Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Inter | M.S | Smart Spor - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Inter | M.S | Smart Spor

Kesinlikle Ahmet abi sağ bek ile santrafor şart oğlu şart. Dediğin gibi ön libero Melo'ya bağlı ek olarak bir tane de kanat alırsak tadından yenmez.

Kanat hani çok şart değil sanki. Şu açıdan değil. Olsa iyi olur. Ama Podolski,Sneijder,Sinan gibilerini hücuma yönelik kanatta da kullanmak mümkün.

Ha bu yorumu iyi bir golcü gelmesi şartıyla yapıyorum tabiki. Yani ileride rakibi oyalayıp bağlayacak açık konuşayım İbra gibi biri olduktan sonra yani.

Ama İbra yalansa ... İşte burası beni düşündürüyor.

Bu arada İbra ne verir bu takıma. Saha içinden bahsediyorum.

En az 2-3 rakip oyuncusunu başına bağlar. Poldi ve Şino gibilerine boş alan açar. Rakibin santraforu bile defansa gelir yardıma.
Drogba dönemini hatırlayın. Uzun boylu santraforu olan takımlar onu defansa yardıma çağırıyordu. İri kıyım adamlar falan.
Ama diğer oyunculara bol bol alan açılıyordu. Ama bir de Burak'lı Galatasaray'a bakın. Adama 2 stoper yetiyor.

. . . olduğu için.

Adam olamadığı için de diyebiliriz... Veya şöyle diyelim;

604037_377918185617100_922141353_n.jpg

Ertem bağlandı
Ozan Tufan'ın Beşiktaş ile resmi sözleşme imzalamsı bekleniyordu. Bursa Cenk'i istedi. Bu yüzden Beşiktaş defteri kapatmak üzere. Ozan Beşiktaşa gitmesse Benficaya gidicek

Ertem : Çok büyük bir kuruluş ve yöneticiler başkana sormuş oda istiyom demiş. Bide bizim Rasim'i sölüyor divan kurulu üyesini

Takım üç pas yapamıyor diyenler nerde
Gerci capsiz mancinin takımda var
En büyük eksiklik sertlik görünüyor takımda

En büyük eksik takımın temposu bence sertlikte var tabi de. Biz mesela Chelsea ile de oynadık kadro çok farklı değildi ama çok ezilmedik hatta ilk maçta iyi bile oynadık onlardan. Veya deplasmandaki Juve içerideki Juve maçları. Ağır takımlara karşı bi şekilde baş ediyoruz sorunumuz tempolu takımlarla. Geçen seneki facia o yüzdendi bana göre Prandelli'yi atlamayalım tabi de. Dortmund-Arsenal gibi maraton takımları gelince bizimkiler baya temposuz kaldı onların yanında takke düştü kel göründü yani.Hatta uzağa gitmeyelim bi kaç gün önceki Nice maçı. Adamlar bir sürü koşan afrikalı almış top göstermediler bize. Takımın oyun hızını arttıracak oyuncuları monte etmesi gerek hocanın. Sinan- Carole- J. Rodriguez gibi. Hatta Tarık'ı da futbol oynamayı öğrendiyse sayabiliriz.

Üst Alt