Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Cevap: Biz Olmasak,Galatasaray'ın 14 Şampiyonluğu Olurdu!

Kabul etti mi Hakan Şükür,Bülent Korkmaz,Hakan Ünsal,hepsi ben oynamak istiyorum ayağına yattılar,daha ne yapsın yönetim,diyor sana jübile yapalım,yurt dışında T.d kursuna yollayalım,heykelini dikelim,e bu yönetim daha ne yapsın!

Algıda bir sorun var galiba etiketleme yöntemini deniyeyim

toplu halde

Jübile

teklif

daha ne yapayım

Cevap: Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

ahmet çakarın deyimiyle yemişim onların galatasaraylılığını.hiçbirisi suat kaya ve ergün penbe gibi olamadı.

Hasan Şaş zamanında doping yaptığı için kurallara göre jubile yapamaz arkadaşlar.

Galatasaray'a zarar vermez bu konuşmalar, zarar görecek kişi yine Hasan'ın kendisidir. Bu başlıkta 13. sayfa boyunca insanlar neredeyse beddua yağdırmış. Hasan kendisini sevenlere ayıp ediyor. Yılların cefasını, vefasını, emeğini çenesini tutamadığı için heba ediyor. Bazen yaptığın bir hata, geçmişteki bütün doğrularını götürür. Hasan geçmişine ihanet içinde...

Hasan Şaş GS Taraftarından kazandığı sevgiyi kısa zamanda bitirmek üzere.Çok yazık.

Galatasarayın vefasız olduğunu söyleyenler Tobi ve Serkan Çalık için neler yaptıklarımıza baksın. Çünkü onlar için halen umut var biliyoruz ki iyileşince katkı sağlayacaklar.

Ama bakıyoruz Hasan 100 kilo ! Ee ne işin var senin bu takımda ? Adnan Polat kadar vizyon sahibi bir başkan görmedim. Direk gönderdi helal olsun. Birileride bu kuyruk acısıyla bu takıma ve yönetime laf ediyorsa bizim için biter.

Galatasaray'lılığı sadece o formanın içinde yaşayanlara yazıklar olsun.

Kimse burda ne Hakan Şükür'ün ne de Hasan Şaş'ın Galatasaraylılığı tartışmıyor.Eğer ufacık bir tereddütümüz olsaydı onları bu kadar sever miydik, haykırır mıydık adlarını sami yen'de. Hepimizin kırgınlığı Galatasaray'a bizden daha çok sahip çıkacağına inandığımız Hakan'ın Hasan'ın yönetime kırgınlıklarını Galatasaray adı altında yapması.

Eğer Hasan Şaş röportajında Adnan Polat beni istemedi ,bana böyle yaptı bana şöyle yaptı deseydi bu kadar tepkili olur muyduk? Bence olmazdık bilirdik Hasan Adnan Polat'a kızmış der yine kalbimizde dururdu yeri...

Ama Galatasaray dediği zaman işin rengi değişiyor. Çünkü Galatasaray diyince sadece yönetimden ibaret değil biz "Taraftar"larda işin içine giriyoruz. Söylenen sözleri hepimiz üstümüze alıyoruz...Sevgilisine söz söyletmeyen, cocugunu korumak isteyen anne -baba gibi guardımızı alıyoruz. Galatasaray'a laf söyletmek istemiyoruz. Bunu yaparken de bazen öfkeyle ,nefretle bazen de hoşgörüyle sağduyuyla yaklaşıyoruz.

Hasan ya da diğerleri yönetimle olan kişisel sorunu 105 yıllık bir camiaya maal etmesine kızıyorum. Övmesin ,yalakalık yapmasın ama belaltıda vurmasın Galatasaray'a...Bazı şeyler geçmişte kalmış ne yapsak da geri getiremeyiz.Geleceğe baksınlar biraz...

Yoksa 14 mayıs'ta benle aynı heyecanı sahada yaşayan Hasan'ı unutabilir miyim,unutabilir miyiz?

galatasaray tarihinde metin oktay gibiler efsane olur hasan şaş gibilerde anca kestane olur..

Toplu jübile mi? Hakan Ünsal´in agzini burnunu kirar bu taraftar onu söyleyeyim

Yıllarca çabalayarak kazandıkları sevgiyi bir çırpıda tüketiyorlar Hasan Şaş, Hakan Ünsal gibiler.Vefasız diye kızdıkları Galatasaray'a, en büyük vefasızlığı kendileri yapıyorlar.Bu nedenle Hasan Şaş gibiler ilerki yıllarda Galatasaray tarihindeki sayısız başarıda rol alan oyuncular olarak hatırlanacakken; Ergün Penbe, Suat Kaya, Arif Erdem gibiler efsane olarak hatırlanacaklar.

Florya'dan petrol mü çıktı?

Televizyon yorumculuğuna başlayan Şaş, ilk programında G.Saray'ı bombardımana tuttu.

