Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı

Cevap: Hatay İskendurun'da 7 Şehit 6 Yaralı

Bravo işte, olay budur!

===================================

yaa arkadaş bize ne Arap - İsrail meselesinden? bize mi kaldı? Araplar çok meraklısı iseler, o topraklarını yahudilere para karşılığı satarlarken düşünceklerdi bugünleri. 1948'de BM eski Filistin topraklarını paylaştırırken İsrail devletinin yüzölçümü, şu andakinin 4de 1i kadardı. (*)

Araplar yahudilere 4 kere saldırdılar ve dört arap-israil savaşının sonucu da arapların yenilgisiyle bitti ve bunun sonucunda da doğal olarak toprak kaybettiler! bize mi kaldı tasası?.

4 kere saldırdılar ve 4'ünde de kaybettiler. Bu saldırılardan birini Suriye ile birlikte gerçekleştirdiler. İsrail, Filistin'in Suriye ile birleşerek açtığı savaşta her ikisinide yendi. Suriye'de toprak kaybetti. Filistin değil kaybettiği toprakları almak üzerine toprak kaybetti. İsrail satın aldığı toprakların parasını Filistin'e 2 kere ödemiştir. Önce satın alırken daha sonra BM ve İngiltere'nin aracı olmasıyla bir kere daha ödemiştir. Suriye ve Filistin pkk ya kamp yeri sağlayan barındıran besleyen ülkelerdir kimse bunun aksini iddia edemez.

Geçen yüzyılın başında benim şerefli subaylarım Hz. Muhammed'in türbesini savunurken, Lawrence'larla onları öldürüp altın dişlerini söken onun bunun çocuklarının meselesinden bana ne? alın: Osmanlı gitsin gitsin diyordunuz gitti. buyrun karşınızda şu anda İsrail ve babası ABD var. hadi sıkıyorsa onlarla başedin!.

Fahrettin Paşa'dır Kabe'yi 2 yıl 7 ay savunan mukaddes topraklara İngiliz çizmesine ezdirmemek için çaba sarf eden komutan. İngiliz ve Bedevilere karşı yokluk içinde büyük bir kahramanlık göstermiştir.

Ömer Fahreddin Paşa (Türkkan) Mondros Mütarekesinden sonra teslim olmayıp Medine'yi 72 gün daha savunan Osmanlı kumandanıdır. 'Medîne müdâfii', 'Türk Kaplanı', 'Çöl Kaplanı', 'Medine Kahramanı' adlarıyla anılır.

Lawrence Türklerin karnında altın var diye arapları kandırdığı için Türk askerlerini esir alıp diri diri karnını yarmıştır araplar.

İçine edeyim filistinin de israilin de. köpek kovalasın ikisinin de sülalesini! benim 7 tane erim şehit düşmüş! bir Türk için bundan daha acı bir durum olabilir mi? 7 yeni şehit ve yedi yeni yanan ocak.. neden kimse umursamıyor, neden "kapatın şu Allahın belası açılımlarınızı" demiyor, neden kimse "bize ne lan elin arabının yahudisinin meselesinden, biz kendi içimizdeki pislikleri neden temizlemiyoruz; ne zaman şunlara karşı top-yekün bir savaş vereceğiz?" demiyor; kimse demiyor!

Medya mal bulmuş mağribi gibi üşüşüyor bu habere Türk milleti televizyonda gördüğüne biat eden bir halk oldu. Açılım demek oy demek kimin umurunda şehitler.

Bugün taksime çıkan mütedeyyin protestoculara baktım, yine ellerinde Türk bayrağı yok. 1 mayıs'da taksim'deki kortejlerin de ellerinde Türk bayrağı yoktu. Türk'ü ipleyen yok, Türk'ü umursayan yok. Türk bile Türk'ü şeyine sallamıyor.

"one minute" ile içeride kamuoyu yapan, yurtiçi ve dışında tükenmiş olan partisini ikinci bir "one minute" şovu ile yeniden canlandırmak isteyen siyasetçilerin oyuncağı olmak zorunda mıyız? beni ülkem olan Türkiye Cumhuriyeti devletinden gayrısı ilgilendirmiyor; ırgalamıyor, ümmet kardeşliği filan da hissetmiyorum; defolsun gitsinler!; nerede soyunduysalar orada giyinsinler..

Ellerinde Türk bayrağı olur mu hiç onların ! Çin'de Türkistan'da o kadar Türk katlediliyor hangi birine ses ediyorlar? Varsa yoksa arap hayranlığı onların ki. Bugün televizyon izlemedim ama çıkıp yine sünni öfke ile kendisine biat eden topluluğu harekete geçirmek için bundan iyi bir fırsat olamaz kaçırmaz haliyle bunu.

"Türk'e kefen biçmeye cüret edenleri kör kuyulara diri diri gömüp üzerlerine çelik ve beton dökemeyenlerden" ne kendisine fayda gelir, ne de elin arabına-yahudisine.

NE MUTLU TÜRK OLANA VE TÜRKÜM DİYENE!

gerisi traştır.

