Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | Maç Sonucu | 26 Mayıs

Emre bu kadroya giriyorsa,bununla yetininmeyip KAPTAN yapılıyorsa bu milli takım TÜRKİYEYİ temsil edemez

Bu ülke pisliklerin,saygısızların,küfürbazların,mafyacıların ülkesi değildir

Taraftara o.çocuğu diyenleri bu milli takımda barındıranlar bilsinlerki siz daha kalitelisisiniz

Emre'nin oynadığı milli takım bu kadar olur, izlemeye bile değmez.

avcidan birsey olmaz.

Bunu söylemek icin daha erken. Ben sanmiyorum ki ideal onbir'imizde Emre, Caner, Bekir, Cenk, Umut gibi adamlar olsun. Hatta Hamit'e bile yer vermiyorum ideal onbirde. Avci icin hala ümitliyim, Portekiz ve Ukrayna'ya karsi sahaya iyi onbir súreceginden eminim.

Serdar Kurtuluş,Hasan Ali ,Umut Bulut,Caner ,Emre ,Bekir falan olduğu sürece bizim takımdan bir halt olmaz.Sabri bile oynamaz Milli Takım'da .Kadromuz çok kötü her anlamda .Bir kaç adam dışında oyuncu yok doğru dürüst.

kim oynayacak sağ bekte pardon , bu arada bekirin de ne kadar möthiş stoper olduğunu gördük, 3. golde kafa topuna zıplamadı bile dangoz

Bilmiyorum. Onu hoca düsünsün. Ama bu iki oyuncunun milli takima zerre faydasi olmaz, ollamaz, olmamistir da. GG fb de Dani Alves gibi oynuyor, milli takim da yapmadigi hatayi birakmiyor. Egemen Korkmaz iyi gözüküyor iste. Bence Servet'ten bir farki yok.

Bunu söylemek icin daha erken. Ben sanmiyorum ki ideal onbir'imizde Emre, Caner, Bekir, Cenk, Umut gibi adamlar olsun. Hatta Hamit'e bile yer vermiyorum ideal onbirde. Avci icin hala ümitliyim, Portekiz ve Ukrayna'ya karsi sahaya iyi onbir súreceginden eminim.

Yama Yavuz bunu deme vallaha çarpılırsın. Adamın her hareketi kalite be.

Kaliteli, ona lafim yok. Ama ben sahsen 442'yi tercih ederim. Ve bu sistemde Hamit'e yer yok demek istedim, yoksa 4-3-3 gibi sistemlerde Hamit olur tabii.

Sisteme göre oyuncu seçmek yerine , oyunculara göre sistem yapmak daha iyi bence. Mesela Selçuk-Hamit-Arda-Burak-Nuri gibi oyuncular kesinlikle 11 de olmalı. Bu adamlar 1.sınıf futbolcu. Her türlü oynamaları gerek.

Sisteme göre oyuncu seçmek yerine , oyunculara göre sistem yapmak daha iyi bence. Mesela Selçuk-Hamit-Arda-Burak-Nuri gibi oyuncular kesinlikle 11 de olmalı. Bu adamlar 1.sınıf futbolcu. Her türlü oynamaları gerek.

Onbir en iyiyi degil de en iyi onbiri tercih ederim bende Van Gaal reyis gibi.

Ben asla Nuri'yle Selcuk'u bir arada oynatmam mesela. Ikiside ayni tipte oyuncu ve bu onlarin futbolunu olumsuz bi sekilde etkiler. Ya biri ya öteki.

Simdi Nuri'nin parladigi döneme bakalim. Dortmund'da orta sahada Bender'la birlikte oynadi. Yani ikili orta saha ve burda Bender daha cok defansif, Nuri ise daha cok ofansif oynadi. Bu sistemde inanilmaz serbestti ve bu onun parlamasinda ve yeteneklerini sergilemesinde büyük bir rol oynadi. Simdi Nuri'nin milli takimda hic iyi oynadigini hatirliyormusunuz? Yani Dortmund'da ki kadar? Ben hic hatirlamiyorum cunku hic bi zaman Dortmund'da oynadigi gibi ikili bi ortasahada oynamadi bizde.

Ayni sey Selcuk icin de gecerli, bizde Melo'yla birlikte oynadi ve adeta döktürdü. Ayni Nuri gibi. Simdi bu ikisini ayni anda oynatmak cok zor, imkansiz degil ama cok zor. Bunu basari bilmek icin bizde sabir yok.

