevap: Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Siyasi mi onu bilemiyeceğim ama Hakan Ünsal kesinlikle art niyetli yorumlar yapıyor. Hemen her defasında pervasızca ve fütürsuzca Galatasaray'ı kötülüyor.

Zaten kovulmuş NTVden iyi oldu. Gerçi yakın bir zamanda kendisini başka bir kanalda Galatasaray'a sallarken bulabiliriz ama neyse bir süre en azından küçük Hakan sallayamayacak Galatasaray'a.....

Biz Olmasak,Galatasaray'ın 14 Şampiyonluğu Olurdu!

1837_B_hasansas026.jpg

"Biz olmasak, G.Saray'ın 14 şampiyonluğu olurdu"

Galatasaray'ın sözleşmesini yenilemediği Hasan Şaş, takımdaki karakterli oyuncular sayesinde Fenerbahçe'nin en iyi olduğu dönemlerde şampiyonluk ipini göğüslemeyi başardığını söyledi. Hasan, "Biz ekonomik sıkıntı içinde boğuşurken tarihinin en iyi dönemlerini yaşayan Fenerbahçe'nin elinden 3 kupa aldık.

Eğer biz o şampiyonlukları kazanmasaydık şimdi Fenerbahçe'nin 20, Galatasaray'ın 14 şampiyonluğu olurdu." dedi.

Hasan, şimdilik TRT Türk'te futbol yorumculuğu yapıyor. Transfer döneminin bitiş tarihi olan 31 Ağustos'a kadar özellikle yurtdışından teklif bekleyen yıldız futbolcu, bu süreyi boş geçirmek istemiyor. Bu yüzden TRT'nin yorumculuk teklifini hemen kabul ettiğini belirtiyor.

TRT ile şartlı sözleşme imzaladığını anlatan Hasan, "Şu anda futbolu bıraktım diyemem. 31 Ağustos'a kadar yurtdışından gelecek tekliflere göre futbol hayatıma yön vereceğim. Boş durmayı sevmediğim için TRT'nin yorumculuk teklifini kabul ettim. Teklif gelmesi halinde sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebileceğim." dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı çok başarılı bulduğunu belirten Hasan Şaş, kulübü için maddi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan böyle bir başkanın elinden 3 şampiyonluk almanın önemli olduğunu söyledi. F.Bahçe hem transferde hem de ekonomik anlamda çok güçlü olduğu dönemlerde bu şampiyonlukları kazandıklarını anlatan Hasan, "Eğer Galatasaray'da karakterli oyuncular olmasaydı şu anda şampiyonluk dengesinde Fenerbahçe 20, Galatasaray ise 14 olurdu. Hatırlayın 2001-02 sezonunda F.Bahçe önemli transferler yaparken biz yarısı kiralık oynayan bir takımla şampiyonluğa uzanmıştık. Aynı şekilde Gerets'in ilk geldiği dönemde de çok zor ekonomik sıkıntılar içinde şampiyonluğa uzandık. Son olarak Feldkamp'ın görevi bıraktığı zaman Hakan Şükür gibi benim gibi oyuncuların aşırı gayretleriyle şampiyonluk kazanıldı. Bizim takımdaki karakterli oyuncular bu dönemlerde Fenerbahçe gibi ekonomik anlamda çok güçlü bir takımın elinden 3 kupa aldı." diye konuştu.

Hasan Şaş, Galatasaray'da çok karakterli bir futbolcu topluluğunun takımdan çok kötü bir şekilde ayrıldığını belirterek, "Galatasaray son yıllarda çok iyi ve karakterli oyuncularla inanılmaz başarılar kazandı. Ancak maalesef kulüp hiçbir oyuncunun kıymetini bilmedi. Eğer bilseydi şimdi bazılarına çeşitli görevler verirlerdi. Ben şahsen şu anda yönetimin vereceği hiçbir görevi istemem. Bir Hakan Şükür, bir Arif Erdem, bir Hakan Ünsal, bir Ergün Penbe böyle mi ayrılmalıydı kulüpten. En azından bu oyunculara iyi bir jübile yapılabilirdi." diye konuştu.

"YÖNETİM BENİMLE GÖRÜŞMEDİ BİLE"

Ligin bitmesinin ardından Başkan Adnan Polat ve futbol şubesi sorumlusu Haldun Üstünel ile görüşmeden eşyalarını toplamasını yıldız futbolcu şöyle anlatıyor: "Benim sezon sonunda sözleşmemin bittiğini herkes biliyor. Bu insanlarla da her gün yüz yüze görüşüyoruz. Takımda birçok oyuncunun sözleşmesi uzatılırken size kimse bir teklifte bulunmuyor. Siz olsanız ne yaparsınız. Hatta birkaç kez benim görüşme talebim de geri çevrildi. Böyle olunca da lig biter bitmez eşyalarımı topladım. Çünkü böyle bir ortamda artık biriyle görüşmenin anlamı kalmamıştı. Hareketleriyle git cevabını almıştım." Hasan Şaş, yönetimin bu kadar pahalı transferlere nasıl bir kaynak bulduklarına şaşırdığını belirterek, "Biz futbol oynarken ve büyük başarılar kazanırken hiç böyle bir bolluk yaşamadık. Herhalde biz gittikten sonra Florya'da petrol çıktı." dedi.

