Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | 10 Temmuz | Maç Sonucu

Sabri'nin yaptığı bindirme atılan pas kadar güzeldi bence...

Ayrıca bu Selçuk'u Rijkaard zamanında alsaydık süper olurdu be, ah ah. İçimde ukte olarak kaldı o dönem.

allah askına 3 senedir bu hakan baltayı cekiyoruz . Hic kimsemi görmez bu takımı geçen sene sırf balta kendı hatasıyla 6-7 maç puan kaybettirdi. Hala en ufak sol bek alma çabası yok yönetimde.

maçı izleyemedim , genel olarak bi değerlendirme yapacak olan varsa çok makbule geçer :)

nasıl bir 11 ile başladık ? yeni transferler oynadı mı ? nasıl bir görüntü verdiler ? çift forvet mi oynadık ? gibi işte ..

bir de selçuk ilk icraatını yapmış galiba , oh be orta sahada böyle bir oyuncumuz olmasını özlemiştik .

bir de balta ve servet yine dökülmüş .

hep diyoruz şu takıma kaleciden bile önce sol bek şart diye , servet tr ' nin en iyi stoperidir diyenle zaten futbol konuşulmaz .

Arda'nın yine sakatlanması üzücü. 1-1 normal sonuç takım alışacak daha birbirine.

GALibiyetler

ATAmıza

SARılırız

AYyıldıza

bugün kullanmaya başladığım orijinal slogan. imza gibi bir seçenek olsa kullanacağım.

Servet,Serkan,Hakan,Sarpinho,Ayhan,Gökhan,Aydın,M.Batdal...O bu değilde şu Servet'i kim nasıl beğeniyo...Onun aklını ve futbol bilgisini öpimm

aynen kardeş bende onu diyorum ya şu Servet i beğenen adamla zaten dediğin gibi futbol konuşulmaz

Sağbek ve solbeke takviye yapılmalı.Serkan kurtuluş ve çağlar takasta kullanılıp aykut demir ve özgür çek alınmalı.

Sagda sabri iyi is cikarir, bugunku performansi guzeldi. Sola birisi acilen lazim. Mumkunse iyi orta acabilen olursa guzel olur, biz sag ve sol bekleri orta saha oynculari gibi kullaniyoruz.

Oynanan 2 hazırlık maçı izledim ve kadromuzun yeterli olmadıgı son derece ortada. Bu kadroyla lige girilirse gecen senede farklı bir durum olmaz. Acilen transferler şart. Ve bu durum 1-2 transferlerede çözülcek gibi gözükmüyor gibi geldi bana.

ceyhun neden kaptan olmus?

selcuk süper pas atmis ona cok sevindim

geniş maç özeti yada tam maçı nereden indirebilirim. eğer yasak değilse.

Ya yeter be yeter! Sabrİ - hakan balta - servet'İ artik gÖrmeye tahammÜlÜm yok!!

Arda ve Ujfalusi nin bişeyi yokmuş yarın antrenmanlara çıkıyolar.

Sbri benim için sorun değil ama Hakan balta çağlar ve stancuyu görmek bile istemiyorum... Stancu gayette beles maclarda kolay pozisyonlar kaçırdı diğer iki herifi de konuşmaya gerek yok zaten Mustafa sarp ve Ayhan akmani söylemiyorum bile en az 4 oyuncu gidip 3 oyuncu gelmeli... Sag kanat forvet arkası ve stoper(sol ayaklı bek oynayabilen bı stoper)

Üst Alt