Onbir en iyiyi degil de en iyi onbiri tercih ederim bende Van Gaal reyis gibi.

Ben asla Nuri'yle Selcuk'u bir arada oynatmam mesela. Ikiside ayni tipte oyuncu ve bu onlarin futbolunu olumsuz bi sekilde etkiler. Ya biri ya öteki.

Simdi Nuri'nin parladigi döneme bakalim. Dortmund'da orta sahada Bender'la birlikte oynadi. Yani ikili orta saha ve burda Bender daha cok defansif, Nuri ise daha cok ofansif oynadi. Bu sistemde inanilmaz serbestti ve bu onun parlamasinda ve yeteneklerini sergilemesinde büyük bir rol oynadi. Simdi Nuri'nin milli takimda hic iyi oynadigini hatirliyormusunuz? Yani Dortmund'da ki kadar? Ben hic hatirlamiyorum cunku hic bi zaman Dortmund'da oynadigi gibi ikili bi ortasahada oynamadi bizde.

Ayni sey Selcuk icin de gecerli, bizde Melo'yla birlikte oynadi ve adeta döktürdü. Ayni Nuri gibi. Simdi bu ikisini ayni anda oynatmak cok zor, imkansiz degil ama cok zor. Bunu basari bilmek icin bizde sabir yok.

Nuri milli takımda kendini ispatlayacak kadar oynamadı hiç. Terim milli takıma alıp hatta ilk maçtada Almanya'ya karşı oynattıktan sonra çocuğun ismi kayboldu gitti ki Nuri o maçta hem gol attı hemde çok iyi oynamıştı. Selçuk-Nuri-Hamit-Arda durarak oynayan oyuncular değiller aynı zamanda da pres yapan futbolcular ve çok iyi paslaşabilirler. Yıllardır pat-güm oynayarak bir şeyler yapmaya çalıştık ve dönemsel başarı sağladık. Bu oyuncular bizi çok yukarılara taşırlar eminim 4-3-3 sitemiyle.

Savunma işini çözmemiz lazım.Bana göre Hakan Balta - Egemen Korkmaz - Semih Kaya - Gökhan Gönül ideal savunmamız olmalı ve bu oyuncuları birlikte oynatmalı Abdullah Avcı.Aha yersin böyle 3 golü sonra.

Bak bu olmaz, bu 4 isim bu sezon takımlarında kendini ispatlamış, sezon grafiği iyi olan, takımlarını sırtlamış futbolcular. Milli takım 11'i iyi ve vasat futbolcuların yanyana gelmesiyle oluşmalı. Onun için Fail demiş arkadaş.

Bence milli takımda da 4-4-2 denenmeli.

3'lü forvetin ucunu kaldırabilecek kapasitede bir forvetimiz yok.Ancak Pektemek ve Burak çok güzel işler yapabilirler ileride.

Bence milli takımda da 4-4-2 denenmeli.

3'lü forvetin ucunu kaldırabilecek kapasitede bir forvetimiz yok.Ancak Pektemek ve Burak çok güzel işler yapabilirler ileride.

Aynı düşüncedeyim olmadı 4-3-1-2 denenebilir 10 numara poziyonda Arda verim verebilir.

Ancak Abdullah Avcı'nın 4-3-3ten kolay vazgeçeceğini sanmıyorum.

Abdullah Avcı elemeleri tamamlayamaz ... açık ve net görülüyor ... bekirin emrenin serdar kurtuluşun ne işi var milli takımda üstelik umut bulut sağ açık oynuyor milli takımı belediye zannetti galiba orada oyuncu tipinden taktiğin değişik olabilir ama koskoca bir ülkeden adam seçip hala umut buluttan sağ açık yapmaya çalışıyorsan vizyonsuz ve çapsızsın demektir...

Altı üstü hazırlık maçı yahu adam deniyor bazı şeyleri ona göre eleştirin.

Altı üstü hazırlık maçı yahu adam deniyor bazı şeyleri ona göre eleştirin.

adam mı deniyor yapmayın kulüp takımı mı bu ? bir senedir kimi izliyorsun kimi takip ediyosun milli koç takım seçer ve oyunculardan en iyi harmanı bulup sahaya sürer sen 4 maç ayrı ayrı bunları oynatıp ne elde etceksin önünde ne 34 maç var ne de 2 aylık kamp süresi ...bahsettiğiniz olayın yeri milli takım değil o oyuncu o takıma denenmiş gelir

Üst Alt