(*) bu konulara vakıf olmayanlar, içeriği alıntı yapıp cevap yazmasınlar.

Ayrıca millet olarak çoğumuz farkında değil.Yine bu millet uyutuluyor.Sindiriliyor.Bir daha Atatürk gelmez bu ülkenn başına.Samsuna çıkanımız olmaz.Uyanın biraz.

Osmanlı gibi koca devlet 1500 lü yıllarda fransız hayranı oldu.Yavuz zamanında hilafet bize geçince arap hayranı olduk.Yavaş yavaş Türk kimliğimizi yitirdik.Aslımızı yitirince heryerde yenildik.Yıkılmaya yakınken de Alman hayranı olduk.

Şu an yine yabancı hayranıyız.Aynı dini paylaşsakta araplar yabancıdır.Namus kadar önemlidir bu konu.Herkesin aklını başına alması gerek.

Gidin araştırın.Osmanlı'nın yıkılmasının başlıca neden nedir diye..İlk başlarda yabancı hayranlığı çıkar.

Şu an yabancı hayranı olduğumuza katılıyorum. Bu Batıcılık'tan kaynaklanıyor.

PKK ile başa çıkmak çocuk oyuncağı sanıyorsunuz. Bu işler öyle basit değil. Önce PKK'nın beslendiği kaynakları kurutmak gerekiyor.

Çocuk bile değil bebek oyuncağı. Ama pensilvanya'dan gelen emirler pkknın sağ kalması yönünde. Yoksa ilk önce mudanya daha sonra ırak 15 günde bu pislik biter.

Batının herşeyini aldık. Kendimize ait birşey var mı?

Batı'nın neyini aldık Kadir.Hurafe işlerle Osmanlı 300 yıl sonra getirdi matbaayı.Yok günahmış,yok harammış gibi deyimlerle.Kime zararı oldu.Adamlar bi rönesans,bi reform,bi matbaa.Aldı başlarını gitti.

Bana batıdan aldıklarımızı söylersen memnun olurum.Bu millet 1.dünya savaşında Arabistan tarafından sırtından vuruldu.Onlaramı dönelim.

Biraz tarihi araştıralım.

Ayrıca batıya döndük diyelim,bunu istemiyorsun.Doğudan kime dönelim.Kim var doğuda.Neleri var.Terörden başka ne var doğu ülkelerde

Cevap: Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı

7 Şehit, 6 gaziye çoğu cevap tekrar vs. içinde 12 sayfa, İsrail yardım gemisine saldırınca 56 sayfa yazıyoruz? Bu nasıl bir zihniyet? Herkes kendi içinde bunun hesabını yapsın. Buraya tek kelime yazmayıp bir taziye mesajı dahi yazmadan gidip Filistin hakkında destanlar yazan arkadaşlar helal olsun sizlere. Bu mu sınırda gece-gündüz, 45 derece sıcakta yazın-50 derece soğukta kışın, anasından babasından yarinden ayrı kelle koltukta düşmanı bekleyen Mehmetçiğe bu mu teşekkürünüz! ÖNCE VATAN bunu kafasına soksun herkes.

Batı'nın neyini aldık Kadir.Hurafe işlerle Osmanlı 300 yıl sonra getirdi matbaayı.Yok günahmış,yok harammış gibi deyimlerle.Kime zararı oldu.Adamlar bi rönesans,bi reform,bi matbaa.Aldı başlarını gitti.

Bana batıdan aldıklarımızı söylersen memnun olurum.Bu millet 1.dünya savaşında Arabistan tarafından sırtından vuruldu.Onlaramı dönelim.

Biraz tarihi araştıralım.

Ayrıca batıya döndük diyelim,bunu istemiyorsun.Doğudan kime dönelim.Kim var doğuda.Neleri var.Terörden başka ne var doğu ülkelerde

Doğu uygarlıkları ortaçağda medeniyet dersi veriyordu Avrupa'ya. Daha sonra biz yerimizde sayarken Avrupa ilerledi her alanda. Osmanlı da bu yüzden yıkıldı. Hayranlığımız falan yoktu kimseye. İttihatçılar Alman hayranıydı o kadar. Hayran olsak o adamlarla neden savaştık? O kadar kan döküldü. Sevmiyorlardı bizi.

7 Şehit, 6 gaziye çoğu cevap tekrar vs. içinde 12 sayfa, İsrail yardım gemisine saldırınca 56 sayfa yazıyoruz? Bu nasıl bir zihniyet? Herkes kendi içinde bunun hesabını yapsın. Buraya tek kelime yazmayıp bir taziye mesajı dahi gidip Filistin hakkında destanlar yazan arkadaşlar helal olsun sizlere. Bu sınırda gece-gündüz, 45 derece sıcakta yazın-50 derece soğukta kışın, anasından babasından yarinden ayrı düşmanı bekleyen Mehmetçiğe bu mu teşekkürünüz! ÖNCE VATAN bunu kafasına soksun herkes.

