Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | 10 Temmuz | Maç Sonucu

Baros çoook müsait pozisyonda topu çevirse gol olacaktı ama topu her zaman ki gibi ayağından açtı..Forvetsiz ol-maaaaaaaaz..Baros'un yanına teknik bir forvet almalıyız

Maçın geniş özetini bulabileceğimiz biryer varmı? İzlediğim yerde sorun vardı, durmadan gitti geldi, büyük kısmını izlemeyedim maçın.

sağ açık-2 tane orta saha-forvet-sol bek-stoper-kaleci-sağ bek 8 transfer şart bence. başkan 2 transfer yaparak bu kadro düzelmez. sol bekte adam yok sağ bekte sabri tek var. orta saha 3lü olacaksa sadece selçuk var banko oynayacak. forvete türk bir isim lazım. kaleci lazım. stoper de alınmalı bu stoperlere güvenerek sezona başlanılmaz

Yazdığın eksik mevkilerin hepsine imzamı atarım..Zaten bunlar sene başında yapılması gerekli teşhislerdi..

Selçuk,Elmander haricinde şu yukarıdaki belirttiğin 8 mevkiye bazıları alternatif olmak üzere oyuncular alınsaydı hiç bir problemi kalmazdı bu takımın..

Orta sahaya iki oyuncu kesinlikle şart.

Ayhan,Sarp,Serkan falan oynamadı. Maçın iyi yönleride vardı.

birisi bana su malum pankartin fotosunu yada linkini gönderebilirmi :D

Stoper-Sağ açık-Kaleci-Forvet-Ön libero mutlaka taransfer lazım. Zaten Hasan Şaş da maçtan önce bize kesinlikle 4-5 oyuncu transferi şart dedi.

Hala berbat bir takımız. :eek: Çünkü adam akıllı transfer yapılmadı.

Baros çoook müsait pozisyonda topu çevirse gol olacaktı ama topu her zaman ki gibi ayağından açtı..Forvetsiz ol-maaaaaaaaz..Baros'un yanına teknik bir forvet almalıyız

ayrıca sakatlanabilitesi olan bir adam , kesinlikle forvet şart , ki başkanın söylemlerine göre alacağız heralde .

didier olmadı ama forlan ne akardı ya , tek başına 8 maçı var en az alacağı .

Hic mi izlemiyosunuz Uruguay milli takımını? Forlan bildiginiz hayalet oldu cıktı. Bize güclü fizikli, depar atabilen, bitirici bir santrafor lazım. Fiziken bir daha asla toparlanamayacak Forlan degil.

Orta sahaya iki oyuncu kesinlikle şart.

O kadar degil. 1 oyuncu sart. Selcuk´un yanina cok kaliteli bir yabanci sart. Ceyhun gayet yeterli yedek olarak. Yekta da yedek olur. Sorun yok. Sorun, sag bek, sol bek, kaleci, pozisyon yaratabilen futbolcu, adam eksilten futbolcu yok. Pozisyon yaratamiyoruz biz. Eskiden sagdan soldan ortadan yardirirdik biz. Türkiye´nin en baskili takimiydik herzaman. Kalite sorunumuz var gercekten.

Caglar Maglar, Sabri filan yetersiz. Modern futbolda beklerin is yapmiyorsa, yenilmeye mahkumsun. Sag bek, sol bek, orta saha alsinlar, forvete filan gerek yok. Muslera´yi gelmis sayiyorum.

Maçın ilk yarısını tamamen izledim. Ve maç sonuda golleri izledim Arda - Selçuk İnan ikilisi çok can yakar.

Begendiklerim:

1. Selcuk Inan

2. Tomas Ujfalusi

3. Johan Elmander

4. Kazim

5. Ceyhun

Begenmediklerim:

1. Stancu

2. Hakan Balta

3. Sabri

4. Culio

5. Yekta

Yekta böyle devam ederse birak ilk 11, Ceyhun´un bile yedegi olur.

hakan balta gene aynı balta şu adamlardan kamptan sonra kurtulalım yahu

Sabri oldukça iyiydi nesini beğenmediniz.Goldeki kontrolü ve dakika 90'daki deparı saymıyorum bile

Üst Alt