Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu" - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu"

Cevap: Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu"

hayırlısıyla şampiyonluğumuzu dün tescil ettirdik arkadaşlar bu da mı şike hamsi kafalılar !!!!!111 savcı bey gör bunları çıkarın artık başkanımızı!!

ya arkadas nasil olurda polisin takibine takilmis suphelenmemis bu adamlar hepsi yalan hepsi palavra hepsi aziz yildirimi dusurme politikasi natonun illluminatinin cemaitin mosadin fbi cia nin gladyonun oyunu bunlar ;)

nasil benzedimi?

Selam sevgili kuş kardeşlerim.

Dünkü galibiyet sonrası moraller nasıl?

aziz yıldırım sevdanız fenerbahcemizi yakıyor beyler yapmayın

Yeni geldim arkadaşlar gördünüz mü miting i en 800.000 kişiydik.İnanırmısınız hala ağlıyorum.

Yazıp yazıp siliyorum. Fb'li numarası yaparken bile midem bulandı.

Beyler :(

Aziz baskan aradi. Yeni yilimizi kutladi .. o an kendimi tutamadim ,esimin yanina gittim hüngür hüngür agladim.

Beni de şimdi aradı Azize başkan. Yüzüm nurla kaplandı, bir aydınlanma geldi birden.

saat 12de aziz başkan benide aradı. o sesini duydum ya nirvanaya ulaşmış gibi oldum.

--- " Az önce telefonum çaldı ve ahanda bir baktım kim... He sorsana kim sor hadi sor..."

+++" Kim, Aziz Başkan'mı ? "

--- " La oğlum sen manyakmısın, neden beni arasın Aziz başkan...

Hem boşver aramasın zaten, bu saatten sonra bir de şike soruşturmasında adım mı geçsin...

Tapelerde konuşma metnim mi çıksın... Niye arasın la hem... Yavuklum mu anam mı babam mı...

Tamam başkansa başkanlığını bilsin... Tamam ben stada gidiyorum, o beni aramsada olur...

Hem ben FB yi Aziz başkan için mi tutuyorum da o arasın..

La oğlum sizde 5 ayda iyice kafayı yediniz...

Töbe töbe, neymiş; Aziz Başkan beni arayacakmış...

La bi git ...
"

Üst Alt