Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | Maç Sonucu | 12 Ekim

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Petrolul Ploieşti | 12 Ekim | Maç Sonucu

Takas malzemelerinin tespit edilmesi acısından bu mac cok iyi oldu. Tabii Melo,Engin,Yekta gibi oyuncularda mac kondusyonlarını iyilestirdi o ayrı.

melo da bence bi mental eksiklik de var. geçen yıl her maçta taraftarı hareketleriyle ateşleyen adam bu yıl kediye döndü.

Çağlar %20 pas yüzdesiyle bir rekora imza attı :D Gökhan'a 6 topa değdi 2'si gol 2'si bariz gol şansı olarak geri döndü :D Sadık'ı da çok sevmedim açıkcası. Mertan da çok top tutuyor ayağında ama tabi bunlar genç daha. Furkan'ı konuşmak için erken daha ama biraz daha hırslı oynamasını beklerdim. Melo yine aynı ruhsuz haliyle devam ediyor! Ayrıca sol bek için Riera değil de Sabri olsaydı nasıl olurdu, aklıma takıldı..

Hea unutmadan Ceyhun'u biri mi dövdü? :) Adam dayak yemiş gibi ya da içmiş gelmiş :D

Bu adamlarla biz CL'de üst turları hedefliyorduk öyle mi? Kimse kusura bakmasın da gayet kötü bi kadromuz var. Çağlar, ceyhun gibi adamlar bu takımın yedeği düşünün artık..

Melo'nun kendine gelmesi için devre arası kampını iyi gecirmesi lazım. Onun için biraz sabretmek gerekiyor ona. He yine olmazsa parasında yaptığı indirimi oyunu içinde yapmıstır denebilir. Brezilya'lı oyuncular malum...

Bu hazırlık maçları boşluk doldurmak için iyi ama Terim in zaten karışık olan kafasını iyice karıştırıyor. Ayrıca moral bozuyor....Keşke oynamasaydık.

Melo bugün çok kötü değildi, gayet normaldi. Engin, yekta, furkan eh işte.. Diğerlerini kaldır at çöpe.. Kiralık bile oynatma kaldır at çöpe o derece yani..

Bu adamlarla biz CL'de üst turları hedefliyorduk öyle mi? Kimse kusura bakmasın da gayet kötü bi kadromuz var. Çağlar, ceyhun gibi adamlar bu takımın yedeği düşünün artık..

Onlar yedek değil hocam, hangi maçta 18'de gördün? Geçen sene alınan / kadroya giren 9-10 oyuncudan bırakın da bir Ceyhun patlak çıksın. Önceki yönetimlerden nasıl bir miras kaldıysa artık, iki senedir temizle temizle bitmiyor.

Onlar yedek değil hocam, hangi maçta 18'de gördün? Geçen sene alınan / kadroya giren 9-10 oyuncudan bırakın da bir Ceyhun patlak çıksın. Önceki yönetimlerden nasıl bir miras kaldıysa artık, iki senedir temizle temizle bitmiyor.

Tamam geçmişe suç atalım ben de 1 senedir onlara beddua ediyordum ama bu yönetimin hiç mi suçu yok. Cris, Ceyhun, sabri, ufuk, yekta bu takımın yedek kulübesi.. Bu mudur aga yani..

Tamam geçmişe suç atalım ben de 1 senedir onlara beddua ediyordum ama bu yönetimin hiç mi suçu yok. Cris, Ceyhun, sabri, ufuk, yekta bu takımın yedek kulübesi.. Bu mudur aga yani..

yektayı digerleriyle aynı yerde tutma refik. yekta dışında haklısın.

A2'den gençler yedek olsun onlar hata yapsın vallaha da billaha da bir şey demem ama şu kazmaları görünce deliriyorum arkadaş.

yanlız şöyle bir şey var son 4 maçımızı 90 dk izledim ve galibiyet göremedim son 3 haftadır desteklediğim hiçbir takım galip gelemedi kendimden tırsmaya başladım sadece bizim maçlar değil trabzon fener maçı real madrid barçayı yenemedi bizim maçlar onları bırak pes te arkadaşlar karşılıklı oynuyor kim yensin istiyorsam o yeniliyor fm oynamıyorum lan 3 haftadır ben bi hamama gideyim en iyisi:asd:

1995-1998 sene aralığında da sistemi oturtmak adına bizi yenmeyen takım kalmamıştı..

Kendi evimizde f5'ten 4, ismi cismi duyulmayan takımlardan fark yemedikmi?..

Ama sonra sistemimimiz oturunca geldi başarılar..

Benim hocaya güvenim sonsuz..

Üst Alt