Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | 12 Ekim | İkinci Yarı

çağlar balta:mad:nın tırnağı olamaz

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | 12 Ekim | İkinci Yarı

fatih hoca maç sonunda şunlara sorsa ya aldığınız parayı hakediyormusunuz? diye

bu çağların ileri ok gibi fırlayıp sonra geriye pas vermesine her defasında gülüyorum :D

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | 12 Ekim | Maç Sonucu

Kotu oynamiyoruz.Daha fena birsey var sahada.

çağların yerine sol beke bi tane kalas dikelim aynı görevi görür bu kadarmı düz futbolcunun gs de işi ne ya

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | 12 Ekim | Devre Arası

bitti melo belki biraz yekta ve engin genç çocuklar haricinde herkez bu takımdan derhal uzaklaştırılmalı onların yerine kimse olmasa daha iyi kişi çıkalım ama çağlar başta olmak üzere böyle adamlara para yedirmeyelim rezalet bir futbol oynandı

fatih hoca maç sonunda şunlara sorsa ya aldığınız parayı hakediyormusunuz? diye

Bu saçma sapan futbolcular da nasıl takımda tutuluyor şaşırıyorum.Adam umursamaz, dünya umrunda değil paranın peşinde ama bu takımda futbolcu diye adı geçiyor..Bunları şutlamak lazım.

Çağlar, Ceyhun ve Gökhan hemen devre arasında yollansın.

ismail ünsal u19 milli takımında olmasa güzel bir sınav olabilirdi onun için başka forvet yokken..erdi zaten standart bir oyuncu ,merthan ın da ondan farkı pek yok..sadık sa bugün sağbek oynadı , aslen stoperdir ..a2 nin en dikkat çeken ve sağlam oyuncularından bana göre..diğer oyuna giren gökhan ve burhan ise a2 takımında yedekteler genelde..a2 takımın bugün maçı olduğu için diğer a2 deki as oyuncular alınmadı herhalde..hüseyin tokmak da u19 milli takımdaydı..

Takas malzemelerinin tespit edilmesi acısından bu mac cok iyi oldu. Tabii Melo,Engin,Yekta gibi oyuncularda mac kondusyonlarını iyilestirdi o ayrı.

Çağlar , Ceyhun , Gökhan gibi isimlerle olmayacağı belli oldu sen bu maçlarda kendini gösteremiyorsan işin yok bu kulüpte onun dışında Yekta , Engin ve Furkan'ı beğendim.

Çağlar %20 pas yüzdesiyle bir rekora imza attı :D Gökhan'a 6 topa değdi 2'si gol 2'si bariz gol şansı olarak geri döndü :D Sadık'ı da çok sevmedim açıkcası. Mertan da çok top tutuyor ayağında ama tabi bunlar genç daha. Furkan'ı konuşmak için erken daha ama biraz daha hırslı oynamasını beklerdim. Melo yine aynı ruhsuz haliyle devam ediyor! Ayrıca sol bek için Riera değil de Sabri olsaydı nasıl olurdu, aklıma takıldı..

Üst Alt