Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Eskişehirspor | MS | 8 Ocak - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Eskişehirspor | MS | 8 Ocak

Ya bu zihniyetten vazgeçin ontiveiro diyorum adili diyorum hajrovic diyorum... bize tecrübeli son transferini yapacak dünya yıldızı lazım. yahu 10un altına inince yabancı sınır sana ancak ilk 11de oynatacağın nokta eleman lazım yabancı olarak. türkleri de scouting yapmaya gerek yok altyapından çıkar sat bakınız biz ve ts...
O yol bizi bu hallere düşürdü.
Biz daha çok geri satabileceğimiz para eden adamı ucuza almamız lazım.
Bir iki tecrübeli ismi yine al.
Sen hajrovic ontivero diyorsun bende Bruma Rodriguez diyorum.

Altyapıdan çıkarırız diyorsunda biz 5 yıl da bir futbolcu çıkarıyoruz.
Onu da sonunda değerinin altında ya da bedavaya yolluyoruz.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kulagima 4 adam alinacak haberi geldi , yonetimden biraz sogudum

Cunku ben 4 adam daha satilacak haberi isterdim durustcesi

Sahsen bende satilsin diyenlerdenim ama takimda as oyuncularin olmazsa hic bir basariyi elde edemezsin. 4 oyuncu su gibi lazim heleki forvet/golcu. Sampiyonlugun getirecegi gelir 4 satilacak oyuncudan birakacak kari kat kat katliyor....

sistem olmiyan yerde durum boyle oluyor malesef

De jong
Hamit
Pandev

Geçen sezon gelip son transferlerini yapan Mariano, Fernando, Maicon, Belhanda da iyi değil hepsi yatış yapıyor.
Hamit yabancı değil üstat bu 1

Pandev ligde oynatılmadı biliyorsun sadece kupada ve orada da leblebi gibi gol attı bu 2

De Jong hakkaten başarısızdı De Boer için söylediklerim buna olmaz ama onu da Sneijder aldırdı biliyoruz ki kendisi bir dünya yıldızı değil bana göre öyle olsa Kris de dünya yıldızı ki kendisi sadece 6 aylığına gelmişti kazık yemedik 3

mariano, fernando, maicon ve belhanda da bize şampiyonluk getirdi ki bu senede maicon hariç hepsi gayet iyi oynuyor 4 üstat

O yol bizi bu hallere düşürdü.
Biz daha çok geri satabileceğimiz para eden adamı ucuza almamız lazım.
Bir iki tecrübeli ismi yine al.
Sen hajrovic ontivero diyorsun bende Bruma Rodriguez diyorum.

Altyapıdan çıkarırız diyorsunda biz 5 yıl da bir futbolcu çıkarıyoruz.
Onu da sonunda değerinin altında ya da bedavaya yolluyoruz.

Ali Yavaş hoca gelince 7-8 tane çıkardık cenk ergün bir işe yaramıyordu ahmet akcan kalsa bu çocuklar daha önce adapte olurdu. savaş çam yok bilmem eski bejekelileri doldurdular altyapıya ondan hepsine haddini bildirdik çok şükür

riberye cvp verir misin beyfendi her seye yetisiyon masallah
genc topcu almayalim yildiz alalim diyip riberyi ornek gosteriyorsun
bu ne perhiz bu ne tursu

Hamit yabancı değil üstat bu 1

Pandev ligde oynatılmadı biliyorsun sadece kupada ve orada da leblebi gibi gol attı bu 2

De Jong hakkaten başarısızdı De Boer için söylediklerim buna olmaz ama onu da Sneijder aldırdı biliyoruz ki kendisi bir dünya yıldızı değil bana göre öyle olsa Kris de dünya yıldızı ki kendisi sadece 6 aylığına gelmişti kazık yemedik 3

mariano, fernando, maicon ve belhanda da bize şampiyonluk getirdi ki bu senede maicon hariç hepsi gayet iyi oynuyor 4 üstat

Bize şampiyonluğu Rodri, Gomis, Nagatomo getirdi, bunların 4'ü de ortalama top oynadı Fernando ilk haftalar iyidi sonra sakatlandı ve saldı bu sezon da aynı o kadar para veriyoruz aldığımız karşılık rezillik aynı şey Mariano, Belhanda, Maicon için de geçerli.

