Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye - Finlandiya | 26 Mayıs | 21.00 | TRT 3 Spor & Lig TV

Onbire takılmayın.Herkezi deniyor işte..Kampa çağırdıki herkezi deneyecek. O niye oynuyor, bu niye oynuyor diyecek durum yok

Ukrayna, Portekiz maçlarında milli takımı görecez.

Töre bence formayı Sercan'a kaptırır.. Arda - Sercan kanatlarda olur..

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye - Finlandiya | 26 Mayıs | 21.00 | TRT 3 Spor & Lig TV

Analiz ancak Portekiz ve Ukrayna maclarinda yapilir. Bu rakiplere karsi analiz yapmak sacmaliktir bana göre.

yanlis yanlis yanlis....

hocan olarak uyariyorum seni her mactan cikarilacak dersler vardir hicbir mac atlanmamali lucescu gibi her macin derin analizi yapilmalidir. SEYTAN AYRINTIDA GIZLIDIR murhan.

Emre Colakta bu sezonki perfonmansiyla milli forma altinda bir kez olsun denenmeyi haketmisti bana göre en büyük haksizlik emreye oldu.Cünkü bazi oyunculari gördükte Emre neden yok diyesi geliyor insanin,en azindan sonra kadroya bile almasa su hazirlik maclarina cagirabilirdi.

Caneri oynatmanın mantığı ne onu anlamıyorum? Hadi fenerli gerizekalıların hatrı için aldın milli takıma,neden oynatıyorsun? Bu adam o bölgede ne as olur ne yedek olur,niye oynuyor anlamış değilim.

Abdullah Avci'nun kafasindaki kadro muhtemelen budur.

---------Volkan Demirel--------

Gökhan--Ömer--Egemen--Hasan

---N.Sahin--M.Topal--S.Inan---

Arda Turan---------------Olcan

-----------Burak Yilmaz--------

Hasan yerine Ismail

Olcan yerine Töre veya Sercan olabilir.

Digerlerinde kesin kararli diye düsünüyorum.

Buradaki sorun Hamit nerede oynayacak ??

Semih Bekir ikilisi ilginç olmuş bakalım görelim....

Hamiti hiçbiyerde oynatmam ben aslındada.

Emre Colakta bu sezonki perfonmansiyla milli forma altinda bir kez olsun denenmeyi haketmisti bana göre en büyük haksizlik emreye oldu.Cünkü bazi oyunculari gördükte Emre neden yok diyesi geliyor insanin,en azindan sonra kadroya bile almasa su hazirlik maclarina cagirabilirdi.

Selcuk Inan

Nuri Sahin

Mehmet Topal

Hamit Altintop

Böyle bir orta saha varken alternatif bile olamaz bence.

Arda Turan

Olcan Adin

Gökhan Töre

Sercan Sararer

Bunlarda bizim kanatlar. Oradada yer yok, bence bos bir futbolcu. Kendi oyuncum olsa dahi sisirecek degilim.

Ya Sercan'ı sadece 1 maç gördük. Oynamalıydı %100.

Selcuk Inan

Nuri Sahin

Mehmet Topal

Hamit Altintop

Böyle bir orta saha varken alternatif bile olamaz bence.

Arda Turan

Olcan Adin

Gökhan Töre

Sercan Sararer

Bunlarda bizim kanatlar. Oradada yer yok, bence bos bir futbolcu. Kendi oyuncum olsa dahi sisirecek degilim.

Hamiti hiçbiyerde oynatmam ben aslındada.

iyi kadronun yedek futbolcusu olurda eksik veya kötü kadronun bankosu olur, modern bir milli takimda herseye ragmen Hamit olmaz.

4-3-3'lü kadroların istisnasız iş yapmayacağını düşünüyorum.

