Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu" - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu"

Bu arada iddianame çıkmış, Aziz baskan haber yollamış savunma sırası bizde diye.

Yasasın tazminatlar gelsin paralar gelsin kupalar.

Artık ben de Türkiye kupası istiyorum.

Cevap: Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu"

iddianameyi 178 kere okudum.şike falan yok ortada.videolar montaj,resimler photoshop,ses kayıtları başkalarına ait.

ibrahim akına kısa film cekmişler bize şike diye yutturuyorlar.

başkanım dar ağacında olsak bile son sözümüz fenerbahçe

iddianameyi 178 kere okudum.şike falan yok ortada.videolar montaj,resimler photoshop,ses kayıtları başkalarına ait.

Bende küvette maydonoz yıkarken 15000 kere okumuşumdur. Az önce radyoda da alt yazı geçti daha da önemlisi kendi gözlerimle duydum ki; bu çirkin bir tezgah.

Beyler bu uefanın açık adresini bilen var mı, platiniye bir soru sorup geri döneceğim.. "Are you President?, Are you President?" diyeceğim.. Övünmek gibi olmasın ama Kezmana "Are you player" diyip gönderten de benim.. :077:

beyler onu bunu birakin da, tazminat davasindan alacagimiz paralarla ne yapalim?

tff bize en az 100 milyon euro ödemek zorunda kalacak en kötü ihtimal.

transfer önerileriniz nelerdir? bence rooney'i alabiliriz forvete. ne de olsa, manchester'a caktigimiz mactan beri adam bize hayran, can atiyor gelmek icin.

Aklıma dün gece muhteşem bir fikir geldi renkdaşlar.Şişme Aziz Başkan yaptıralım şişirip şişirip duralım.Onunla uyur onunla uyanırız :idea:

Aklıma dün gece muhteşem bir fikir geldi renkdaşlar.Şişme Aziz Başkan yaptıralım şişirip şişirip duralım.Onunla uyur onunla uyanırız :idea:

işimiz bitince havasını alır bir yere zulalarız. sonra şişiriğine güvenen tekrar şişirir onur duymaya devam eder :)

inşaat kelimesi şike içinmiş pehhh o bizim tesislerimizden bahsediyor . tesislerimizi bülent uygunun şirketi yapığından ona gönderdik zaten paraları :ays:

Şİke ffalan hepsi hikaye,toptan satalsın kulüp aziz başkanımıza. Bizim de eberahamoviç'imiz olur başkan.. zaten öyle bir şey olsun 1,5 ayda çelsi gibi oluruz.

Üst Alt