Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye - Finlandiya | 26 Mayıs | 21.00 | TRT 3 Spor & Lig TV

Hakan Şükür'den sonra doğru dürüst bir santrafor bulamadık maalesef. Elimizdeki iş yapabilecek tek adam Burak, o da dengesizin önde gideni. Böyle bir ortamda Muhammet Demir'i denemeliydik.

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye - Finlandiya | 26 Mayıs | 21.00 | TRT 3 Spor & Lig TV

Emre'nin karakterini sevmiyoruz, iyi bir insan değil ama çok iyi topçu.

Cirkef oyunculari severim. Ama bu dingilin yaptigi, bir cocugun anasini hanceri saplamasi gibi birsey oldu. Fatih Akyel'le fener'e ana avrat duz gittikleri, sampiyon Cimbom en buyuk Cimbom tezahuratlarini falan unutmadik. Kariyerimin sonlarinda Galatasaray'a para mevzusunu acmadan imza atip Galatasarayli Emre olarak futbolumu bitirip anilmak istiyorum laflarinida unutmadik.

Onun icin anlatamazsin, isterse Maradona olsun.

Hakan Şükür'den sonra doğru dürüst bir santrafor bulamadık maalesef. Elimizdeki iş yapabilecek tek adam Burak, o da dengesizin önde gideni. Böyle bir ortamda Muhammet Demir'i denemeliydik.

Kanat forvet'imiz yok, komple santraforumuz yok;

O yüzden kanatlari orta saha'nin kanatlari olarak, 2 forvet'den komple santrafor yaratmak lazim, yani 442.

Burak Yilmaz - Muhammet Demir/Mevlüt/Pektemek

vs.

Milli Takım 4-2-3-1 oynamalı.

_---------------------------------Volkan-------------------------------

Gökhan---------------Semih-----------------Ömer-----------------????

----------------------Selçuk------------Nuri(Emre)---------------------

Hamit----------------------------Arda---------------------------Töre

--------------------------------Burak----------------------------------

Milli Takım 4-2-3-1 oynamalı.

_---------------------------------Volkan-------------------------------

Gökhan---------------Semih-----------------Ömer-----------------????

----------------------Selçuk------------Nuri(Emre)---------------------

Hamit----------------------------Arda---------------------------Töre

--------------------------------Burak----------------------------------

Arda Rijkaard'in ilk geldiginde 10 numara'da oynuyordu, çok skorer'di, yine ayni skorer olursa o zaman isleyebilir bu takim..

Ama Hamit bu sistemde ya sag bek, ya da yedek orta saha olur..

4-2-3-1'de Volkan Sen, Olcay Sahan, Tunay Torun, Olcan Adin hepsini tercih ederim Hamit'e..

Ayrica Olcan yaban'a atilmamasi lazim, su an için Töre'den yararli olur milli takim'a.

ben olsam 4-4-2 oynatırdım

Volkan

Hamit----Semih---Ömer----Hakan

Topal

Selçuk

Töre-----------------------Arda

Pektemek--Burak​

Ben böyle bir kadro bekliyorum:

---------Rüstü Recber-------

Serdar--Serdar--Ömer--Hasan

Gökhan--Alper--Soner--Sercan

----------Engin Baytar-------

--------Mustafa Pektemek----

Ikinci Yari oyuna girmesi gerekenlerde;

Semih

Ismail

Tunay

Umut

AS Kadroyu oynatmaya gerek yok diye düsünüyorum. Sabote eden Fenerlileride oynatmama taraftariyim. Egemen,Topal,Nuri,Selcuk,Arda,Hamit,Burak zaten az cok banko oyuncular. Cenk Gönen ile Sinan Bolat'da zaten oynamayacak (Rüstü jübile yapacak).

Serdar Aziz ile Ömer Toprak arasindaki kalite farkida bu macta ortaya cikar. Ömer cok daha iyi bir Stoper.

1 Rüştü Reçber

2 Semih Kaya

13 Hasan Ali Kaldırım

20 Caner Erkin

24 Bekir İrtegün

5 Emre Belözoğlu

6 Hamit Altıntop

14 Arda Turan

15 Mehmet Topal

9 Umut Bulut

17 Burak Yılmaz

İlk 11 Değeri : 67.500.000 EUR

12 Cenk Gönen

34 Mert Günok

3 İsmail Köybaşı

4 Egemen Korkmaz

27 Serdar Aziz

10 Nuri Şahin

17 Gökhan Töre

18 Alper Potuk

28 Soner Aydoğdu

11 Mustafa Pektemek

Selcuk yine yok, bence A.Avcı'nın 1 numaralı adamı Selcuk.

----------Umut------Burak---------

Caner-----Emre-----M.Topal----Arda

Hasan-----Bekir------Semih----Hamit

---------------Rüştü----------------

Ilk 11'miz belli oldu..

-------Rüstü Recber--------

Hamit--Semih--Bekir--Hasan

Arda--M.Topal--Emre--Caner

--Umut Bulut---B.Yilmaz-----

Cok rezil bir kadro olmus kesinlikle. Bekir-Emre-Caner bir kere olmamaliydi. Bukadar vasat futbolcular görmedim ben, bizim milli takimimiz bunlara emanet ise yandik demektir.

iki Serdar-Ömer-Gökhan-Alper-Soner-Sercan-Engin-Mustafa oynamaliydi bence. Benim istedigim kadro ile uzaktan yakindan alakasi olmayan bir kadro olmus..

murhan gecen macin derin analizini yaptin mi yaptiysan nerde paylastin

İsviçre 4-2 Almanya Derdiyok üçlemiş.

Ilk 11'miz belli oldu..

Cok rezil bir kadro olmus kesinlikle. Bekir-Emre-Caner bir kere olmamaliydi. Bukadar vasat futbolcular görmedim ben, bizim milli takimimiz bunlara emanet ise yandik demektir.

iki Serdar-Ömer-Gökhan-Alper-Soner-Sercan-Engin-Mustafa oynamaliydi bence. Benim istedigim kadro ile uzaktan yakindan alakasi olmayan bir kadro olmus..

Bekir, Emre ve Umut'un milli takimda isi yok'tur.

Engin ya sakat ya da oynatmayacak öylesine çağırdı çok iyi oynadığı için.

Ilk 11'miz belli oldu..

Bence de çok kötü kadro ama beğenmesek de bana göre Emre ortasahadaki en kaliteli adam.

Üst Alt