Hasan Şaş ve Maraton'a Açıklamaları ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş ve Maraton'a Açıklamaları !

Cevap: Hasan Şaş ve Maraton'a Açıklamaları !

Hasan Sas´in isi profesyonel futbolculuktu. Ama aciklamalari duygusal..

Profesyonellik ile alakasi yok.Tabi ki sevdik Hasan´i, hala cok seviyoruz ve yeri herzaman ayri olacak hepimizin icinde.Ama konusmalari cok yanlis ve hatali.

Galatasaray da profesyonel ve Avrupa capinda cok büyük bir kulüpse basari kacinilmazdir.Taraftar her futbolcudan bu basari icin katki bekler.Bu katkiyi Hasan´dan da bekler taraftar.Sakatliktan cikmis olabilir eyvallah, ama sakatligi süresince kendi bakmasi lazimdi.Olmus 95 kilo, kosacak hali yok, calimi rakibe degil kendisine atiyor ve en önemli macimizda, Hamburg macinda islikladik diye küsüyor.Tabi ki isliklanirsin Hasan.Ceyrek finale cikacagiz, mac 2-2, gol bekliyoruz ama Hasan bitmis.Kusura bakma ama isliklanirsin Hasan.Sonucta Galatasaray´in " futbolu birakmis yildizlar " takiminda oynamiyorsun.Gönderilmen dogruydu..Karsi cikmasaydin en güzel sekilde ugurlanirdin, bunu kendin de biliyorsun..Öbürleri de ayni sekilde ugurlanirdi..Ama siz kendinizi Galatasaray´dan büyük gördünüz ve cezasini cektiniz.Dogru yaptilar..Aciklamalarin cok yanlis

Profesyonel futbolcu boş mukaveleye imza atmaz, iki kere hiç atmaz. Personelin ya da paf ın maaşlarını cebinden ödemez, takımı bir arada tutmak için afferdersin bir tarafını yırtmaz. Şampiyonluğu beklerken kalp krizi geçirmez. Aynı şekilde hakemin üzerine manyak gibi yürümez, ş.ligi maçında reklam panolarını tekmelemez vb... Hasan hiçbir zaman profesyonel değildi ki! Biz onu öyle sevdik benimsedik. Doğru değil mi? Personelin maaşını öderken "Aaa yapma hasan ne kadar ayıp sen profesyonelsin" mi dedik? Boş mukaveleye imza atarken "Yazıklar olsun" diye sitem mi ettik antiprofesyonelliğine? Hasan hala profesyonel değil, sizin anlayacağınız dilden; bu "zavallıca" vefa beklentisi de ondan. Zaten asıl kırgınlığı gönderilişine değil. Yazıyı okuyun önce. 11 yıl hizmet etmiş adama cep telefonu mesajıyla mı veda edilir. Ya da sakatlıktan çıktıktan sonra oynadığı ilk maçta küfürler mi basılır. Taraftara mesajım yok olayı da kırgınlığının kime olduğunu açıklıyor zaten. 2-3 senedir yatıyor diyenlere de el insaf diyorum. Maçların sadece özetlerini izlemişsiniz belli, açın GS TV sürekli eski maçları veriyor 2-3 sene önceki maçları onları izleyin. Sonuncular sana değildi.

Forumda da gelenek oldu bu eski futbolcular açıklama yapsa direk nefret kusuluyor ki Hasan Şaş'ın açıklamalarında hiçbir yanlış yok. Adam çok düzgün konuşmuş. Trt Türkteki programını da izledim pazar günü. Adam üstüne basa basa ben Galatasaraylıyım diyor. Bunu söylerkende hiçbir çekince duymuyor. Hani Tugay Kerimoğlu'nun hangi takımlısın sorusuna cevap verememesi gibi. Ayrıca ilk hafta söyledikleri fener hakkındaki laflarınada açıklık getirmiş, o kadar yazdık burada Hasan Şaş öyle laf etmez çarpıtmadır diye anlatamadık kendiside söylemiş basının çarpıttığını. Fenerden teklif aldın mı sorusuna yine çok güzel cevap vermiş aldım ama kabul etmedim hiçbir zaman. Yine eski futbolcuların açıklamasına bakarsak Hakan Şükür'ün söylediği istesem fenerde oynayabilirdim lafına karşın Hasan Şaş'tan beklenen cevap olmuş bu. Objektif yorumlar yapıyorum diyen adam Trt kanalında ben Galatasaraylıyım diyorsa o adamı alkışlarım ben. Pazar günü söylediği çok güzel bir anektod vardı Uefayı alan kadro için söylemişti bunu. "Takımdaki arkadaşlık üst düzeydeydi oyuncular çok kaliteliydi teknik ekip çok kaliteliydi ve en önemlisi para yoktu dedi." :)

Yani takımın kenetlenmesinde para değil arkadaşlık etkiliydi dedi. Bu laf zaten nasıl bir Galatasaraylı olduğunu gösterir. Uefayı alan kadronunda 8 ay para almadan oynadığını bilmeyen yoktur heralde. Sonuç olarak çoğu futbolcudan daha sağlam Galatasaraylıdır kendisi ve taraftarın ıslıklaması tamamen o hareketi yapan çapulcuların işidir. Bizim gibi Galatasaraylılara mal edilemez o davranışlar.

