Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Fiorentina | Maç Sonucu | 8 Ağustos - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Fiorentina | Maç Sonucu | 8 Ağustos

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Fiorentina | 22.00 | Smart Spor 2 | 8 Ağustos

Dünkü kadro yapısı ve oyun ile beraberlik ağır basıyor..

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Fiorentina | 22.00 | Smart Spor 2 | 8 Ağustos

vaslui maç.ından sonra şikeci taraftarları yeniliriz,fark yeriz,Galatasaray bizi ezer diyodu

krasic,yobo transferinden sonra ise off 12agustos gelsede yensek,caksak diye konusuyolar :(

mission completed aziz.nice job

Fiorentina'dan iyi takımız, hazırlık maçını bilemem de Avrupa'da falan karşılaşsak yıkarız yani.

​İdeal takımın daha uzun oynayacağı maç olacak sanırım.

3 oyuncu değiştirmeli bir hazırlık maçı olsun pls

bizim hazırlık maçları kaç yıl daha dzmartta

Aquilani'ye dikkat edelim yeter , birde Jovetic'e , El Hamdaoui'da varmış.[h=1][/h]

Selam Renkdaşlar.. Bu sefer staddayım bir aksilik olmazsa biletleri aldım. :) Daha önce Ali Sami Yen'e 4-5 kere gitme fırsatı bulmuştum ama TTArena ya henüz gitme fırsatım olmamıştı. Kısmet Fiorentina maçınaymış. Zaten şu hazırlık maçında gideyim bu sene bir daha zor bilet bulurum mantığı ile bu hazırlık maçını kaçırmayayım dedim arkadaşla. Şu Stadı bir kere gördük diyelim en azından. Malum 42.000 kombine satılmış geriye birşey kalmadı. Resmi maçlarda alamadan tükenir onlarda. Kısmetse bu maçta Batı Tribünü Blok 123 deyim. Şu yaşımda çocuk gibi heyecan yaptım şimdiden. G.Saray sen nelere kadirsin :)

Umarım ben dahil herkese nasip olur Arena'da maç izlemek :ask:

arkadaslar, fiorentina maci yine smart spor'dan mi yayinlanacek? oofff ya :-(

Selam Renkdaşlar.. Bu sefer staddayım bir aksilik olmazsa biletleri aldım. :) Daha önce Ali Sami Yen'e 4-5 kere gitme fırsatı bulmuştum ama TTArena ya henüz gitme fırsatım olmamıştı. Kısmet Fiorentina maçınaymış. Zaten şu hazırlık maçında gideyim bu sene bir daha zor bilet bulurum mantığı ile bu hazırlık maçını kaçırmayayım dedim arkadaşla. Şu Stadı bir kere gördük diyelim en azından. Malum 42.000 kombine satılmış geriye birşey kalmadı. Resmi maçlarda alamadan tükenir onlarda. Kısmetse bu maçta Batı Tribünü Blok 123 deyim. Şu yaşımda çocuk gibi heyecan yaptım şimdiden. G.Saray sen nelere kadirsin :)

Allah banada nasip etsin.amin:)

Re: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Fiorentina | 22.00 | Smart Spor 2 | 8 Ağustos

Mactan 1 saat sonra Gstv veriyor zaten maci. Izleyemezsek öyle yapacagiz artik.

Zor oluyor bu maclari izlemek

Kısmetse kombinelerimiz ile bu sezonu açacağız,bulabilirsem storeda varsa bir de kırmızı formayı almayı düşünüyorum,umarım maç için gerekli hazırlık yapılmıştır storeda.

Bugün biletlere baktım ancak kale arkaları dışında çok fazla yoğunluk yok gibi bilet satışlarında.Gerçi kombineler gelse bile yeter ancak ramazan biraz azaltır kombine rakamınıda.

Üst Alt