Çok haklısın.:yenieek:

7 Şehit, 6 gaziye çoğu cevap tekrar vs. içinde 12 sayfa, İsrail yardım gemisine saldırınca 56 sayfa yazıyoruz? Bu nasıl bir zihniyet? Herkes kendi içinde bunun hesabını yapsın. Buraya tek kelime yazmayıp bir taziye mesajı dahi yazmadan gidip Filistin hakkında destanlar yazan arkadaşlar helal olsun sizlere. Bu sınırda gece-gündüz, 45 derece sıcakta yazın-50 derece soğukta kışın, anasından babasından yarinden ayrı düşmanı bekleyen Mehmetçiğe bu mu teşekkürünüz! ÖNCE VATAN bunu kafasına soksun herkes.

20 senedir PKK'dan çekiyoruz. Çok üzücü ama alıştık bunlara. Bize sıradan geliyor artık.

Doğu uygarlıkları ortaçağda medeniyet dersi veriyordu Avrupa'ya. Daha sonra biz yerimizde sayarken Avrupa ilerledi her alanda. Osmanlı da bu yüzden yıkıldı. Hayranlığımız falan yoktu kimseye. İttihatçılar Alman hayranıydı o kadar. Hayran olsak o adamlarla neden savaştık? O kadar kan döküldü. Sevmiyorlardı bizi.

Evet haklısın.Orta çağda her alanda zafer üstüne zafer kazanırdık.Heryerde Türkler,her yerde müslüman alimler vardı.Her alanda biz başarılıydık.O zamanın hristiyan devletleri şuanki durumumuz gibiydi.Hatta şuan ki durumumuz,onların Orta çağdaki buhranlı dönemlerinden daha kötü.Neden dersen;O zaman onlarda kilise hakimdi.Kilise istediği insanı dinden atıyordu.Şimdi ise İmamlar değil,yolda gördüğün adam seni dinsiz yerine koyuyor.

Osmanlı neden yıkıldı?Çağa ayak uyduramadı.Avrupa hızla ilerlerken osmanlı geriye gitti.Sonra tanzimat fermanları filan çıkartsan ne yazar.İş işten geçmişti.

Hayran olsak neden savaştık demişsin.Biz 1. dünya savaşında hristiyan devletlerle savaşırken,gidipte müslüman devletlerle duruk yere savaş çıkarmadık.Hepsinde bir milliyetçi akımı doğdu.Hepsi bize karşı savaş açtı.

Şimdi ki hallerini görüyoruz.Hiç acımıyorum

İsrail bizden kat kat küçük bir ülke ama bizden daha iyiler 1 konuda. 1 askerinin canına karşılık kökünü kurutuyor, yeri yerinden oynatıyor. İnsanlarımız artık uyansınlar bu gaflet uykusundan.

2 askerleri için Lübnan'a girdi bu adamlar. Biz 500 tane şehitde versek yapacağımız en fazla u18 takımını geri çekeriz, siyah çelenk bırakırız elçiliğe. Dünya gülüyordur şuan halimize, kabullendik oturuyoruz.

PKK ile başa çıkmak çocuk oyuncağı sanıyorsunuz. Bu işler öyle basit değil. Önce PKK'nın beslendiği kaynakları kurutmak gerekiyor.

Renktaş zaten dağdaki itleri öldürmekle terör bitmez. Bunca yıldır kaç terörist öldü, ama değişen bir şey yok, ölenin yerine yenisini koyarlar hemen. Zaten terörü bitirmeyi düşünen yönetim önce terörün kaynaklarını kurutur, yerli yabancı tüm işbirlikçeleri-destekçileri bitirir, sonra dağdakiler zaten kendiliğnden de yok olur. Irak'ın kuzeyine düzenlenen operasyonlarla falan bu terör bitmez.

Renktaş zaten dağdaki itleri öldürmekle terör bitmez. Bunca yıldır kaç terörist öldü, ama değişen bir şey yok, ölenin yerine yenisini koyarlar hemen. Zaten terörü bitirmeyi düşünen yönetim önce terörün kaynaklarını kurutur, yerli yabancı tüm işbirlikçeleri-destekçileri bitirir, sonra dağdakiler zaten kendiliğnden de yok olur. Irak'ın kuzeyine düzenlenen operasyonlarla falan bu terör bitmez.

Dağdaki itler en kolayı, benim anlatmak istediğim temizliğe mudanya ve meclis ile başlamak. şuan milletvekili kimlikli kaç tane pkklı terörist var mecliste. Meclise terörist sokan bir ülkeyiz.

Pkk dagda magda degil arkadaşım.

pkk her yerde. pkk kolayan ülkeler eger o ülkeler olmasa pkk denen şey olmaz. pkk nın amacı devlet kurmak degil iç işlerini karıştır çıkarcı devletlere gelir saglamak.

Sen ordunu topla 200,000 300,000 askere bi hareket yap kandil dagına karadan bi yık dagıt ortalıgı bak bakalım pkk denen şey kalıyor mu.

pkk sag yakalansa bile hapise gidiyor cezasını yiyior cıkıyor. en basit örnegi İran aldıgını affetmiyor asıyor sende bunu yapıcaksın ki korkudan insinler dagda ama nerde. 18 yıldır aynı tas aynı hamam.

Üst Alt