+1905

bu yorumu her sayfada en az bir kez yazman lazım hocam.

Floryada bir suru havasindan gecilmeyen futbolcularin yaninda o gunki mutevaziligi,abisi,ogluyla gecen o guzel diyaloglar.Susmak en iyisi.

Umarim Ergun Penbe,Hagiyi,Hakan Sukur,Arif Erdem,Suat Kaya'yi da olmeden gormek nasip olur..

Forumda da gelenek oldu bu eski futbolcular açıklama yapsa direk nefret kusuluyor ki Hasan Şaş'ın açıklamalarında hiçbir yanlış yok. Adam çok düzgün konuşmuş. Trt Türkteki programını da izledim pazar günü. Adam üstüne basa basa ben Galatasaraylıyım diyor. Bunu söylerkende hiçbir çekince duymuyor. Hani Tugay Kerimoğlu'nun hangi takımlısın sorusuna cevap verememesi gibi. Ayrıca ilk hafta söyledikleri fener hakkındaki laflarınada açıklık getirmiş, o kadar yazdık burada Hasan Şaş öyle laf etmez çarpıtmadır diye anlatamadık kendiside söylemiş basının çarpıttığını. Fenerden teklif aldın mı sorusuna yine çok güzel cevap vermiş aldım ama kabul etmedim hiçbir zaman. Yine eski futbolcuların açıklamasına bakarsak Hakan Şükür'ün söylediği istesem fenerde oynayabilirdim lafına karşın Hasan Şaş'tan beklenen cevap olmuş bu. Objektif yorumlar yapıyorum diyen adam Trt kanalında ben Galatasaraylıyım diyorsa o adamı alkışlarım ben. Pazar günü söylediği çok güzel bir anektod vardı Uefayı alan kadro için söylemişti bunu. "Takımdaki arkadaşlık üst düzeydeydi oyuncular çok kaliteliydi teknik ekip çok kaliteliydi ve en önemlisi para yoktu dedi." :)

Yani takımın kenetlenmesinde para değil arkadaşlık etkiliydi dedi. Bu laf zaten nasıl bir Galatasaraylı olduğunu gösterir. Uefayı alan kadronunda 8 ay para almadan oynadığını bilmeyen yoktur heralde. Sonuç olarak çoğu futbolcudan daha sağlam Galatasaraylıdır kendisi ve taraftarın ıslıklaması tamamen o hareketi yapan çapulcuların işidir. Bizim gibi Galatasaraylılara mal edilemez o davranışlar.

+1905 Haklısın arkadasım adam kotu olarak ne demıs kı?

Kesinlikle bende maçtaydım son Hacettepe maçında ve bir grup kendini bilmez ıslıkladı bütün tribüne alet etmemek lazım.

Hasan iyi bir insan ve iyi bir futbolcu onun yeri ayrı.

Kim? Hasan mi? Tanimiyorum. Geçen sene bir sisman kel abi vardi ama unuttum adini. AbdelKadir Keita diye biri var simdi, sag kanadi otoban yapiyor. Galatasaray Galatasaray olali böyle sag kanat gormedi.

20-45 şampiyonluğu günü sevinirken çığlık atmayı biliyodun ama di mi?:mad: o şampiyonlukta şu an tanımadığınız hasan şaş ve hakan şükürü payını da mı inkar edeceksniz...yazık :( inanmıyorum ya böyle birşeyi bir galatasaray taraftarı nasıl söyler? senin gibiler yüzünden bu kulübün adı vefasıza çıkıo! azcık akıllı olun.tanımıyorummuş..yuh diyorum size..adam ne demiş şu açıklamada...söylediği herşeyin altına imzamı atarım ki hasanın takımdan yollanmasını isteyen biriydim ben de...senin kulüpte bırak milyon dolarları 10 milyar paran kalsın bakalım ne kadar galatasaraylı davranıp hakkını aramayacaksın:rolleyes: bu sözler sadece sana değil burda hasana sallayan herkese.akııllı olun bu tavırlar yakışmaz bize.bi hatası varsa da yolu açık olsun.en azından emre gibi fatih akyel gibi satıp gitmedi bu kulübü...onun kadar hiçbiriniz galatasaraylı olamazsınız...o kdar amatör bir ruhu vardı ki onun her fb maçında birine dalıyodu..o bizim ruhumuzdu....deli oldum ya şuraya yazılanları görünce...:mad:

