Hazırlık Maçı | Aarhus 1-3 Galatasaray | M.S | 26 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Aarhus 1-3 Galatasaray | M.S | 26 Temmuz | Smart Spor

Hakan Sükür ile ilgili yapilan sacma sapan basvuruya birisi "dogru karar" yazmisti ben de bu resmi paylasmistim. Buna 3 gün ceza mi verilir yahu.

veda-eden-yazara-bak-surdan-sktir-git-capsi-vermek_882964_m.jpg

:D :D bazen cezalar abartı olabiliyor.Ben dursunu kalayladım diye 5 gün yemiştim.Aslında seninkinde çok bişey yokmuş ki

Ya neyini elestirecegim. O resmin kac defa paylasildigini gördüm burada. Sorun yok neler paylasiliyor burada o dandik caps icin bir de 25 gün ceza mi vereceksiniz. Neyse artik biliyorum bir daha da yapmam, yaparsam basarsiniz 25 günü.

Başka konuda caps attığın adama hıyar demişsin.Uyarmak istedim.Sürekli ceza alan üyeler dışında kimseye de kolay kolay 25 gün verilmez ama kurala göre de az vermişiz bilmen için yazdım.

Cezanı da ben vermemiştim bu arada.

O kısaltma galiz küfür değil ki :D kızınca sinirlenince söylüyo insan o lafı.Galiz küfür dediğin kallavi olur.Ana avrat dümdüz gidersin :D bir sefer 30 gün yemiştim ben galiz küfür o zaman vardı işte :D

Doğru aslında tam olarak galiz küfür sayılmaz ama kısaltma da sayılmaz sadece 1 nokta var.Küfür kısaltmasının da cezası 7 gün bu arada.

Gse rütbesi verikecek ise bana verilmeli.
Sadece forum sayesinde Türkçesini geliştirmiş birisiyim. Adaletli olun verin biraz adaletli :)

Doğru aslında tam olarak galiz küfür sayılmaz ama kısaltma da sayılmaz sadece 1 nokta var.Küfür kısaltmasının da cezası 7 gün bu arada.

Cezalarla ilgili yeniden düzenleme yapılırsa iyi olur diyelim o zaman.Günlük hayatta artık nerdeyse ağzımızdan düşmeyen bazı kısaltmalara verilen cezalar 1-2 günle sınırlansın.Tavsiyem budur

Üst Alt