Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Fiorentina | Maç Sonucu | 8 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Fiorentina | Maç Sonucu | 8 Ağustos

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Fiorentina | 8 Ağustos | 22.00 | Euro Futbol

Hamit ile Burak sonradan girer ,Fb Macina saklanir :) Caglara son bir sans verilmeli diye düsünüyorum

Dany hatali bir mac cikarirsa Fbye karsi Ujfa oynar

A7 akacak görürsünüz ,resmen Yardiracak

Aydın'ı kim izlemeye gider? Gidecek arkadaş Hamit,Burak'ı izlemeye gidiyor.Çağlar veya Aydın'ı değil.

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Fiorentina | 8 Ağustos | 22.00 | Euro Futbol

Aydın'ı kim izlemeye gider? Gidecek arkadaş Hamit,Burak'ı izlemeye gidiyor.Çağlar veya Aydın'ı değil.

Renkdaslar sanki ben böyle bir kadro istermisim gibi yaziyorsunuz,Ben Sadece Böyle bir Kadro bekliyorum dedim yoksa bende isterim

Sol Bek Hakan ,SagKanat Hamit,Forvette Burak ve Stoper Ujfa oynasin,ideali de budur zaten

4 Ağustos'ta Fulham maçı yokmuş bu arada.

Mutlaka hazırlık maçı ayarlamamız lazım bu yaz dönemi hiç hazırlık maçı yapmıyoruz, yaptığımız takımlarda çok dandikti biri Avusturya 6.lig takımı diğeri İstanbulspor..

Ciddiye alsınlar şu yaz dönemi kampları ayarlayan kişiler artık.

Fenere karşı Ujfa oynayamaz cezalı çünkü.

büyük ihtimal bu maçtan sonra jovetic'e talip oluruz :D yeni bir isim medya 3 4 sene yazar artık : (

şaka maka bu sene kendimize oynayacak rakip bulamıyoruz. bir de bu yönden bakın beyler :)

Renkdaslar sanki ben böyle bir kadro istermisim gibi yaziyorsunuz,Ben Sadece Böyle bir Kadro bekliyorum dedim yoksa bende isterim

Sol Bek Hakan ,SagKanat Hamit,Forvette Burak ve Stoper Ujfa oynasin,ideali de budur zaten

Yok be kardeşim ne alaka? Ben herkesin düşüncesini söyledim.Benim de kafam da gitmek var mesela.

bu maçtan önce 2 tane daha sağlam bir maç yapmamız lazım.

Bir hafta burdan bir hafta da ağustostan daha 2 hafta var. Bu sezon öncesi hazırlık olayını biraz serdiler sanki transferlere dalıp. Fiorentina güzel rakip, çok iyi maç olur. Yalnız Fio maçına kadar minimum 2 maç daha yapılmalı bence.

Kesinlikle bu maça kadar 1-2 ciddi maç yapılmalı. Futbolculara yükleniliyor ama, maç ritmini yakalamamız lazım artık..

Kombineler ile giriliyor mu maça bilen var mı??

melo yoksa napiyim maçı :sad007:

juventusla oynasaydık fener maçına antreman olurdu

8 Ağustos'a kadar maç yok mu ya? Daha maça 2 hafta var bu maçı konuşuyoruz :SS:

Rezalet ya koskoca hazırlık döneminde maç yapmadık.

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Fiorentina | 22.00 | Smart Spor 2 | 8 Ağustos

Konu tekrardan acilmistir

Üst Alt