Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Eskişehirspor | MS | 8 Ocak - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Eskişehirspor | MS | 8 Ocak

Alan gelirse evet hatta stoper bile şart değil zira serdar malın tekiydi maicon daha iyi ama forvet gelmezse oynayamayız çok beraberlik alırız. Trabzon şampiyon olur.

Sinanla mugdat var , cok yetenekli oyuncular degil ama bir sure kendi yagimizda kavrulmaliyiz , bir satis daha yaparsak biri alinabilir

Yarin dusunuyor musun divan a gelmeyi ? Kaan kancalla konusalim eger orada olacaksan

sen art niyetli 1 insansın

Realistim , bu maddi sartlarda elimizdekilerin kiymetini bilmeliyiz . Rakiplerde de lukaku yahut suarez yok

Basaksehir bajic ve 40 kemik yasinda adebayor

Bjk love larin ile (simdi burak)

Fb de 1 gollu slimani ve frey ile lige baslayacak

Yani bu adamlarin sinan mugdattan aman aman cok gol atacagini dusunmuyorum

Herkes , her takimli sikayetci , cita dustu zaten , orta sahadan onyekuru feghouli derken gol buluruz

3 gol yemişiz rakip 2.ligde düşme hattında ve bu sezon 3 gol attıkları tek maç bu maç,sorunun sadece forvet olmadığı o kadar açık bazı taraftarlar ve 2 transferle çözülür sanıyolar,yönetimde takım gayet iyi yeterli düşüncesinde ...

Realistim , bu maddi sartlarda elimizdekilerin kiymetini bilmeliyiz . Rakiplerde de lukaku yahut suarez yok

Basaksehir bajic ve 40 kemik yasinda adebayor

Bjk love larin ile (simdi burak)

Fb de 1 gollu slimani ve frey ile lige baslayacak

Yani bu adamlarin sinan mugdattan aman aman cok gol atacagini dusunmuyorum

Herkes , her takimli sikayetci , cita dustu zaten , orta sahadan onyekuru feghouli derken gol buluruz
aynen ilk yarıda bulduğumuz gibi buluruz, realistlik değil bu ya dalga geçiyorsun ya gerçekten futbolla alakan yok

Ben puani ve oyunu kiyas ile degerlendiriyorum , 29 puandayiz ama en riskli rakip ise 26 puanda , digeri 17 puanda

Surpriz ve asla sonuna kadar goturme aliskinligi deneyimi olmayan bir basaksehir var

Korkmak icin sebep gormuyorum . Avrupa desen fikrim farkli olur ama lig icin yeterli

Garanti demiyorum ama yeterli ..

Tut ki sampiyon olamadik . Fb zaten olamaz , bjk olmadigi takdirde bu sene de olmamis oluruz der geceriz

Son senelerde zaten en cok biz olmadik mi ? Bu sene olmaz seneye oluruz .

Ama ben bjk olmaz ise Gs olur diyorum yine de

Oyuncu stogumuz bize hep yetersiz filan geliyor ama baya adamimiz var

Kalecimiz ligin en iyisi
Fernandomuz onyekurumuz feghoulimiz var
Serdar ile garry nin gidisi biraz guc kaybettirir
Maicon surpriz goller atar , donk herkesi yedekleyebilir
Sinan ile mugdat yetersiz kabul ediyorum bunu ama dedigim gibi rakiplerde kim var ki , belki kasimpasa ...

Yani begenmedigimiz kadro muhtemelen ligin en pahalisidir halen

Tut ki sampiyon olamadik . Fb zaten olamaz , bjk olmadigi takdirde bu sene de olmamis oluruz der geceriz

Son senelerde zaten en cok biz olmadik mi ? Bu sene olmaz seneye oluruz .

Ama ben bjk olmaz ise Gs olur diyorum yine de

Oyuncu stogumuz bize hep yetersiz filan geliyor ama baya adamimiz var

Kalecimiz ligin en iyisi
Fernandomuz onyekurumuz feghoulimiz var
Serdar ile garry nin gidisi biraz guc kaybettirir
Maicon surpriz goller atar , donk herkesi yedekleyebilir
Sinan ile mugdat yetersiz kabul ediyorum bunu ama dedigim gibi rakiplerde kim var ki , belki kasimpasa ...

Yani begenmedigimiz kadro muhtemelen ligin en pahalisidir halen
bense bu sene olalım seneye olmayalım diyorum onun için bir forvet bile yetebilir bize. seneye trabzon güçlü olacak bu sene vurup geçelim seneye küçülelim

Ben neden olamazsak bu sene olmayalim diyorum cunku bir sene sektireceksek , diger 2 bas rakibin de sansinin az oldugu seneyi sektirelim

Fbjk olmadigi takdirde fazla kafaya takmayiz ama seneye yatisa gecersek bu iki takim bu sezonki kadar kotu olmayacaktir

Ben neden olamazsak bu sene olmayalim diyorum cunku bir sene sektireceksek , diger 2 bas rakibin de sansinin az oldugu seneyi sektirelim

Fbjk olmadigi takdirde fazla kafaya takmayiz ama seneye yatisa gecersek bu iki takim bu sezonki kadar kotu olmayacaktir

Ben de hem bu sene, hem seneye sampiyon olalim diyorum. 40 milyon euro para almazsak dusunebiliyor musunuz kaybi?

20 milyonu oyuncu maaslarinda kullan, 20 si ile borc azalt ! Rakiplerine 40 milyon euro atilacak fark cok degerli.

Bonservissiz oyuncu bulacaklar iste. Yapacaklari oydu. Ama belli ki hazirlanmamislar.

.
09f03f0947d69700c915831f092f63c5.jpg
f6f1f7df824f1166bee54f2c69f13696.jpg

Ama olur da bu sene olamazsak seneye daha zor şu an süngüleri düşmüşken vurup geçelim. Trabzon cumaya kadar hummalı çalışma yapıyor deniyor 1 katrilyonu 5 yıla yayacaklar deniyor biz %8 iyi diyoruz ama ağaoğlu %30lardan iş gördüğünden iki katına bile razıymış.

Adam zaten maaş yükünü düşürdü yani piyasa borçları küçüldükçe eriyecek. amatör branşı yok. tesisi yok yıpranma payı olsun altyapıdan çıkarıp yüksek bonservise satacaklar.

Halbuki biz bu sene şampiyon olursak seneye 2.liği hedefler alırız. Faiz oluşmayacağı için de riva ve florya garanti bakiyeleri de erimez. hisse satışı, maaş bütçesini düşürme, bonservis satışıyla borcu yarılarız 2 sene sonra el galacticosu kurarız. Fatih hocaya bu anlatılsa 2 sene şampiyon olmamayı kabul eder yönetim de borcu bitiren yönetim olarak genel kurulu deler geçer. bence bu mantıklı olan. O yüzden stoper olmasa bile bonservissiz alan gelmeli. Eğer 19 ocak itibariyle gelmezse ben de linç ederim yönetimi ama 19 ocak makul bir süre. stoper gelirse de onun için de vakit var 31 ocak uygun bir tarih.

Üst Alt