Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Cevap: Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Toplu jübile mi? Hakan Ünsal´in agzini burnunu kirar bu taraftar onu söyleyeyim

Kimse kusura bakmasın ama en önde ben dalarım o kazmaya :mad:

bu kadar antipatik bu kadar sevimsiz olabilir mi bir insan yaa ağzını her açtığında hep olumsuz yorumlar, hep bir karalama gayreti içerisinde bulunmalar

bir de utanmadan Uefa başarısından kendine pay çıkarmaya çalışması yok mu iyice delleniyorum o zaman hadi ordan bea kalas :mad:

Bu futbolcular belli bir zaman sonra takımı tapulu malları sanmaya başlıyorlar. Tabiki işe yaramadığın zaman gönderileceksin bunda gocunacak bişey yok :)

Zaten moda oldu takımdan gönderilen futbolcuların takımlarını kötülemesi...

Ankara'da H.Şaş'ı canlı izledim.Aldığı hiçbir topu olumlu kullanamadı.Ama hala futbol oynayacağım diyor.Çok ilginç.

Gemiden ilk Hasan kaçmaya çalıştı aslında, Monaco 'ya gitti de anlaşma olmayınca kuzu kuzu geri gelip imza attı.

hasan şaşın hikayesini onun menejerinin ortağı olan ogan tarhan ortaya attı,aslında beleşe gidiyormuş ama menejerler arasında inanılmaz kavgalar cıkınca transferi yatmış oda gelip tıpış tıpış bize imza atmış sonra millet ortaya cıkıyor bak yahu adam vaktinde bonervisi elinde bile gitmedi diye ahkam kesiyor..

hasan ın futbolculuğu nu da DÜnya Kupası dışında hiçbir zaman begenmedim çalımları duruşu vs . bu kadarr konuşmaya hakkı yok

hasan şaşın hikayesini onun menejerinin ortağı olan ogan tarhan ortaya attı,aslında beleşe gidiyormuş ama menejerler arasında inanılmaz kavgalar cıkınca transferi yatmış oda gelip tıpış tıpış bize imza atmış sonra millet ortaya cıkıyor bak yahu adam vaktinde bonervisi elinde bile gitmedi diye ahkam kesiyor..

dogrumu bu ????

floryada petrol degil adam bulundu adam .cahil cümbelek .sen degil Galatasaray da dügünlerde bile oynayacak adam degilsin. bi de bu adam jübile yapcakmışız .

Hasan şaşa bunca zaman verdiği desteklerden dolayı çok tşk ederim fakt kendisi 3-4 sezondur Galatasaray a ne verdi..

Hasanın futbolculuğunu çok sevdiğim ve çok iyi bir Galatasaraylı olduğunu düşündüğüm için bu konuda yorum yapmayacağım...

Gemiden ilk Hasan kaçmaya çalıştı aslında, Monaco 'ya gitti de anlaşma olmayınca kuzu kuzu geri gelip imza attı.

Yaşına hürmet ederek eyvallah diyorum :)

Hasan Şaş'ın karekterinin Hakan Ünsal ve Okan Buruk'tan daha iyi olduğunu düşünüyorum .. NTV'de 4 Göz ve Şeytanın gölgesinde kalıp GALATASARAY'ımızı her fırsatta eleştiren ve burun kıvıran 2 haine nazaran Hasan Şaş "Nur'u Alem Melek'tir" .. Biraz zaman ..

Kral dediğimiz "Şükür" zaten ayrı bir alem ..

:)

Bu arada emekli futbolcularımız çok mu konuşmaya başladı,bana mı öyle geliyor?

Hasan artık hicbir şey senin sözleşmen boyunca yatıp son senesine gelince iyi paralara tekrar imza atabilmek için yırtındığın dönemki gibi değil. Paşa futbolcu devri bitti artık.

Melih Abi bunun için çok güzel bir yorum yapmış gerçekten.

Sağduyulu Galatasaraylılar durumu çok net biliyor ve gerçekleri görüyor. Primleri alıp ceplerine indirirken ve jeep kavgası yaparken de Florya’da petrol olmadığını unutanları tarih yerli yerine koyacak bir şekilde. Hayat uzun. Sadakat kısa.

Yapma be Hasan...Neden böyle yapiyorsun? Icim sizliyor seni böyle konusurken görünce..

Hala daha cok anlatacaklarim var diyor...Spikerin de agzi sulaniyor tabiki...

Keske 25 yasindayken Galatasaray´in verdigi yari fiyatina Roma´ya gitseymisim diyor.Hayatimin hatasini yaptim diyor.Seni böyle kinlendiren nedir Hasan?

Gercekten icim sizliyor....Ne diyeyim sana Hasan...Yaziklar olsun.....

Ridvan fanatizm kokan aciklamalar yapiyorken seni böyle konusurken görmek cok aci....

Üst Alt