11 sene ter döktüğü, yeri geldiğinde hüngür hüngür ağladığı takımda sadece 1 maçta 2 hareketi yüzünden taraftarından ana avrat küfür yiyorsa, yüz yüze bile görüşülmeden serbest bırakılıyorsa varsın biraz konuşsun... hele hele de daha elimize belki 100 sene geçmeyecek kadıköyde final oynama şansına yaklaşmışken en önemli maçlardan birinde, BİLE BİLE OYNAMAYAN lincoln gibi bir şerefsiz varken sadece ve sadece 2 yanlış hareketi yüzünden günah keçisi hale gelen adam varsın biraz konuşsun...

Ulan bu adam ne zorluklar icinde takimin sampiyonlugunun en buyuk pay sahibiydi 2006 da Uefa kupasi ve daha nice sampiyonluklar ... Ve gecen sene yine kendi taraftarinca yuhalanan ve kafasina laptop atilan...Dusunun biraz adam yinede birsey soylemedi neden ? neden acaba? Soyluyor fb den 5 kere teklif aldim ama hic birinde de gitmeyi dusunmedim diyor.Ve siz hala neler soyluyorsunz yazik !

Seni seviyorum Hasan Sas !

YAhu farkında mısınız? Maraton.com.tr sürekli bizim eski oyuncularımızla röportaj yapıp bizi vefasızmışız gibi göstermeye çalışıyor.Sürekli hemde sürekli...Takım iyi giderken ve bu sene ilginç değilmi...

Aciklamalarini gaayet Dogal buluyorum...neden sinirleniyorsunuz anlayamadim....Galatasaray li adam, adam gibi adam..Helal sana Hasan..!!!

Her seferinde bu konuya girmeyeyim diyorum, malum arkadaşlar hazır kıta bekliyor okumadan sallamak için. Güzel şeyler söylemiş, okumaya biraz vakit ayırırsanız hiç bir art niyet olmadığını ve ufak çaplı eleştirilerinin de kırgınlığından kaynaklandığını anlarsınız.

Hasan Şaş 95 kilo olurken, son 8 yılda 2002 ve 2006 sezonları dışında katkısı olmazken, yılda 2 trilyon alırken, takımı karıştırırken iyi, Galatasaray Hasanla yollarını ayırırken kötü. Ne güzel İstanbul....

Burada bazı renktaşlar bir "şahıs"ı Galatasaray'a karşı savunuyorlar. Ama unutuyorlarki bizim aşkımız bu renklere, bu camiaya, bir din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inanca kısacası Galatasaray'a. Şahıslara değil. Hasan Şaş'ı Galatasaray'dan çok sevenler varmış bu forumda, Yorumsuz.....

Hasan Şaş imzamdaki efsanelerden feyz alsın....

Hasan Şaş 95 kilo olurken, son 8 yılda 2002 ve 2006 sezonları dışında katkısı olmazken, yılda 2 trilyon alırken, takımı karıştırırken iyi, Galatasaray Hasanla yollarını ayırırken kötü. Ne güzel İstanbul....

Burada bazı renktaşlar bir "şahıs"ı Galatasaray'a karşı savunuyorlar. Ama unutuyorlarki bizim aşkımız bu renklere, bu camiaya, bir din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inanca kısacası Galatasaray'a. Şahıslara değil. Hasan Şaş'ı Galatasaray'dan çok sevenler varmış bu forumda, Yorumsuz.....

Hasan Şaş imzamdaki efsanelerden feyz alsın....

Aynen katılıyorum adam o mucizevi şampiyonluktan beri piyasada yok 2 senedir.Yedek kulübesinin ağası oldu..Sanırım 1.5 mn euroda para alıyodu..

Hadi bunlara tamam neyse bide utanmadan laf söylüyor..Ben seviyodum hasanı hamburg maçında kendi kalesinde gol atsa uzun vadede sevgimden azalma olmazdı..Ama bu tür şeyler kredisini tüketiyor hasanın..

Hasan su an Lig tv'de.

2 'ye 1 programında o alaycı konuşmalarını utanarak dinledim.

Neymiş efendim; Kimin yönetime yakın olduğunuz biliriz diye zan altında bırakarak, Arda 'nın kaptan olacağını Aralık ayından beri bildiğini, takımdan gidecekleri de önceden bilip hatta gidip kendilerine söylediğini (kendisi, Ü.Karan, M.Güven, Volkan vb.) utanmadan dile getirdi. Bu adamların kafaları karıştırarak performanlarını düşürdüğünü hiç akla getirmeden, sırıta, sırıta hem de.

Bittin Hasan sen, artık bir hiçsin benim için...

Üst Alt