1- “G.Saray çok güçlendi. Lig şampiyonluğu başarı sayılmaz, UEFA’yı kazanmak zorundalar”

2- “Transfere parayı nasıl buluyorlar bilmem. Herhalde bizden sonra Florya’da petrol bulundu”

3- “Ben 11 sene G.Saray forması giydim kaptanlık vermediler. Takımda en eskisi de bendim”

4- “Aziz Yıldırım, F.Bahçe için büyük bir şanstır. Onun icraatlarını beğeniyor ve destekliyorum”

'ARDA ÇOK DİKKAT ETMELİ'

Habertürk'ün haberine göre; Galatasaray yönetimin geçtiğimiz sezon sonunda sözleşmesini yenilemeyerek yollarını ayırdığı yıldız oyuncu Hasan Şaş, televizyon yorumculuğuna çabuk ısındı. Önceki akşam oynanan Gaziantepspor maçının ardından TRT Türk’teki ‘Futbol Her Şeydir’ programında maçları yorumlayan Hasan, yapılan transferlerin Galatasaray’a büyük güç kazandırdığını, oluşturulan bu kadronun sadece lig şampiyonluğuyla başarılı sayılamayacağını, ikinci bir UEFA kupasını Türkiye’ye kazandırmak zorunda olduklarını söyledi.

Transferlerin kaynağının nereden geldiğini kendisinin de tahmin edemediğini söyleyen Şaş, “Vallahi bizim zamanımızda hiç böyle bir bolluk yaşamadık. Herhalde biz gittikten sonra Florya’dan petrol çıktı” diyerek ilginç bir göndermede bulundu.

'BENİM HATALARIMA DÜŞME'

Kaptanlık meselesine de değinen Şaş, Arda’nın bu görevi yerine getirecek karakterde bir oyuncu olduğunu ancak bundan sonra gerek özel hayatına gerekse davranışlarına çok dikkat etmesi gerektiğini söyleyerek “Zamanında benim yaptığım hataları yapmamalı. Bundan sonra herkesin gözü onun üzerinde olacak. Kendine çok dikkat etmeli” tavsiyesinde bulundu.

Hasan, yönetime ince bir mesaj daha çekerek, “Ben 11 sene Galatasaray forması giydim. Fakat bana bir kaptanlık bile vermediler” ifadesini kullandı. Geçtiğimiz sezon takımın en eskisi olmasına rağmen kendisine verilmeyen kaptanlık için sitem eden Şaş, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile ilgili sorulan bir soru üzerine de “Sayın Aziz Yıldırım’ın icraatlarını çok takdir ediyorum. Yıldırım, Fenerbahçe için bir şanstır” yorumunda bulundu.

Milliyet.

https://www.milliyet.com.tr/Spor/So...11.08.2009&b=Floryadan petrol mu cikti&ver=56

Yazıklar olsun , yazıklar. Çiğ süt emmiş insan.

O kadar da abartma istersen . Beddua eder bari olmuş bu söylemin .. Kaynak "milliyet" programı izlemedim ama gazetenin haberi çarpıttığına eminim ..

Bu formayı 11 sene sağa sola kaçmadan giymek zordur .. Hakan en başarılı en verimli zamanında Torino daha sonra da Inter yapmadı mı ? Hakan Ünsal ? Ya Okan ? Üstelik bunların Hasan'dan artısı yoktu ? Bilhakis teknik olarak daha zayıf oyunculardı .

Hasan Dünya Kupasında adeta patlama yaptı ama o GALATASARAY'da kaldı .. Dünya Kulüpleri peşindeydi tıpkı KRAL DEDİĞİMİZ Şükür gibi .. AMA O GALATASARAYIMIZ DA KALDI .. Ayrıca ; Hakan Şükür, Hakan Ünsal,Okan Buruk gibi adamlar hep GALATASARAY'da aldıkları paranın azına avrupaya transfer olmadı mı ? Hakan Şükür'ün komik bonservisi hariç bu üçlüden hangisi GALATASARAY'a para kazandırdı ? Hiç biri ..

Bunların yanında "Hasan Şaş" Nur'u alem Melektir ..

hasan boş adammışsın... gerçek yüzünü takımdan kovulunca ortaya çıkardın, oysa jübileni burada yapsaydın kimse sana hayır demezdi. artık benim kitabımda hasan yazmıyor, çok ayıp ettin çok ... ;)

Hasan Dünya Kupasında adeta patlama yaptı ama o GALATASARAY'da kaldı .. Dünya Kulüpleri peşindeydi tıpkı KRAL DEDİĞİMİZ Şükür gibi .. AMA O GALATASARAYIMIZ DA KALDI ..

Gemiden ilk Hasan kaçmaya çalıştı aslında, Monaco 'ya gitti de anlaşma olmayınca kuzu kuzu geri gelip imza attı.

Üst Alt