"KİŞİLİĞİMDEN ÖDÜN VERİRDİM"

Galatasaray yönetiminin bu sezon düzenlediği UEFA Kupası şampiyonluğunun 9. yıl kutlamalarına katılmayan isimlerden biri de Hasan Şaş'tı. Hagi, Hakan Şükür, Ümit Davala'nın hazır bulunduğu bu geceye neden katılmadığını Hasan şu şekilde ifade etti: "Şimdi tam o sırada ben Florya Tesisleri'nden eşyalarımı toplamış ve çalışanlarla vedalaşmıştım. Bu süreçte yöneticilerle görüşmeyerek bir duruş ortaya koymuştum. Eğer geceye katılsaydım o zaman yaptıklarımın hiçbir anlamı kalmayacaktı. Kişiliğimden ödün vermiş olacaktım."

12.08.2009

Kaynak : Zaman

Cevap: Biz Olmasak,Galatasaray'ın 14 Şampiyonluğu Olurdu!

Galatasaray olmasa, Hasan Şaş'ın neyi olurdu peki ? Seni bu taraftar çok sevdi Hasan, lütfen yapma. .

Yıllar önce Hierro Real Madrid'den 34 yaşında (yanlış hatırlamıyorsam) Katar'ın Al-Rayyan takımına transfer olmuştu. Niçin ? Futbol oynamak istediği için. Hierro R.Madrid için anlamsız bir futbolcu muydu ki takımda tutulmadı ? Büyük başarılar kazanmış o takımın bir parçası değilmiydi Fernando Hierro ? Madrid'de kalamadı; çünkü artık ne o Madrid'i kaldırabilirdi ne de Madrid O'nu taşıyabilirdi. Fakat kendisi futbol oynamak istiyordu ve gitti Katar'a.

Soruyorum Hasan Şaş; futbol denilen şey sadece Galatasaray'da mı oynanıyor, seni isteyen (istediği söylenen) Katar kulüblerindeki sporcuların yaptığı nedir veya ? Artık eski Hasan olmadığını görmek istiyorsan, karşında duran dev aynasını kır ve gerçekle yüzleş. Hiç bir futbolcunun, yöneticinin, taraftarın veya herneyse artık; Galatasaray'ın üzerinde olamayacağını farkettiğinde, Galatasaraylı Hasan Şaş'ı göreceksin aynada. . Sadece Galatasaraylı Hasan Şaş'ı . .

Suskunluğum asaletimdendir.. Her söze verecek cevabım var ama önce bir söylenene bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye..

Sas ;

senin ne kadar Galatasaraylı olduğunu biliyorum. bu söylediklerini yönetime kızgınlığından söylediğinide biliyorum.

yanlız lütfen, çizgiyi aşma. Zaten Hamburg maçının son 5 dakikasında fıtık ettin, oradan beri canımı sıkıyorsun... sen kilona dikkat etme, fiziğini kollama, takıma bir katkın olmasın, yönetim sana neden sözleşme önersin ?... ayağında topu dahi tutamayacak bir haldeydin..

Bülent sadece eski arkadaşısın diye oynattı seni o halinle... Sence sen şu an bu adamların arasında forma giyeibilir misin ? yapma Hasan.. etme Hasan...

yaptıklarını unutacak diğiliz, ama bırak öyle kalsın... Taraftarın sana olan zaafiyetini kötüye kullanma. Bu kadar söylüyorum.

Sen olmasan başkası olurdu yine şampiyonluk sayımız aynı olurdu. Eski futbolcular biraz sakin olsa, sussa güzel olur.

Futbolcu kendine iyi bakmalı. Kendisinde düşüş gördüğü zaman ve düzeltemiyorsa da bırakmalı futbolu . Ben Uefa'yı alan TAKIMDAYDIM deyip de yan gelip yatıp paraları alıp ve takımın düzenini bozduktan sonra çıkıp böyle konuşmak anca kendine yakıştırabilene yakışır. Ki kendine yakıştııyo sanırım.

olmasa,olmasak,olmasaydı vs... Ne kadar saçma kelimeler bunlar şimdi ben çıkıp ''Hasan baban olmasaydı sen x olurdun'' demem gibi birşey bu ;)

Son derece boş konuşmalar ben gerçekten eski futbolcularımdan nefret etmek istemiyorum ama gerçekten sinir oluyorum.

