Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿ - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿

Cevap: Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿

Bir ekleme daha yapayım.

Sinister (2012) - IMDb

Son zamanlarda izlediğim açık ara en ürkütücü filmdi. Hani sonunu hiç bağlayamamışlar ama öyle bir atmosfer var ki resmen sıçıttırıyor olduğunuz yere. Hele o videolardaki depresif müzikler...

Paranormal Activity'nin öyle garip bir havası var. Film korkunç değil ama işte asıl film gece yatağa girdiğinizde başlıyor.

çocukken merdiven altındakiler diye bir film izlemiştim 1 ay merdivenin yanından tek geçemedim

Exorcist.

6-7 yaşındayken izlememek lazım. Ruhsal ve fiziksel gelişimimi etkiledi.

Korku kalmadı artık 5 yaşından beri kuzenlerim tarafından bu tarz filmlere ve hikayelere mütemadiyen maruz kalmadığımdan korkamıyorum. Çok küçükken izlediğim bir "O" filmi vardı ondan baya tırsmıştım. Palyaço Pennywise reisi hatırlayanlar olacaktır:tiphat: Stephen King'in bir kitabından uyarlanmış sonradan kitabı da okumuştum.

"O" berbat bir filmdi yalnız...Onun asıl tv versiyonu var... Kitabı da Türkiye'de sansürlü satıldı, Mahşer gibi sansürsüz versiyonu da mevcutmuş ki ben okuyamadım maalesef o versiyonu.

Yoksa Pennywise amcamıza saygımız özünde sonsuz; çok severdim keratayı uzak durdukça benden :)

Dabbe diye film vardi. Paranormal Activity gibi izlerken pek korku olmuyor. Ama sonrada psikoloji etkisi oluyor. Dedigim gibi bu cin konulari cok ilgimi ceker, ama cok da korkarim böyle seylerden. Sürekli arastirim bu konulari, TV'de birsey cikinca takip ederim, ama lanet olsun korkarim da sonra.

Dabbe diye film vardi. Paranormal Activity gibi izlerken pek korku olmuyor. Ama sonrada psikoloji etkisi oluyor. Dedigim gibi bu cin konulari cok ilgimi ceker, ama cok da korkarim böyle seylerden. Sürekli arastirim bu konulari, TV'de birsey cikinca takip ederim, ama lanet olsun korkarim da sonra.

korkutugn şeyleri araştırmak hiç mantıklı degil. seni şimdi daha iyi anlıyoum.

Sağol. Memnun olduğumu çıkarmak kolay değildi alıntıladığın mesajdan. Tebrikler.

Tamam pardon ben yanlis anladim. Memnun degilmissin. Bu arada birsey soracam. Ruhsal etkilenmis olabilirsin, fiziksel niye etkileniyorsun?

Korkudan hormonlar psikolojik baskiyi kaldiramadilarmi? Gercekten merak ettim simdi.

Tamam pardon ben yanlis anladim. Memnun degilmissin. Bu arada birsey soracam. Ruhsal etkilenmis olabilirsin, fiziksel niye etkileniyorsun?

Korkudan hormonlar psikolojik baskiyi kaldiramadilarmi? Gercekten merka ettim simdi.

RTÜK açık saçık veya korku seviyesi yüksek filmlerden önce böyle bir uyarı koyar; çocukların ruhsal ve fiziksel gelişimini etkileyebilir diye. Ben de o bağlamda bir espri yaptım.

Sen ignoredaydın, beni alıntıladığın için "mesajı göster"e tıkladım, bu son oldu ama. Rahatsız edici bir üyesin.

ama hala korkuyorsun. boş iş .

Söyle söylim, önceden daha cok korkardim. Izlerken bile korkardim, simdi izlerken yok öyle birsey. Uzun zamandir yok. Ama ister istemez psikolji baski oluyor sonradan. Insanin yapisina bagli. Ama sen korktugun seyden kacarak birsey elde edemezsin gibi.

Tabi cok genc yasta böyle seylerin üzerine gitmemen daha iyi olur, katiliyorum.

Söyle söylim, önceden daha cok korkardim. Izlerken bile korkardim, simdi izlerken yok öyle birsey. Uzun zamandir yok. Ama ister istemez psikolji baski oluyor sonradan. Insanin yapisina bagli. Ama sen korktugun seyden kacarak birsey elde edemezsin gibi.

Tabi cok genc yasta böyle seylerin üzerine gitmemen daha iyi olur, katiliyorum.

Tm

RTÜK açık saçık veya korku seviyesi yüksek filmlerden önce böyle bir uyarı koyar; çocukların ruhsal ve fiziksel gelişimini etkileyebilir diye. Ben de o bağlamda bir espri yaptım.

Sen ignoredaydın, beni alıntıladığın için "mesajı göster"e tıkladım, bu son oldu ama. Rahatsız edici bir üyesin.

Niye alindin bilmiyorum, ben normal bi soru sordum.

Ayrica seni daha önce forumda hic görmedim, neden blok ettin bilmiyorum. Ama sen bilirsin, olabilir.

Exorcism of Emily Rose nam-ı diğer Şeytan çarpması filmini ilk izlediğimde arkadaş ortamındaydım, pek bi etkisi olmamıştı..Ama bir gün gece yarısı Cnbc-e'de verdiler ve odada tek başıma izlediğimde baya tırstım ciddi ciddi..Paranormal Activity'de psikolojik olarak etkilenmiştim..Ayrıca Türk yapımı "3 harfliler" filminde öyle böyle tırsmadım yani..Daha da vardır muhtemelen ama şimdilik hatırladıklarım bunlar.

Üst Alt