Pandev Türkiye kupasında gol attı diye iyi oyuncu mu oldu Sinan da çoşuyor o maçlarda.

Yaşlı dünya yıldızı dedin yabancı demedin Hamit de sayılır o yüzden.

Bize şampiyonluğu Rodri, Gomis, Nagatomo getirdi, bunların 4'ü de ortalama top oynadı Fernando ilk haftalar iyidi sonra sakatlandı ve saldı bu sezon da aynı o kadar para veriyoruz aldığımız karşılık rezillik aynı şey Mariano, Belhanda, Maicon için de geçerli.

Pandev Türkiye kupasında gol attı diye iyi oyuncu mu oldu Sinan da çoşuyor o maçlarda.

Yaşlı dünya yıldızı dedin yabancı demedin Hamit de sayılır o yüzden.
Yabancı kastettim postlara bak zaten bu konuda açtığım başlıklar da duruyor. Ayrıca verdiğin örnekteki nagatomo da yaşlı yıldız.

sayilan adamlarin cok azi yildiz
gercek bir yildiz olan ribery de bize gelemeden ugur beyin yanlis transfer politikasina kurban gidecekmis meger
olay bundan ibaret lutfen uzatmayin

Ali Yavaş hoca gelince 7-8 tane çıkardık cenk ergün bir işe yaramıyordu ahmet akcan kalsa bu çocuklar daha önce adapte olurdu. savaş çam yok bilmem eski bejekelileri doldurdular altyapıya ondan hepsine haddini bildirdik çok şükür
Bu masalları 20 seneden beri duyuyorum.
Gidenin arkasından sallamak kolay. Siz getirdiniz onları oraya.

Bizim çıkış yolumuz genç bir kadro.
Her zaman 2 yabancı genç bulunduracaksın kadroda.

Bu masalları 20 seneden beri duyuyorum.
Gidenin arkasından sallamak kolay. Siz getirdiniz onları oraya.

Bizim çıkış yolumuz genç bir kadro.
Her zaman 2 yabancı genç bulunduracaksın kadroda.

Ali Yavaş geçen 20 senede 3 kere gelip 20 tane isim çıkardı 6 ayda da 6 tane... yunus-atalay-ozan-celil-abdussamed-gökay hatta çipe bile sayılabilir

Ali Yavaş geçen 20 senede 3 kere gelip 20 tane isim çıkardı 6 ayda da 6 tane... yunus-atalay-ozan-celil-abdussamed-gökay hatta çipe bile sayılabilir
Ozan'dan başka şu an satabileceğimiz oyuncu yok.
Onun da çıkış bedeli belli.
Bakalım ötekileri kaç paraya satabilecekler.
Şu an satsalar 1 milyon veren olmaz.
Yarın öbür gün Celil serbest statüde Konyaspor'da diye haber okursun.

Geriye dön bir bak kaç tanesi gelmiş kaç tanesi tutunabilmiş. Kaç tanesi transfer yapabilmiş.
Kaç tanesi serbest bırakılıp Ptt yolunu tutmuş.

Ozan'dan başka şu an satabileceğimiz oyuncu yok.
Onun da çıkış bedeli belli.
Bakalım ötekileri kaç paraya satabilecekler.
Şu an satsalar 1 milyon veren olmaz.
Yarın öbür gün Celil serbest statüde Konyaspor'da diye haber okursun.

Geriye dön bir bak kaç tanesi gelmiş kaç tanesi tutunabilmiş. Kaç tanesi transfer yapabilmiş.
Kaç tanesi serbest bırakılıp Ptt yolunu tutmuş.

Siz sistem arıyorsunuz o bu topraklarda olmaz o yüzden ahlakı almış teamülleri bilen isimler gerek. Ali Yavaş geçmişinde hep oyuncu kazandırdı kazandırmaya devam edecek. ali yavaşı bilmiyorsanız kendisi efsanelerimizdendi;

ali yavaş

Üst Alt