Hazırlık Maçı | Olimpija Ljubljana 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 1 Ağustos - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Olimpija Ljubljana 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 1 Ağustos

Cevap: Hazırlık Maçı | Olimpija Ljubljana 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Ağustos

takıma melo ilaç gibi gelir ortasaha pas trafiğimiz iyi değildi melonun eksikliği hissedildi maçta

arkadaşlar maçı izleyemedim biri maçı özet geçer mi nasıl oynadık kim iyi kim kötü oynadı yenişler nasıldı takımdaki problemler anlatın işte ;)

arkadaşlar maçı izleyemedim biri maçı özet geçer mi nasıl oynadık kim iyi kim kötü oynadı yenişler nasıldı takımdaki problemler anlatın işte ;)

Çok iyi değildik aslına bakarsan.Yenilere zaman tanımak lazım.

Selçuk bıraktığı yerden devam ediyor ve Aydın muazzam oynadı gerçekten.

Melo'yu aradık ama.

hamit: klas bi adam olduğu belli takıma tam alıştığında süper olacak

selçuk,. herzamanki gibi

culio: iyi çalıştı bastı ama dahada iyi olabilir

dany. ben beğemmedim pozisyon hatası yaptı

ujfa: süperdi

burak: çok hareketliydi son nktada iyi değildi bugün ama ilerleyen maçlarda .......

emre: yine tam bir canavardı

sercan: ben çok beğendim tam bir forvet gibi oynadı golde çekilişi süperdi çok yapmaya başladı bunları

riera. bekte oynadı biraz daha srt olsa iyi adam aslında

Gs tv linki olan var mı arkadaşlar bu klubun sitesinden açılan dailymotion olan degil

Takım hiç hoşuma gitmedi çünkü karşı takımda çok zayıf ekip kanatlar hiç etkili değil adam eksilten oyuncumuz yok hadi göbekten oynuyoruz tamamda onda da yha oyuncular yavas yada topu yavas oynatıyorlar acil çözüm lazım, üstelik 1 tane bile net hava topu alamadık.

İlk yarıya baya kaçırmışız özetlerde.Sercan gene bir feyk yapmış Emre atmış.Sercan formda gibi yorumlara bakılırsa :)

Iyl oynadik bence. Daha iyi olacagiz. Sadece defansin gobegi beni endiselendiriyor.

Üst Alt