Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿ - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿

Cevap: Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿

İngiltere'de oynadığımız, Tafo'nun kırmızı alıp Mehmet'in kaleye geçtiği Chelsea maçı. Korkudan altıma s.çmıştım. Adam uzun süre dayandı ama sonunda yedi, çizgiyi geçen topumuz gol verilmedi vs. Korkunç maç.

korku gerilim tarzı değil ama çok gerçekçi ve vahşet dolu bir film izlemek isterseniz "cannibal holocaust" birçok ülkede yasaklanan bir film midesi kaldırmayan izlemesin yalnız

Renktaşa katılıyorum. Film korku değilde gerilim filmi desek daha doğru olur. Cannibal Holocaust filminin yönetmeni oyuncuları gerçekten öldürmekten tutuklanmış ve mahkemeye çıkarılmış. Yalnızca filminde oynayan bütün oyuncuların yaşadığını kanıtlarsan beraat edersin demişler o da kanıtlamış ve beraat etmiş diye duymuştum. Ama filmdeki öldürülen hayvanlar gerçek canlılar ve gerçekten film için öldürülüyorlar malesef :( Bunu da belirtelim. Yazdıklarımı hesaba katarak 1982 yılında çekilen bu filmin ne kadar gerçekçi olduğunu varın siz düşünün. Yani kısaca sağlam mide istiyor. Midesine güvenmeyen kesinlikle izlemesin.

Çok fazla gerilim ve korku filmi izlememe rağmen sayabileceğim bir film yok:)

Daha doğrusu korktuğum film yok ama gerildiğim çok fazla film sayabilirim.

korku:

drag me to hell (super)

aynalar (1)

gerilim : hostel (1)

Arkadaşlar eğer gerilmek istiyorsanız "The Fourth Kind" mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Gerilmeme neden olan nadir filmlerden biridir.

ölüm oyunu diye bi film vardı, cinli perili bişeydi

2. olarak da dabbe-1

başka da yok zaten

moothman propecieses diye birsey vardi galiba o neydi öyle yahu, fena korkmustum o filmde :eek:

birde tabiki gs-fb 1-2 korku filmi sayilir..

Paranormal activity'i filmini evde tek başıma gece yarısı izlemiştim.

İzledikten sonra sabaha kadar uyuyamadım, salonun ışığı kendi kendine açılırsa veya kapı kendi kendine kapanırsa ne bok yiyecem diye düşüne düşüne bi baktım güneş doğmuş. Cidden psikolojimi bozmuştu 1 hafta falan..

Paranormal activity'i filmini evde tek başıma gece yarısı izlemiştim.

İzledikten sonra sabaha kadar uyuyamadım, salonun ışığı kendi kendine açılırsa veya kapı kendi kendine kapanırsa ne bok yiyecem diye düşüne düşüne bi baktım güneş doğmuş. Cidden psikolojimi bozmuştu 1 hafta falan..

Izliyorsun, ama o kadar da korkunc degilmis diyorsun kendi kendine. Ama yatinca sabaha kadar uyku tutmuyor. Hele i ses ciksin evde, yorganin altina giriyorsun.

Bir de ek yapmak istiyorum.

Korku filmini izleyeceğiniz ortam en az filmin kalitesi kadar önemlidir. Evde tek olmadığın, salondan aile bireylerinin sesleri, gülüşmelerinin geldiği yada arkadaş ortamında izlenilen korku filmi çok nadir olarak korkutur. Tabi bunların yanında korku filmine ''asla korkmam, beni korkutamaz'' psikolojisiyle de başlarsanız filmden beklenen duyguyu alamazsınız..

Tamamen nötr duygularla,kendini rahat bırakarak, evde tek başına, gece yarısı izleyeceksiniz filmi.. Bir de benim gibi dağ başında oturuyorsanız rüzgar sesleri, sağdan soldan gelen tak tuk sesler filmin korkutuculuğuna her zaman ek yapar. İşte o zaman korkuyu iliklerinize kadar hissedersiniz. :ka21:

Pek korku filmi izlemem ama Paranormal Activity hakkaten leş idi bence kocaman bir balondur bu seri..

Izliyorsun, ama o kadar da korkunc degilmis diyorsun kendi kendine. Ama yatinca sabaha kadar uyku tutmuyor. Hele i ses ciksin evde, yorganin altina giriyorsun.

Aynen Hakan, aynı duyguları yaşamışız. Filmi izledim, çokta korkutucu değilmiş deyip pc'yi kapatım yatağa uzandım. Ne zaman ki yorgana girdim film o zaman başladı. Öyle bi psikolojimi alt üst etti ki kafamı kaldırıp açık kapıya bakamadım ya lamba kendi kendine yanarsa ne yapacağım diye?

Aynen Hakan, aynı duyguları yaşamışız. Filmi izledim, çokta korkutucu değilmiş deyip pc'yi kapatım yatağa uzandım. Ne zaman ki yorgana girdim film o zaman başladı. Öyle bi psikolojimi alt üst etti ki kafamı kaldırıp açık kapıya bakamadım ya lamba kendi kendine yanarsa ne yapacağım diye?

:asd: Aynen... Bir kac gün bende aynisi oldu. Dur yalan olmasin, 1 hafta, bir kac gün degil. Hani film'de o kiz kalkiyor bir kac saat ayakta duruyor ya yatak'in yaninda, bende iki de bir bakiyorum, biri var'mi diye odamda :D

Yahu böyle seylerden cok korkarim ben, cin seytan vsvs.

Bende de aynı durum var. Burda yazılan filmlerin hemen hemen hepsini izledim, ürkütmedi bile beni diyebilirim..

Ama özellikle bu cin mevzuları oldum olası tüylerimi diken diken eder. Filmde bu anlamda bayağı başarılıydı.

En çok korkutan demeyeyim de,izlediğim en adam akıllı korku filmi Paranormal Activity serisidir.

Artık o kadar çok gerilim/korku filmi izledik ki etkilenmez hale geldik dediğim bir zamanda bu film imdadıma yetişmişti

insidious-1-435345.jpeg

İndirdim telegol bitsin başlicam hadi hayırlısı:heyo:

Üst Alt