Yıllardır dikkat ederim Türk takımları(milli takım dahil) her hazırlık maçına 24224234 farklı adamla çıkar. Yeni hoca herkesi görmek istiyor denir. Hele milli takım hocası için ne kadar saçma bir anlayış bu. Abdullah Hoca'da aynı hatayı yaptı. Denediklerinin çoğunu geri yollayacak. Takımın en büyük sıkıntısı zaten bir arada oynamamış ve sürekli değişen oyuncularla oynamak. Sokakta herkes aslında kimin oynaması gerektiğini üç aşağı beş yukarı biliyor. Israr etsene işte kafandaki 11'de. Neyini deniyorsun. Bir sürü hazırlık maçı var, bakıyorum hepsi ideal 11 ile oynuyor.

Kalecin belli. Sakat olmazsa sağ bekin belli. Stoperlerden biri Ömer belli.Ortasaha Emre-Selçuk-Hamit-Topal-Nuri'den üçü olacak nerdeyse belli. Forvet şu şartlarda Burak olacak net belli. Kanatlardan biri Arda olacak net belli. Nerdeyse 9 oyuncu belli. Oynat işte 5 maç üst üste görelim.

bekir semih 30 saniyeye kurulmuş bir bomba

Milli takımın Hamitsiz ve Ardasız doğru düzgün atak yaptığını son 3 senedir neredeyse hiç görmedim.

Yıllardır dikkat ederim Türk takımları(milli takım dahil) her hazırlık maçına 24224234 farklı adamla çıkar. Yeni hoca herkesi görmek istiyor denir. Hele milli takım hocası için ne kadar saçma bir anlayış bu. Abdullah Hoca'da aynı hatayı yaptı. Denediklerinin çoğunu geri yollayacak. Takımın en büyük sıkıntısı zaten bir arada oynamamış ve sürekli değişen oyuncularla oynamak. Sokakta herkes aslında kimin oynaması gerektiğini üç aşağı beş yukarı biliyor. Israr etsene işte kafandaki 11'de. Neyini deniyorsun. Bir sürü hazırlık maçı var, bakıyorum hepsi ideal 11 ile oynuyor.

Kalecin belli. Sakat olmazsa sağ bekin belli. Stoperlerden biri Ömer belli.Ortasaha Emre-Selçuk-Hamit-Topal-Nuri'den üçü olacak nerdeyse belli. Forvet şu şartlarda Burak olacak net belli. Kanatlardan biri Arda olacak net belli. Nerdeyse 9 oyuncu belli. Oynat işte 5 maç üst üste görelim.

Cogu takim hazirlik maclarinda ideal 11'leriyle oynuyor, dogru.

Sadece Almanya ve Ispanya gibi otamatik takimlar degisik seyler deniyor bu maçlarda.

Ama bizim acilen bir sistem ve 11 belirlememiz gerekir.

Caner'e tepkiyi anlamiyorum açikcasi, bence fena bir sol açik degil, Olcan, Tore ve Arda ondan ustun ama Caner de ise yarabilecek topçu bence, sol açik olarak..

Umarim Avci 451'de diretmez, çünkü bu onun sonu olabilir..

Terim 433, 4321, 4141 denedi, olmadigini görünce 442'ye döndü.

Selcuk ve Sercan yedeklerde de yok sanirim. Demek ki bu iki adam Avci'yi yeterince etkiledi.

Cogu takim hazirlik maclarinda ideal 11'leriyle oynuyor, dogru.

Sadece Almanya ve Ispanya gibi otamatik takimlar degisik seyler deniyor bu maçlarda.

Ama bizim acilen bir sistem ve 11 belirlememiz gerekir.

Caner'e tepkiyi anlamiyorum açikcasi, bence fena bir sol açik degil, Olcan, Tore ve Arda ondan ustun ama Caner de ise yarabilecek topçu bence, sol açik olarak..

Umarim Avci 451'de diretmez, çünkü bu onun sonu olabilir..

Terim 433, 4321, 4141 denedi, olmadigini görünce 442'ye döndü.

Bence 4-2-3-1 oynamalıyız. Ya da 4-4-1-1 oynamalıyız. 4-4-2 oynayacak santrafor yok. Nerdeyse yarım santraforumuz yok ki 2 santraforla oynayalım:)

çift forvet olmasına çok sevindim

demekki abdullah avcının 4-3-3 takıntısı yok

Üst Alt