Hazırlık Maçı | Aarhus 1-3 Galatasaray | M.S | 26 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Aarhus 1-3 Galatasaray | M.S | 26 Temmuz | Smart Spor

Stoper (defans) bölgesi resmen SoS veriyor / Transfer atın üstüne bağırıyor:

Chedjou.
Bence gitmek istiyor ve çöp gibi Oynuyor
=> Yetersiz

Hakan.
Aslında beğendim bir Stoper, lakin bugün kötü performans verdi. Devşirme Yaşlanmış Hakan Balta Galatasaray gibi bir Takımın banko Stoperi olmamalı. (Beklenti Meselesidir)
=> Yetersiz

Koray.
Pek beklenti taşıyamayan bir Stoper. Sakatlık devre dışı bıraktı onu.
=> Sakat / Yok

Semih.
Fazla söze gerek yok.
=> Yetersiz

Serdar Aziz.
Kalite olarak en iyi Stoperimiz su an. Lakin daha sezona girmeden, Sakatlık dan dolayı, maçları kaçırıyor. Taraftar boşuna. Bağırmadı... "Almayın bu kronik sakat oyuncu yu." Hele hele verilen para rezalet dı (komisyon kokuyor). Serdar'a bütün sezon, maç tempolar yükseldikçe, güven olmaz. Kalitesi idare eder. Ama ancak yanına üst düzey adam koydun takdirde !!!! Partneri Semih/Hakan olursa o da çabukça takıma ayak uydurur ve Sakatlık dan maç kaçırmaz ise, vasat görüntü gösterir.

=> Vasat / İdare eder (Partnere bağlı)
50℅ / 50℅

-------------------------------------------------------
"Yarım bir Stoper/Partnerine göre idare eden bir Stoper" var... Ötekileri çoğu yetersiz.

=== > Stoper mevkisi resmen "Bana iyi Oyuncu atın"' diye bağırıyor / SOS Veriyor.
Bu durum, Ön Libero ve Santrafor arayışlarında, gözden kaçırmasın.

Son düzenleme:
Stoper, on libero ve forvet diye inim inim inliyor takim.

2 stoper sart. Umarim denayer kiralanir 1 yil daha.

Bir de bu macta pas temposunun hizlanmasi ve etkili oyunun en onemli sebeplerinden biri kagni gibi selcugun olmamasiydi bana gore. Yan pas ve geri pas ustadinin olmamasi takimin topu hizli oynamamizi sagladi.

defansif sorunlarımız aynen devam ediyor zayıf bir takım karşısında bile orta sahamız ve defans hattımız otoban gibi geçiliyor bana göre şu anda bir tane bile kayda değer stoperimiz yok !! orta sahada pres yapan top kapabilen bir tane oyuncumuz yok !! sadece brumanın kişisel becerisi, hızı , adam eksiltmesi ile sanki forvette etkin gibi gözüküyoruz ama gerçek maçlarda bu kadar boş alan zor olur

CoWJ8KnXgAASztt.jpg

Görüşüne uymadı diye üyelere küfürlü caps atamazsın.2 konuda birden yönetimi dolaylı yoldan eleştirince yazmak zorunda kaldım.

Ya neyini elestirecegim. O resmin kac defa paylasildigini gördüm burada. Sorun yok neler paylasiliyor burada o dandik caps icin bir de 25 gün ceza mi vereceksiniz. Neyse artik biliyorum bir daha da yapmam, yaparsam basarsiniz 25 günü.

Üst Alt