Hazırlık Maçı | Qarabağ 1-2 Galatasaray | MS | 26 Mart | Haber Global - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Qarabağ 1-2 Galatasaray | MS | 26 Mart | Haber Global

Sakatlık olmasın diyedir biraz da.
Ben öyle düşünüyorum. Bir gün de olsa geç katıldılar ya, antrenman sıkıntısı da ritm de belki sorun olur diye. Muslera hiç yok misal. Aynı gün geldiler ama. Ondan diyorum. Bana göre de oynamalılardı o ayrı. Ama bence durum bu. Bir de sürekli insanlar kafa ütülüyordu, Yunus,Yusuf. Şans veriyor işte. Verse dert vermese ayrı dert. Bu takım DK arası da dönüp devam etti, yine eder. Çok olumsuzsunuz. Eleştiri başka şey olumsuz olmak başka. Ben de maç içi yazıyorum. O oyuncu kötü, bunlar ancak yedek olur bile dedim ama şu takım üzerinden şampiyonluk gider asla demem.
Sakatlık olacaksa antremanda olur ligin ilk macindada olur renktas. Bunların top oynaması lazım. Durmadan izin veriliyor bunlara oyundan düşüyorlar. Tempomuz düştü. İnşallah yukseliriz. Seneye atletizme önem verilmeli

Valla takım fizik olarak dökülüyor, adana demir maçında bir anda doping başlayacağımiza göre o maç epey zorlu geçecek, Okan hoca belli ki çok rahat adam, umarım bu rahatlığı onun sonu olmaz

Umarım öyle olur da son zamanlarda takım çok kötü durumda. Senin kadar iyimser değilim ben.

Benimki iyimserlik değil yaw.
Bu takım 11imiz değil. O sebeple.
Boey,Kerem, Rash yok. Ki bu adamlar skorer olarak takıma katkı verenler. Mertens yok. Nelsson'u aramadık bir. Kaan çok iyi oynadı.
Bunun harici ne vardı da ümitsiz olalım 🙄

Üst Alt