Sen olmasan başkası olurdu yine şampiyonluk sayımız aynı olurdu. Eski futbolcular biraz sakin olsa, sussa güzel olur.

Lafı ağzımdan aldınız. Siz olmasanız başkaları olurdu, Galatasaray yine 17 kez şampiyon olurdu merak etme Hasan. Galatasaray seni almasa sen ne olucaktın peki? Ankaragücünde sürünücektin, en iyi ihtimalle Bjkye gidip vasat bir topçu olarak kalıcaktın.....

Cevap: Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Konular bu başlıkta birleştirildi.

Hıncal 1, Hasan 2, Hakan Ü. 3 oldular gözümde. Hasan iyi bir başlangıç yaptı, kendisini tebrik ederim. :mad:

Son derece boş konuşmalar ben gerçekten eski futbolcularımdan nefret etmek istemiyorum ama gerçekten sinir oluyorum.

gerçekten dertleri nedir anlamak mümkün değil. yönetim onlara karşı ne yaptı ki her futbolu bırakan uefa kadrosundaki futbolcularımız çıkıp yönetime dil uzatıyor, huzuru bozmaya çalışıyor. hatırlarım popescu bir röportajında galatasarayda oynarken parasız kaldım, çocuğuma süt alamadım demişti; ama adam çıkıp yönetim hakkında sürekli ileri geri konuşmadı. madem öyle hiç biriniz futbolu bırakmayın galatarayda tekkeye dönsün sizi doyursun

gerçekten dertleri nedir anlamak mümkün değil. yönetim onlara karşı ne yaptı ki her futbolu bırakan uefa kadrosundaki futbolcularımız çıkıp yönetime dil uzatıyor, huzuru bozmaya çalışıyor. hatırlarım popescu bir röportajında galatasarayda oynarken parasız kaldım, çocuğuma süt alamadım demişti; ama adam çıkıp yönetim hakkında sürekli ileri geri konuşmadı. madem öyle hiç biriniz futbolu bırakmayın galatarayda tekkeye dönsün sizi doyursun

Sorma ya,Ergün Penbe garibim adam ne karakterliymiş ya,sessizce çekildi gitti,Arif'in de sesini soluğunu duymuyorum,işleri bitti,hizmetleri için minnettarız,ama bunlar hala ön planda olmak istiyorlar,ve Galatasaray'ın adını kullanarak yazıklar olsun.

Sorma ya,Ergün Penbe garibim adam ne karakterliymiş ya,sessizce çekildi gitti,Arif'in de sesini soluğunu duymuyorum,işleri bitti,hizmetleri için minnettarız,ama bunlar hala ön planda olmak istiyorlar,ve Galatasaray'ın adını kullanarak yazıklar olsun.

kardeşim bir de suat babayı ekleyelim. o da ergün ve arif gibiydi. hiç sesi çıkmadan yanlış hatırlamıyorsam orta asyada bir ülkeye gitmişti:tiphat:

kardeşim bir de suat babayı ekleyelim. o da ergün ve arif gibiydi. hiç sesi çıkmadan yanlış hatırlamıyorsam orta asyada bir ülkeye gitmişti:tiphat:

Ümit babayı da ekleyelim hocam. Ümit DAVALA Skibbenin yardımcısıyken resmen arkasına teneke bağlanılarak gönderilmişti ama basın toplantısı dışında hiç konuşmadı. Asıl konuşması gereken biri varsa o da Ümit Davaladır. Ama O, Galatasaray'a vefasını gösterdi..... :007:

Evet,mutluyken herkes iyi olur,adam giderken belli olur.

Ümit babayı da ekleyelim hocam. Ümit DAVALA Skibbenin yardımcısıyken resmen arkasına teneke bağlanılarak gönderilmişti ama basın toplantısı dışında hiç konuşmadı. Asıl konuşması gereken biri varsa o da Ümit Davaladır. Ama O, Galatasaray'a vefasını gösterdi..... :007:

Kesinlikle!

Yalnız Galatasaray yönetiminin kulüp tarihimizin en büyük başarısını kazanan efsane kadromuza toplu halde bir jübile yapması gerekir diye düşünüyorum.

Yalnız Galatasaray yönetiminin kulüp tarihimizin en büyük başarısını kazanan efsane kadromuza toplu halde bir jübile yapması gerekir diye düşünüyorum.

Kabul etti mi Hakan Şükür,Bülent Korkmaz,Hakan Ünsal,hepsi ben oynamak istiyorum ayağına yattılar,daha ne yapsın yönetim,diyor sana jübile yapalım,yurt dışında T.d kursuna yollayalım,heykelini dikelim,e bu yönetim daha ne yapsın!

Üst Alt