Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt !

Cevap: Hazard 'dan Fb Kulübüne Alaycı Yanıt !

Aziz arabayla ayağına gidip ikna edememiş mi araya Belçika mafyasını, Fransız valisini falan da sokup? Allah allah çok garip. Fb istediğini alırdı ya hani, o yüzden dedim... Emenike'ye, Topuza 20 milyon sadece bonservis veren kulüp Hazard'a 3-4 daha vermemiş de alamamışlar. :D Yersen.

Piyasada ne kadar maaşlı muhabir/yazar bozuntusu varsa azizden direktif alıyor, en büyük müşterisi bunlar diye fotosporu fotomaçı her gün tam sayfa manşet yapıyor bunları, adam gelmiş Demirören diyor burada hala :D:D:D

Hazard bunu dediyse eğer bundan sonra Zidane 'nın ayak baş parmağı tırnağıyla kıyaslama yapılsın.

vay be normalde alay edilir falan derdim ama herkes hazardın fazla uçtuğunu ciddi ciddi irdelemiş aynısı f7lilerin sitesi zantuda olsa aleyhimizde demediklerini bırakmazdılar.hep boşuna demiyorum galatasaray taraftarı dünyanın en büyük taraftarıdır diye :) aşşağılık kompleksli olmak da ayrı bir dert ezik olan kuşlar için

Haber sallama ama Hazard bunu söylese bile haksızda sayılmaz.

Daha çok genç,peşinde dünya klüpleri var,yeteneği ortada.

Hazard günümüz piyasasında 30 Milyon Euro eder.

sizin yaptığınız haberi ..........

hazard türk esprisi yapıyo

sol bacağıma mı vermişler 18 diye

töbe tööbe

ne günlere kaldık

hazard sonra "caney caney caneeeey işte meydaney......." diye beraberliği kutladı deselerdi tüyü de dikerlerdi

vay be normalde alay edilir falan derdim ama herkes hazardın fazla uçtuğunu ciddi ciddi irdelemiş aynısı f7lilerin sitesi zantuda olsa aleyhimizde demediklerini bırakmazdılar.hep boşuna demiyorum galatasaray taraftarı dünyanın en büyük taraftarıdır diye :) aşşağılık kompleksli olmak da ayrı bir dert ezik olan kuşlar için

Rooney Beşiktaş'a hindi benzetmesi yaparak dalga geçtiginde yine bu taraftar Besiktas'lıların yanında olmustur ama Angut.com'da angutların yaptıgı yorumları cogu kisi biliyor

Arda ile Hazard aynı yaşta değil ki neden kıyaslıyorsunuz? Hazard'ın geleceği Arda'dan çok parlak. Arda, Avrupa'ya gidene kadar yaşı 25i geçecek ve orta halli bir kulübe gidecek. Chealsea felan hayal Arda için.

avrupaya gidincemi büyük futbolcu olunuyo. totti ozman romadan hic ayrılmadı kötü topcu.:)

Hazard'a türkiye hakkında ne biliyorsun ve fenerbahce seni almak istiyomus ne düşünüyosun dedik bize bu espiriyi yaptı aynen aktarıyorum...

Cıktım tasın üstüne actım bacaklarımı.....................

Al beni alamazmısın sen ne bicim delikanlısın!

direk olarak orayı terk etmek zorunda kaldık ama not etmeden gecemicem türkcesi cok akıcıydı:D

Ya Hazard'ın da günahını almayın boşu boşuna, haberi yapan kişi tuvalette yapmış, belli.

Bonservisi için geçen yıl 19 milyon Euro'ya kadar çıkmıştık, Lille 25 milyon Euro'dan 1 kuruş aşağı inmemişti. Ortada buluşsak kulübüyle, geçen sene imzalayacaktık zaten, Hazard ile anlaşmıştık her konuda. Bonservisi problem olmuştu sadece, kendisi değil. Bu yıl ilgimiz yok diye biliyorum ama belki yanlış bilgidir.

bu habere inanmıyonda 19 milyon eurouya kadar cıkmıştık haberine niye inanıyon ibrahim:)

18 milyona Hazard'ın sol bacağından vaz geçen Fenerbahçe bize daha çok yakışır deyip 5 milyona küçük Hazard'ı almaya karar vermiş. :asd:

ona bakarsan bizde avrupadayız:)

Biz zaten Avrupa'dayız, Fenerbahçe Anadolu'da. :asd:

Zaten Türk futbolcusunun Avrupa sevdasını anlamadım gitti. Ben Beşiktaş'ta oynasam da 4 milyon euro alsam, gidip de net 2 milyona ya da azına Avrupa'da oynamam. Sanki Avrupa takımlarına gidince emekli maaşı alıyorlar futbolu bıraktıktan sonra...:asd:

Biz zaten Avrupa'dayız, Fenerbahçe Anadolu'da. :asd:

Zaten Türk futbolcusunun Avrupa sevdasını anlamadım gitti. Ben Beşiktaş'ta oynasam da 4 milyon euro alsam, gidip de net 2 milyona ya da azına Avrupa'da oynamam. Sanki Avrupa takımlarına gidince emekli maaşı alıyorlar futbolu bıraktıktan sonra...:asd:

avurpaya ben real barca mencester liverpol milan gibi takımlar isterse giderim yoksa gitmem..:)

Üst Alt